Mobilya

En İyi 15 Mobilya Markaları Listesi 2024

Türkiye’de yıllardır faaliyet gösteren ve hem kalitesi hem de fiyatı ile ön plana çıkan en iyi mobilya markaları ile karşınızdayız.

Eviniz için mobilya almayı düşünüyorsunuz ve hangi markayı tercih edeceğinizi bilmiyor musunuz? Mobilya sektöründe birçok farklı marka bulunuyor ancak uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler bulmak bazen zorlu bir süreç olabiliyor. Sizler için mobilya markalarını inceleyerek ortalama fiyatlarını ve değerlendirmelerini paylaşıyorum. Eğer uygun fiyatlarla en modern mobilyaları satın almak istiyorsanız, bu içeriği mutlaka okumalısınız. Türkiye’de faaliyet gösteren mobilya markalarını sizler için bir liste haline getirdik.

Türkiye’deki 15 Mobilya Markası

Mobilya ürünleri satın alırken, kaliteli ürünü uygun fiyata almak önemlidir. Yeni evlenecek olanlar ve evini yenileyecek olanlar mobilya markalarını araştırırken kalite, yaratıcılık ve fiyat konusunda araştırmalar yapıyor. Araştırma yaparken, fiyatlar ve kalite satın alımlarda etkileyici unsurlardan biridir. Mobilya satın almadan önce bu listeye göz atarak önemli konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

1. Bellona Mobilya

bellona en iyi mobilya markası

1997 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren Bellona mobilya markası, hala sektörün en önde gelen markalarından biridir. Yıllardır mobilya sektöründe geniş bir ürün yelpazesi sunan Bellona, Türkiye’nin birçok bölgesinde bayiliklere sahiptir. Oturma grupları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, genç ve çocuk odaları ile bahçe mobilyaları gibi birçok kategoride kaliteli ürünler üretmektedir. özgün ve yüksek kaliteli tasarımlarıyla her kesime hitap eden bir markadır ve en iyi mobilya markaları listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Ürünleri internet sitesi üzerinden veya satış mağazalarından satın alabilirsiniz.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Bellona için 5 üzerinden 2.5 puan verilmiştir.

İstanbul Mobilyacılar Çarşısı – Mobilya Nereden Alınır?

2. Modalife

modalife mobilya markaları

Mobilya sektöründe 1990’lı yıllardan bu yana faaliyet gösteren Modalife, 140’tan fazla şubesiyle müşterilere hizmet veren tanınmış bir markadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Modalife, düğün paketleri, oturma odaları, yemek odaları ve yatak odaları gibi birçok kategoride kaliteli ürünler sunmaktadır ve bunu uygun fiyatlarla sağlamaktadır. Yeni evlenecek çiftlerin ve evlerini yenilemek isteyenlerin tercih ettiği popüler bir mobilya markasıdır. “Türkiye’nin Düğün Paketçisi” sloganıyla bilinen Modalife Mobilya, evlerde benzersiz bir uyum sağlamak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Ekonomik düğün paketleriyle yeni evlenecek çiftlerin tercihi olabilir. Ürünleri, internet sitesi ve satış mağazalarından satın alınabilir.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Modalife için 5 üzerinden 2.3 puan verilmiştir.

3. Vivense

vivense en iyi mobilya markası

Vivense, Türkiye’de son derece popüler olan bir mobilya markası olup, en iyi mobilya markaları listesinde yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle, mobilya sektöründe adeta her şeyi bulabileceğiniz bir marka haline gelmiştir. Mobilya, dekorasyon ürünleri, halı ve aydınlatma gibi birçok kategoride zengin bir ürün seçeneği sunarak, uzun yıllardır ülkemizde hizmet vermektedir. Binlerce ürünün satıldığı onlarca kategoriye sahip olan Vivense, yaşam alanlarınızda tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Vivense’in internet sitesi ve satış mağazaları üzerinden ürünlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Vivense için 5 üzerinden 3.5 puan verilmiştir.

4. Kelebek Mobilya

kelebek mobilya markaları

Piyasada en iyi mobilya markaları arasında akla gelenlerden biri olan Kelebek Mobilya, uzun yıllardır sektörde tanınan ve sevilen bir marka konumundadır. Kelebek Mobilya’yı bilmeyen neredeyse yoktur. Mobilya ürünleri satın almak istediğinizde, ilk akla gelen markalardan biridir. Bu marka, mobilya sektörünün öncülerinden biri olup, 1972 yılında kurulmuş ve günümüzde hem çevrimiçi platformlarda hem de mağazalarda satış yapmaktadır. Modern yapısı ve zarif çizgileriyle ürettiği ürünlerde zarafeti ön plana çıkarmaktadır.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Kelebek Mobilya için 5 üzerinden 2.5 puan verilmiştir.

5. Doğtaş

doğtaş en iyi mobilya markaları

Doğtaş Mobilya, ülkemizde tanınmış bir diğer mobilya markasıdır. Koltuk takımları, köşe takımları, yemek odası takımları gibi birçok kategorideki mobilyalar, hem internet sitesi üzerinden hem de mağazalarda satılmaktadır. Evinizin dekorasyonunu kolayca tamamlamanız için mobilya tasarımları üretimi yapan Doğtaş, etkileyici koleksiyonlarıyla öne çıkmaktadır. Ayrıca, blog sayfasında ev dekorasyonu fikirleri bulabilir ve birçok ilham kaynağı edinebilirsiniz.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Doğtaş Mobilya için 5 üzerinden 2.4 puan verilmiştir.

6. İstikbal

istikbak en iyi mobilya markaları

Özellikle reklamlarda sıkça gördüğümüz ve 1957 yılından beri mobilya sektöründe hizmet veren İstikbal Mobilya, geniş ürün yelpazesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Türkiye genelinde birçok ilde şubeleri bulunan İstikbal Mobilya, aynı zamanda internet sitesi üzerinden de satış yapmaktadır. Yemek odası takımları, yatak odası takımları, koltuk takımları gibi birçok kategoride üretim yapan bu marka, yaşam alanlarına estetik katmaktadır. Evinizde modern bir hava yaratmak istiyorsanız, ürünlere mutlaka göz atabilirsiniz. Evlenecek olanlar veya evini yenilemek isteyenler için, şık tasarımlardan oluşan birbirinden çekici seçenekler sunmaktadır.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde İstikbal Mobilya için 5 üzerinden 2.4 puan verilmiştir.

7. Medusa Home Mobilya

medusa home mobilya

Türkiye’nin İnegöl mobilya alışveriş sitesi olan Medusa Home, 1980 yılında sandık üretim atölyesi ile sektöre merhaba demiştir. Kısa süre içerisinde mobilya sektörünün öncülerinden olan marka, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı bölgelerine ürünlerini ulaştırmaktadır. Chester koltuk, luxury koltuk, şömineli tv ünitesi, luxury yatak odası ürünleri ile ön plana çıkan mobilya üreticisi modern teknoloji ile üretim yapıyor. Evlenecek ve evini yenileyecek olanlar için her tarza uygun yeni tasarım mobilyalar üretmektedir. Sizde evinizin mobilya ihtiyaçları için Medusa Home mobilya ürünlerini inceleyebilirsiniz.

8. İkea

ikea en iyi mobilya markası

Eviniz için aradığınız mobilyaları bulabileceğiniz popüler bir marka olan IKEA! Türkiye’de ilk mağazasını 2005 yılında açan IKEA, hem mağazalarında hem de internet sitesi üzerinden satış yapmaktadır. Mobilya, dekorasyon ürünleri, aydınlatma ve halı gibi birçok kategoride geniş bir ürün yelpazesine sahip olan mobilya markası, müşterilere çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde IKEA için 5 üzerinden 2.3 puan verilmiştir.

9. Mondi

mondi en iyi mobilya markaları

Türkiye’nin en tanınmış mobilya markalarından biri olan Mondi, 1957 yılında kurulmuştur. Kalite, konfor ve satış sonrası hizmeti ön planda tutan Mondi, mobilya alışverişi yapmak isteyenlerin akıllarına gelen ilk markalardan biridir. Geniş ürün çeşitliliği ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çeken bu markanın ürünlerini hem internet üzerinde hem de mağazalarda inceleyebilirsiniz. Bu marka, mobilya araştıranların ilgisini çeken bir marka olarak bilinmektedir.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Mondi için 5 üzerinden 3.4 puan verilmiştir.

10. Tepe Home

tepe home mobilya markaları

Mobilya arayışında olanlar için mutlaka göz atmanız gereken markalardan biri Tepe Home’dur. Tepe Home, geniş ürün yelpazesine sahip olmasıyla birlikte internet üzerinden de inceleme imkanı sunmaktadır. Mobilya sektöründe deneyimli bir marka olan Tepe Home, müşteri memnuniyetine büyük önem veren bir markadır. Yaratıcı tasarımlarıyla dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz bu markanın ürünlerini mutlaka gözden geçirmenizi öneririz. Diğer markalara kıyasla fiyatları biraz daha yüksek olabilir, ancak kalite ve tasarım açısından değerini sunmaktadır.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Tepe Home için 5 üzerinden 3.8 puan verilmiştir.

11. Enza Home

enza home en iyi mobilya markaları

Enza Home, Türkiye ve dünya genelinde birçok mağazaya sahip olan bir mobilya markasıdır. Diğer markalarla karşılaştırıldığında fiyatları orta seviyede bulunan Enza Home, evinizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli mobilya ürünleri sunmaktadır. Ürünleri hem internet üzerinden hem de mağazalardan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Mobilyalarınızla yaşam alanlarınıza modern bir etki yaratmak istiyorsanız, tercih edebilirsiniz.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Enza Home için 5 üzerinden 2.2 puan verilmiştir.

12. İder Mobilya

ider mobilya markaları

İder Mobilya, 40 yıldır mobilya sektöründe hizmet veren köklü bir markadır. Modern ve yüksek kaliteli mobilya ürünlerini uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Birçok mağazaya sahip olup ürünlerini hem internet üzerinden inceleyebilir hem de mağazalarında satın alabilirsiniz. Alanlarda maksimum konfor sağlayacak ürünleriyle dikkat çeken İder Mobilya, evinize farklı bir görünüm katmanızı sağlar.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde İder Mobilya için 5 üzerinden 3.8 puan verilmiştir.

13. Kilim Mobilya

kilim mobilya en iyi mobilya markası

Kilim Mobilya, 1976 yılında kurulan köklü bir mobilya markasıdır. “Bir KİLİM Yeter” sloganıyla sık sık reklamlarda karşımıza çıkan bu marka, mobilya sektöründe çeşitli kategorilerde ürünler sunmaktadır. Türkiye’nin en eski mobilya markalarından biri olan Kilim Mobilya, gerçekleştirdiği kampanyalarla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Ürünleriyle rahatlık ve şıklığı bir arada sunmaktadır. Evinizde kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz, göz kamaştırıcı mobilyalara göz atarak beğendiğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Kilim Mobilya için 5 üzerinden 3.7 puan verilmiştir.

14. Alfemo Mobilya

afemo en iyi mobilya markaları

Alfemo Mobilya, 1997 yılından bu yana mobilya sektöründe faaliyet gösteren bir markadır. Şık tasarımları uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturan bu marka, yaratıcı ürünleriyle de dikkat çekmektedir. Alfemo’nun ürünlerini internet sitesinden veya satış noktalarından inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Her türlü yaşam alanına kolayca uyum sağlayacak mobilyalar üreten marka, evlenecek ya da evini yenileyecek olanlar için yenilikçi tasarımlar sunmaktadır.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Alfemo Mobilya için 5 üzerinden 3.4 puan verilmiştir.

15. Çetmen Mobilya

çetmen en iyi mobilya markası

Çetmen, 1962 yılında kurulan ve müşterilere mobilya satışı gerçekleştiren bir markadır. Zevkinize uygun mobilya ürünlerine ulaşabileceğiniz bu markanın Türkiye genelinde birçok ilde satış mağazaları bulunmaktadır. Ücretsiz randevulu teslimat seçeneği sunmakta ve aynı zamanda 18 ay elden taksit imkanı sağlamaktadır. Müşterilerin beğenisine sunulan çeşitli ödeme seçenekleriyle Çetmen Mobilya, alışveriş deneyimini kolaylaştırmaktadır.

Dijital ortamda şikayetlerin yer aldığı internet sitesinde Çetmen Mobilya için 5 üzerinden 2.5 puan verilmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu