Mobilya

İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

İstikbal koltuk takımı her sene farklı tarz ve modellerle ürünlerini beğeniye sunuyor. Her ev dekorasyonuna ve her bütçeye uyum sağlayacak koltuk takımları sayesinde sizde salonunuzda farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Evlilik hazırlığında olan genç çiftler ya da koltuk takımını yenilemek isteyenler bu yazımız tam size göre. Koltuk takımlarının yanı sıra kanepeler ve tekli koltuklar hakkında da önerilerde bulunacağız. Umarız evinize ve tarzınıza uygun olan modeli yazımızda bulabilirsiniz.

istikbal koltuk takımı

İstikbal Kanepe Modelleri

Kanepe modelleri farklı tarzlara sahip dekorasyonlara kolayca uyum sağlayabilen modellerdir. Herkesin tarzına ve bütçesini uygun İstikbal kanepe modelleri mevcut. Ev boyutlarının ve yaşam koşullarının değişkenlik göstermesi de kullanacağınız kanepelerin modellerine etki etmektedir. Günümüzde daha çok ergonomik, pratik ve minimal koltuklar tercih edilir. İstikbal koltuk takımı modelleri içerisinde de kanepeler sevilerek kullanmaktadır. Ayrıca kanepe modelleri de kendi içerisinde 5 farklı modele ayrılmaktadır. Bunlar ;

  • Dörtlü Koltuklar – Blanca Dörtlü Koltuk – Fiyat 34.977 TL
  • Üçlü Koltuklar – Pera Üçlü Koltuk – Fiyat 14.324 TL
  • İkili Koltuklar – Sandra İkili Koltuk – Fiyat 12.842 TL
  • Yataklı Koltuklar – Troy Yataklı Koltuk – Fiyat 10.363 TL
  • Chester Koltuklar – Diego Chester Koltuk – 19.450 TL

olarak sıralayabiliriz. İçlerinden hangi model sizin ihtiyacınızı karşılayacaksa onu tercih edebilirsiniz. Hem fiyat hem tarz açısından da en sevilen İstikbal kanepe modellerinin bazılarını buraya ekledik. Sizin için de ilham olsun.

istikbal koltuk takımı

İstikbal Oturma Odası Grupları

İstikbal koltuk takımı modellerinde oturma odası grupları en sık araştırılanlar arasında ilk sırada diyebiliriz. Her dekorasyon tarzına kolayca uyum sağlayan oturma grupları aynı zamanda dayanıklılığı ile de adından sıkça bahsettiriyor. İstikbal oturma gruplarında 3 farklı seçenek karşınıza çıkacaktır. Modern koltuk takımı, chester koltuk takımı, avangard koltuk takımı. Bunlar arasından en çok modele sahip olan modern koltuk takımlarıdır. Modern oturma gruplarından sizlere eviniz için birkaç öneri de bulunalım.

istikbal koltuk takımı

Evinizde sade ve minimal tarzı seviyorsanız Mary Koltuk Takımı, koyu renklerden vazgeçemiyorsanız Blanca Koltuk Takımı Lacivert, evde farklı renk ve desenleri seviyorsanız İndigo Koltuk Takımı Hardal gibi oturma gruplarını sizlere önerebiliriz. Çok fazla seçenek olduğu için istediğiniz modeli bulmakta zorlanmazsınız.

İstikbal Salon Takımı

Ev dekorasyonunda salon tasarımı en önemli tasarımlardan biridir. Sevdiklerinizle ve ailenizle en çok vakit geçirilen alan genellikle salon olmaktadır. Bu yüzden salon dekorasyonu çok önemlidir. İstikbal koltuk takımı modellerinde salon takımları da son zamanlarda kendini sıkça göstermeye başlamıştır. Modern ve minimal tasarımları sayesinde tüm salon dekorasyonlarına uyum sağlayacak ürünler üretiyorlar.

istikbal koltuk takımı

İstikbal salon takımları arasında hem fiyat hem de tasarım olarak herkese uyum sağlayacak mobilyalar bulunmaktadır. Peki bunlar hangi mobilyalardır? Gelin birlikte salon takımlarını inceleyelim. Figure Koltuk Takımı, Arena Koltuk Takımı, Serra Koltuk Takımı Yeşil, Plato Koltuk Takımı Gri ve Diego Koltuk Takımı Kiremit gibi modelleri sizlere önerebiliriz.

İstikbal Tekli Koltuk Modelleri

Salon dekorasyonlarında sunduğu konforun yanı sıra şık ve modern duruşuyla da göz dolduran berjerler, her ev dekorasyonuna kolayca uyum sağlayabilmektedir. Tekli koltuklar, tasarımlarıyla oturma gruplarını tamamlayabilecek tasarıma sahiplerdir. Tekli koltuklara aynı zamanda berjer de denilmektedir. Berjerler de oturma grupları gibi birçok farklı model ve tasarıma sahiptir.

istikbal koltuk takımı

Dekorasyonunuzda ihtiyacınız olan berjer modelini belirlemekle işe başlayabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Berjer boyutları ve dekorasyona uyum sağlayıp sağlayamayacağı ile ilgili. Bu unsurları göz önünde bulundurarak hareket ettiğiniz istediğiniz berjer modelini seçebilirsiniz. Size önereceğimiz birkaç tekli koltuk modeli var. Gina berjer, Talia berjer, Lorea X berjer, Mitra berjer ve Sandra berjer gibi modelleri severek kullanabilirsiniz.

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları Nelerdir?

Salonun en önemli parçalarından biri koltuk takımlarıdır. Onlar olmazsa tasarımın hiçbir anlamı kalmaz. Bu yüzden salon dekorasyonunuza uyum sağlayacak koltuk takımını bulmalısınız. İstikbal koltuk takımları da bu konuda size yardımcı olacaktır. İstikbal koltuk takımı modellerini detaylı inceleyenler genellikle fiyat konusunda sorular soruyor. İstikbal koltuk takımı modelleri kadar fiyatları da çok fazla merak edilmektedir. Artan malzeme fiyatları da koltuk takımlarına yansımış durumda diyebiliriz. Ancak yine de bütçenize uygun koltuk takımını bulmanız mümkün. Genellikle koltuk takımları 3 ya da 4 farklı koltuktan oluşmaktadır. Üç parçadan oluşan koltuk takımları 25.000 TL ile 50.000 TL arasında fiyatlandırılmaktadır. Dört parçadan oluşan modellerin fiyatları ise 35.000 ile 80.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

istikbal koltuk takımı

Pelin Uslu

Ev dekorasyonu ile ilgili yenilikleri ve trendler hakkında insanlara yardımcı olacak konulara yer veriyorum. İç Mimarlık mezunu olmam nedeni ile konulara hakim biri olarak yayınlamış olduğum içeriklerle, ev dekorasyonu konusunda yardımcı olmak için buradayım. Salon, mutfak, yatak odası ve bir evin diğer tüm alanları için bulabileceğiniz harika dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu