Mobilya

En İyi 14 Mobilya Markaları Listesi 2023

Türkiye’de yıllardır faaliyet gösteren ve hem kalitesi hemde fiyatı ile ön plana çıkan en iyi mobilya markaları ile karşınızdayız.

Oturma odası, yatak odası veya yemek odası takımı gibi mobilya ürünleri alacaksınız ve nereden alacağınızı bilmiyor musunuz? Piyasada onlarca farklı mobilya markası var ama hem uygun hemde kaliteli ürünleri satın alabilmek bazen zorlu bir süreç olabiliyor. Mobilya markalarını inceleyerek ortalama fiyatları ve puanlarını sizler için paylaşıyorum. En modern mobilyaları uygun fiyata satın almak istiyorsanız, bu içeriği mutlaka okumalısınız. Ülkemizde satış yapan mobilya markalarını sizler için bir liste haline getirdik.

Türkiye’deki 14 Mobilya Markası

Mobilya ürünleri satın alırken, kaliteli ürünü uygun fiyata almak önemlidir. Yeni evlenecek olanlar ve evini yenileyecek olanlar mobilya markalarını araştırırken kalite, yaratıcılık ve fiyat konusunda araştırmalar yapıyor. Mobilya markaları araştırırken fiyatlar ve kalite satın alımlarda etkileyici unsurlardan biridir. En iyi mobilya markası listesinde, markalara yer verdik. Mobilya satın almadan önce bu listeye göz atarak önemli konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bellona Mobilya

bellona en iyi mobilya markası

1997 yılından beri sektörde yer alan Bellona mobilya markası, en iyi mobilya markalarının başından geliyor. Yıllardır mobilya sektöründe, bir çok kategoride üretim yapan Bellona’nın Türkiye’nin bir çok bölgesinde bayisi bulunmaktadır. Oturma grupları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, genç ve çocuk odaları ve bahçe mobilyası gibi bir çok alanda kaliteli mobilyalar üretmektedir. En iyi mobilya markaları listesinde ilk sırada yer verdiğimiz Bellona, özgün ve kaliteli tasarımları ile her kesime hitap ediyor. Bellona internet sitesi üzerinden ve satış mağazalarından mobilya ürünlerini satın alabilirsiniz.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Bellona için 5 üzerinden 2.8 puan verilmiştir.

İstanbul Mobilyacılar Çarşısı – Mobilya Nereden Alınır?

Modalife

modalife mobilya markaları

Mobilya sektöründe 1990’lı yıllardan beri bulunan Modalife, 140’dan fazla şubesi ile hizmet veren bir markadır. Düğün paketi, oturma odası, yemek odası ve yatak odası gibi çok geniş ürün yelpazesi bulunan Modalife, kaliteyi uygun fiyata sunuyor. Yeni evlenecek gençlerin ve evini yenileyecek olanların tercih ettiği bir mobilya markasıdır. Türkiye’nin Düğün Paketçisi sloganı ile adından söz ettiren Modalife Mobilya, evlerde eşsiz uyum yakalamak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Düğün paketlerinin ekonomik olması nedeni ile yeni evleneceklerin tercihi olabilir. Modalife mobilya markaları arasında tercih edilen bir markadır. Ürünleri internet sitesi ve satış mağazalarından satın alabilirsiniz.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Modalife için 5 üzerinden 2.1 puan verilmiştir.

Vivense

vivense en iyi mobilya markası

Türkiye’de oldukça popüler bir mobilya markası olan Vivense’yi en iyi mobilya markaları listesine ekliyoruz. Geniş kategorisi ile mobilya sektöründe yok yok diyebileceğimiz bir marka haline gelmiş durumda. Mobilya, dekorasyon ürünleri, halı ve aydınlatma gibi bir çok kategoride ürün yelpazesi bulunan Vivense uzun yıllardır ülkemizde hizmet veriyor. Onlarca kategoride, binlerce ürün satışı yapan bir mobilya markası olan Vivense ile yaşam alanlarında tarzınızı yansıtabilirsiniz. Vivense internet ve satış mağazalarından ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Vivense için 5 üzerinden 3.1 puan verilmiştir.

Kelebek Mobilya

kelebek mobilya markaları

Piyasada en iyi mobilya markaları denilince akla gelenlerden biri de Kelebek Mobilya markası oluyor. Yıllardır mobilya sektöründe en çok bilinen ve en sevilenler arasındaki yerini alan Kelebek Mobilyayı bilmeyen yoktur. Mobilya ürünleri satın almak istiyorsanız aklınıza ilk gelmesi gereken markalardan biridir Kelebek Mobilya! Mobilya sektörünün öncülerinden olan bu marka 1972 yılında kurulmuş ve günümüzde hem online olarak hemde mağazalardan satış yapmaktadır. Kelebek mobilya modern yapısı ve zarif çizgileri ile üretmiş olduğu ürünlerde zarif anlayışı yansıtıyor.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Kelebek Mobilya için 5 üzerinden 1.8 puan verilmiştir.

Doğtaş

doğtaş en iyi mobilya markaları

Doğtaş mobilya ülkemizde bilinen bir diğer mobilya markasıdır. Koltuk takımları, köşe takımları, yemek odası takımları gibi bir çok kategorideki mobilyalar hem internet sitesi hemde mağazalar üzerinden satılmaktadır. Evinizdeki dekorasyonu kolayca tamamlayabilmeniz için mobilya tasarımları üretimi yapan Doğtaş, göz alıcı koleksiyonları ile ön plana çıkıyor. Ev dekorasyonu fikirleri bulabileceğiniz blog sayfasında ise bir çok fikir edinebilirsiniz.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Doğtaş Mobilya için 5 üzerinden 1.9 puan verilmiştir.

İstikbal

istikbak en iyi mobilya markaları

Özellikle reklamlarda sıklıkla karşımıza çıkan ve 1957 yılından beri mobilya sektöründe hizmet veren İstikbal Mobilya, geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. Ülkemizde bir çok ilde şubesi bulunan İstikbal mobilya internet sitesi üzerinden de satış yapıyor. Yemek odası takımları, yatak odası takımları, koltuk takımları gibi bir çok kategoride üretim yapan İstikbal, yaşam alanlarına estetik sunuyor. Evinizde modernliği yansıtmak istiyorsanız İstikbal ürünlerine göz atabilirsiniz. Evlenecek veya evini yenileyecek olanlar için birbirinden şık tasarımlardan gözünüzü alamayacaksınız.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde İstikbal Mobilya için 5 üzerinden 2.8 puan verilmiştir.

İkea

ikea en iyi mobilya markası

Eviniz için aradığınız mobilyaları bulabileceğiniz bir marka İKEA! Türkiye’de ilk mağaza 2005 yılında açılmıştır. Hem mağaza hemde internet sitesi üzerinden satış yapan IKEA, mobilya, dekorasyon ürünleri, aydınlatma ve halı gibi bir çok kategoride satış gerçekleştiriyor.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde IKEA için 5 üzerinden 2.1 puan verilmiştir.

Mondi

mondi en iyi mobilya markaları

Türkiye’nin en bilinen mobilya markalarından biri olan Mondi, 1957 yılında kurulmuştur. Kalite, rahatlık ve satış sonrası hizmeti ön planda tutan Mondi, mobilya alışverişi yapmak isteyenlerin ilk aklına gelen markalardan biridir. Ürün çeşitliliği ve yenilikçi tasarımları ile mobilya araştırması yapanların ilgisini çeken bu markanın ürünlerini internette ve mağazalardan inceleyebilirsiniz.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Mondi için 5 üzerinden 3.9 puan verilmiştir.

Tepe Home

tepe home mobilya markaları

Mobilya bakıyorsanız ürünlerini kesinlikle incelemeniz gereken markalardan biri de Tepe Home markasıdır. Aradığınız bir çok ürünü bulabileceğiniz gibi, isterseniz internet üzerinden de inceleyebilirsiniz. Mobilya sektörünün tecrübeli markalarından biri olan Tepe Home müşteri memnuniyetini benimseyen markalardandır. Yaratıcı tasarımların ilginizi çekeceğini düşündüğümüz bu markanın ürünlerine göz atmanızı öneriyoruz. Ürünleri diğer markalara oranla biraz daha pahalı gelebilir.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Tepe Home için 5 üzerinden 3.7 puan verilmiştir.

Enza Home

enza home en iyi mobilya markaları

Enza Home, ülkemizde ve dünyada bir çok mağazası bulunan mobilya markasıdır. Fiyat aralığı diğer markalarla ortama değerlerde bulunan Enza Home, evinizin ihtiyacını karşılamak için çeşit çeşit mobilya ürünleri satışı yapıyor. Hem internet hemde mağazadan ürünleri inceleme ve satın alma şansınız var. Yaşam alanınızda modern bir etki yaratmak istiyorsanız Enza Home mobilyaları ile bunu başarabilirsiniz.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Enza Home için 5 üzerinden 2.5 puan verilmiştir.

İder Mobilya

ider mobilya markaları

İder Mobilya, mobilya sektöründe 40 yıldır hizmet veren bir markadır. Modern ve kaliteli mobilya ürünlerini uygun fiyatlara müşterisine ulaştırıyor. Bir çok mağazası bulunan İder mobilya ürünlerini internetten inceleyebilir satın almak için mağazaya uğrayabilirsiniz. Alanlarda maksimum konfor sağlayacak olan ürünleri ile ön plana çıkan İder Mobilya ile evinize bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz..

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde İder Mobilya için 5 üzerinden 3.8 puan verilmiştir.

Kilim Mobilya

kilim mobilya en iyi mobilya markası

Kilim Mobilya, 1976’da kurulan bir mobilya markasıdır. “Bir KİLİM Yeter” sloganı ile sık sık reklamlarda gördüğümüz bu marka mobilya alanında bir çok kategoride ürün satışı yapıyor. Türkiye’nin en köklü mobilya markalarından olan Kilim Mobilya, yapmış olduğu kampanyalarla da adından söz ettiriyor. Kilim Mobilya ürünleri ile rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor. Şıklığıyla göz kamaştırıcı mobilyalara göz atarak evinizde kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz ürünlere karar verebilirsiniz.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Kilim Mobilya için 5 üzerinden 3.4 puan verilmiştir.

Alfemo Mobilya

afemo en iyi mobilya markaları

Alfemo Mobilya, 1997 yılından günümüze hizmet veren bir mobilya markasıdır. Şık tasarımları uygun fiyata müşterisiyle buluşturan bu marka yaratıcı ürünleri ile de dikkat çekiyor. Dilerseniz internet sitesinden, dilerseniz de satış noktalarından ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Her alana kolayca uyum sağlayacak olan mobilyalar üreten Alfemo, evlenecek veya evini yenileyecek olanlar için yenilikçi tasarımlar sunuyor.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Alfemo Mobilya için 5 üzerinden 2.9 puan verilmiştir.

Çetmen Mobilya

çetmen en iyi mobilya markası

Çetmen, 1962 yılında kurulan ve mobilya sektöründe müşterilerine satış yapan bir markadır. Zevkinize uygun mobilya ürünlerine ulaşabileceğiniz bu markanın ülkemizde bir çok ilde satış mağazası bulunmaktadır. Ücretsiz randevulu teslimat seçeneği bulunan Çetmen Mobilya, 18 ay elden taksit imkanı da sunuyor.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Çetmen Mobilya için 5 üzerinden 2.6 puan verilmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu