MobilyaFaydalı Bilgiler

Rahat ve Konforlu Ortopedik Yatak Markaları ve Fiyatları

Sağlıklı bir beden için verimli uyku çok önemlidir. Birçok ortopedik yatak seçeneği sayesinde de sağlıklı uyku alabilmeniz artık çok kolay. Aynı zamanda her bütçeye uygun yatak bulabilirsiniz. Konforlu ve rahat ortopedik yataklar için size sunacağımız örnekleri inceleyerek içlerinden hem fiyat hem de kullanım açısından en uygun olanı seçebilirsiniz.

ortopedik yatak

Yattığınız yatağın vücudunuzda ağrıya yol açması ya da sabahları dinlenmiş bir şekilde uyanamama durumu yaşam standartlarınızı etkileyebilir. Gün içerisinde yorgun ve keyifsiz hissetmenize sebep olabilir. Vücudun alması gereken uyku süresinden az uyursanız yaptığınız işte gerilemenize bile neden olabilir. Rahat olmayan, vücudu desteklemeyen yataklar yerine sizlere önereceğimiz ortopedik modelleri tercih edebilirsiniz.

ortopedik yatak

Sevilerek kullanılan yatak markaları arasında ilk sırayı Bambi markalı yataklar almaktadır. Onu takip eden diğer yatak markası ise İstikbaldir. Kullanıcıların memnuniyetini kazanan iki yatak markası daha var. Biri Yataş diğeri ise Bellona’dır. Bu markalar yatak konusunda sektörde adını iyi yerlere taşımışlardır.

Bambi Ortopedik Yatak Modelleri ve Fiyatları

Bambi ortopedik yatakların özellikleri uyku esnasında vücudun şeklini alabilmesi. Yatağın özel yumuşaklığı ve esnek yay sistemi de kullananlar tarafında çok sevilmiştir. Bambi markasının birçok yatak modeli ortopedik olacak şekilde tasarlandığı için model ve fiyat konusunda istediğinizi bulmakta zorlanmazsınız. Size tavsiye edeceğimiz Bambi Yatak Modelleri ;

 • Bambi Comfizone Yatak
 • Bambi Latex Master Yatak
 • Bambi Viscolux Yatak

ortopedik yatak

Kaliteli bir uyku için yatak seçimi çok önemlidir. Bambi markasının bu yatak modelleri size istediğiniz rahatlığı verecektir. Fiyatları 7.000 TL ile 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

İstikbal Ortopedik Yatak Modelleri ve Fiyatları

Güne keyifli ve zinde başlamak için yatak seçimi çok önemlidir. İstikbal yatakları da kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı modelleri sayesinde kullanıcılar tarafından çok sevilmektedir. İnsanların gün içerisinde yaşadıkları koşturma ve stres göz önünde bulundurularak tasarlanmış yatak modelleri son yıllarda çok fazla talep görüyor. Yaylı yataklar ve visco yataklar ortopedik modeller arasında en çok tercih edilenlerden. Size tavsiye edeceğimiz İstikbal Yatak Modelleri ise şu şekilde ;

 • İstikbal Active Life Gold S Yatak
 • İstikbal Life Dream Vizon Yatak
 • İstikbal Stress Free Young Yatak
 • İstikbal Graphene Premium Yatak
 • İstikbal Royal Exclusive Yatak

istikbal ortopedik yatak

Bu yatak modelleri size sağlıklı ve konforlu bir uyku sunacaktır. Günün yorgunluğunu ve stresini güzel bir uyku ile bu yatak modellerinde giderebilirsiniz. Fiyatları 7.000 TL ile 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Bellona Ortopedik Yatak Modelleri ve Fiyatları

Yatak seçerken dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır. Boyutu, konforu, fonksiyonelliği, kalitesi ve sağlık açısından faydaları gibi etkenler yatak seçiminde belirleyici olmaktadır. Bu etkenlerin çoğu istenilen yatakta olduktan sonra güne yorgun ve halsiz başlama gibi bir sorununuz olmaz. Bellona ortopedik yatakların birçoğu da bu özellikleri taşımaktadır. Size tavsiye edeceğimiz Bellona Yatak Modelleri ;

 • Bellona Coppertech Smart Yatak
 • Bellona Aura Fresh Clean Yatak
 • Bellona Anti-Anging Prime Yatak
 • Bellona Kolajen Linen Yatak

ortopedik yatak

Bellona markasının yataklarını kullananlarda genellikle pişman olmuyor. İstenilen birçok özelliği bünyesinde bulundurduğu için severek kullanılıyor. Bel ağrısı, omuz ve sırt ağrıları gibi birçok soruna iyi geliyor. Bellona yatakların fiyatları 7.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir.

Yataş Ortopedik Yatak Modelleri ve Fiyatları

Yataş markalı yataklarda kullanıcılar tarafında memnuniyetle tercih ediliyor. Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte yatak modellerinde de birçok farklı ürünler, tasarımlar oluşturulmaya başlandı. Hem şıklığı hem konforu bünyesinde barından yatak markalarından biridir. Herkesin ihtiyacına göre yatak bulabileceği markalardan biridir. Size tavsiye edeceğimiz Yataş Yatak Modelleri ise şu şekildedir ;

 • Yataş Sleep Balance DHT Yaylı Yatak
 • Yataş Ionic Energy Pro Pocket Yaylı Yatak
 • King Master Handmade Hybrid Seri Yatak
 • Smart Track Hybrid Seri Yatak
 • Tesla Sleep Pocket Yaylı Seri Yatak

ortopedik yatak

gibi örnekler verebiliriz. Bu modeller içerisinden sizin ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Her yatak farklı bir teknoloji ve özellik ile hazırlandığı için kolayca istediğinizi bulabilirsiniz. Bel ve boyun destekli özellikleri sayesinde de kalite uyku çekmenizi sağlayacaktır. Fiyatlarına gelecek olursak Yataş markası geliştirdiği teknolojiden kaynaklı olarak diğer yatak markalarına göre bir tık daha pahalı olabilir. Fiyat aralığı 9.000 TL ile 30.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Bu 4 farklı marka alanında gerçekten iyi ve başarılı ürünler tasarlamaktadır. Vücudunuzun ihtiyacı olan ortopedik konforu sıraladığımız tüm yatak çeşitlerinde bulmanız mümkün. Her bütçeye de kolayca uyum sağlayabildiği için istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

 

Pelin Uslu

Ev dekorasyonu ile ilgili yenilikleri ve trendler hakkında insanlara yardımcı olacak konulara yer veriyorum. İç Mimarlık mezunu olmam nedeni ile konulara hakim biri olarak yayınlamış olduğum içeriklerle, ev dekorasyonu konusunda yardımcı olmak için buradayım. Salon, mutfak, yatak odası ve bir evin diğer tüm alanları için bulabileceğiniz harika dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu