Dekorasyon Haberleri

Filli Ustam 2 yıl garantili ve güvenilir boya hizmeti sunuyor

Filli Boya, yaşam alanlarını yenileyecek olan kişilerin boya ustalarına kolaylıkla ulaşmaları için Filli Ustam sistemini kullanıyor. Bu sistem sayesinde kullanılan ürünler ve boya uygulamaları için 2 yıl garanti veriyor.

Uzun yıllardır ülkemizde boya üreticisi olarak tanınan Filli Boya, müşterilerine yaratıcı ve estetik çözümler sunmaya devam ediyor. Geniş renk kartelasına sahip olan marka, atmış olduğu yenilikçi adımlarla müşterilerinin yanında oluyor. Son olarak uygulamaya soktuğu “Filli Ustam” sistemi ile iç cephe ürünleri ve boya uygulama hizmeti alanlara 2 yıl boyunca Filli Boya Garantisi ile güvence vermektedir.

Filli Boya garantisi altındaki hizmetlerde evinizi güvenilir ustalar boyuyor. Buradaki amaç kendi ürünlerini güvenilir ustalara uygulatarak müşterilerin herhangi sorunla karşılaşmasının önüne geçmek. Belirtilen müşteri memnuniyetini kontrol ettiğimizde %95 memnuniyet oranı olduğunu görüyoruz. Gelin şimdi Filli Ustam sistemini yakından inceleyelim.

Filli Ustam Sistemi Nedir?

Filli Ustam, Filli Boya tarafından kurulan ve müşterilerinin güvenilir boya ustalarına kolaylıkla ulaşmasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistem üzerinden, iç cephe ürünleri ve boya uygulama hizmeti 2 yıl boyunca Filli Boya garantisi altında sunulmaktadır.

Filli Ustam sistemi içindeki usta seçimleri, yalnızca Filli Ustalar Kulübü üyeleri arasından, İnşaat Boyacısı mesleki yeterliliğe sahip olanlar ve Filli Boya’nın ürün ve davranış eğitimlerini almış ustalar arasından yapılır.

Filli Ustam Sistemi, aşağıdaki özellikleri sunar:

  • Garantili boya ve uygulama hizmeti: Eğer ustayı Filli Ustam üzerinsen seçip, ürünleri de Filli Boya’dan satın alırsanız 2 yıl boyunca garanti süresi bulunuyor.
  • Güvenilir uzman ustalar: Sistemde bulunan ustalar Filli Boya tarafından seçilen uzman ustalardır.
  • Ürün ve renk danışmanlığı: Filli Ustam sistemi üzerinden, Filli Boya’nın uzman ekibinden ürün ve renk danışmanlığı alabilirsiniz.
  • Müşteri memnuniyeti: Filli Ustam sistemi, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya yöneliktir.

Filli Ustam Sistemi Nasıl Çalışır?

Yalnızca 3 kolay adımda, Filli Ustam’ın garantili ve güvenilir boya ve uygulama hizmetine hızlıca ulaşabilirsiniz.

  • Filli Ustam sistemine giriş yaptıktan sonra il, ilçe, oda sayısı ve boyanacak alanı doldurduktan sonra “Usta Ara” butonuna tıklayın.
  • Listelenen ustaların profillerini inceleyip dilediğiniz ustayı seçin.
  • Randevu talebi oluşturmak için kişisel bilgilerinizi doldurun.
  • Dilerseniz Ücretsiz “Renk Danışmanlığı” hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Seçtiğiniz usta keşif yaptıktan sonra size bir teklif verecektir. Bu teklifi onayladıktan sonra boyama süreci başlar.
  • Boyama işlemi bittikten sonra Filli Boya tarafından verilen 2 yıllık garanti süreci başlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu