Faydalı Bilgiler

Kocaeli Kullar Bit Pazarı Hangi Gün ve Nerede Kurulur?

Kocaeli bit pazarı, en çok ziyaret edilen kapalı pazar yerlerinden biridir. Beşiskale Kullar Kapalı Pazar Yeri olarak da bilinen Kullar bit pazarı nerede ve hangi gün kuruluyor?

Günümüzde bit pazarlarının önemi hala daha büyük. Kocaeli bit pazarı insanların en çok uğradığı noktalardan biridir. Kadıköy Kullar bit pazarına nasıl gidileceği ve hangi gün kurulduğu en çok merak edilen konuların başında geliyor. İnsanlar Kocaeli bit pazarının hangi gün açıldığını ve nasıl gideceklerini öğrenmek istiyor. Peki Kocaeli bit pazarı nerede ve hangi gün kuruluyor? Kullar bitpazarı hakkındaki ayrıntıları sizler için bir araya getirdik.

Kullar Bit Pazarı
Kullar Bit Pazarı

Kocaeli’nin Beşiskale ilçesinde kurulan Kullar bit pazarı antika tutkunları ve ikinci el eşya satın almak isteyenlerin durak noktasıdır. Kocaeli bit pazarı, diğer adıyla Beşiskale Kullar Kapalı Pazar Yeri, antika tutkunları ve ikinci el meraklılarının en çok uğradığı yerlerden biridir. Antika eşyalardan teknoloji aletlerine, mutfak eşyalarından giyim ürünlerine bir çok alanda tezgahların açıldığı bu pazarda yok yok. Aradığı şeyi uygun fiyata almak isteyenler, eski ürünleri görüp eskiye gitmek isteyenler ve sadece keyf almak için gezenler bu pazarın yolunu tutuyor. Gelin şimdi bu pazarın nerede olduğunu ve hangi günler açık olduğuna bakalım…

İlgini Çekebilir: Kadıköy Bit Pazarı Nerede Hangi Gün Kurulur & Nasıl Gidilir?

İçindekiler

Kocaeli Bit Pazarı Nerede?

Kocaeli bit pazarı Başiskele ilçesinde bulunan Kullar Yakacık mahallesindedir. Beşiskale Kullar Kapalı Pazar Yeri olarak bilinen bit pazarına Kocaeli merkezden otobüsle gidebilirsiniz. Kullar Kapalı Pazar Yeri açık adresi Barbaros, Alsancak Cd. 32-34, 41090 Başiskele/Kocaeli olarak geçiyor

Kocaeli Bit Pazarı Hangi Gün Kuruluyor?

Kocaeli bit pazarı “Çarşamba” günleri kuruluyor. Her çarşamba günü kurulan Kullar bit pazarında antika ürünlerden giyime, dekorasyon ürünlerinden ev aletlerine kadar bir çok şey satılıyor. Kocaeli’de yaşayan ve gezip eğlenerek uygun fiyata alışveriş yapmak isteyenler Çarşamba günleri bit pazarını ziyaret ediyorlar.

İlgini Çekebilir: İzmir Bit Pazarları Yerleri ve Açık Olduğu Günler

Kocaeli Bit Pazarı
Kocaeli Bit Pazarı

İzmit Bit Pazarı

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bulunan Tuna Bedesten Bit Pazarı’nda genellikle antika eşyalar satılıyor. Antika tutkunları keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamak için burayı ziyaret ediyorlar. Akçakoca mahallesi merkez caddesi alp pasajı adresinde bulunan bit pazarı Pandemiden beri kapalı. Ancak ekim sonu kasım ayınıda açmayı düşünüyorlar.

Kocaeli’deki bit pazarına gitmek isterseniz Otobüs ile merkezden gidebilirsiniz. Eğlenerek alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka buraya gitmelisiniz. Günün erken saatlerinde giderseniz uygun fiyata güzel şeyler satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Kullarda paraya doydular, fazla şımardılar müşterilere ters ve kavgacı cevaplar vermeye başladılar. Şu fiyata olmazmı diyemiyorsun azarlanıyorsun. Şimdi çıkmış bi pantolon 500 liraymış, onlarda 20 liraymış… Yalan
    Paraya doydular ya mağaza fiyatı istiyorlar vergisiz algısız. Bunlar önce insan olmayı öğrensin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu