Mobilya

Sallanan Sandalye ve Koltuk Modelleri 2023

Rahatını düşünenler için birbirinden güzel sallanan sandalye ve koltuk modelleri. Ev içinde ve bahçede kullanılabilen eğlenerek dinlenmeyi sağlayan sandalyeler.

Sallanan sandalye, üzerine oturulduğu zaman ileri geri sallanılabilmesi için iki kavisli parça üzerine kurulan bir sandalyedir. Genellikle ahşaptan yapılan bu sandalyeye oturan kişinin ileri geri sallanmasına olanak sağlar. Sallanan sandalye ve koltukların ahşap ve metalden yapılan modelleri bulunuyor. Günümüzde piyasada tasarım harikası modeller üretilmektedir. Bir kişinin otururken sallanmasını sağlayan koltuklar dinlenme koltuğu olarak da bilinmektedir. Yatak odası, bebek odası, salon, balkon ve bahçelerde kullanılabilen sallanan sandalyeler genellikle tek kişiliktir. Geçmişi uzun yıllara dayanan bu sandalyeler günümüzde sallanan koltuk olarak da üretilmektedir. Rahat ve keyifli bir oturma imkanı sunan sallanan koltuklar konforunu düşünenler tarafından tercih ediliyor.

tekli sallanan koltuklar
Tekli Sallanan Koltuklar

Herkesin gevşemeye ve dinlenmeye ihtiyacı olduğu anlar oluyor. Oturup anın tadını çıkarmak isteyenlere yardımcı olacak olan sallanan sandalyeler rahatlamaya yardımcı olan harika bir ayrıntıdır. Uzun yıllardır iç mekan ve dış mekanda tercih edilen bu sandalyeler kitap okumak, eski günleri hatırlamak, dinlenmek ve kafa dinlemek için tercih edilmiştir. Günümüze gelene kadar yepyeni tasarımlarla karşımıza çıkan sandalye ve koltuklar ağaç, metal, hasır ve plastikten yapılmaktadır. Sallanan koltuklar sandalyeye göre daha rahat ve konforludur. Ev, balkon veya bahçeniz için sallanan koltuk veya sandalye arayışındaysanız paylaştığımız modeller ilham kaynağınız olacak.

Modern Sallanan Sandalye ve Koltuk Modelleri

İç ve dış mekanlar için rahat bir oturak arayanlar için sallanan sandalyeler, rahatlık ve keyif getirir. Sallanan sandalyenin rahatlığını ister oturma odasında, ister balkonda ve isterseniz bahçede yaşayabilirsiniz. Huzur ve rahatlık hissi veren bir sandalye arayanlara ilham kaynağı oluşturması için sallanan sandalye modelleri listesi hazırladık.

ağaç sallanan sandalye

Ahşap sallanan sandalyeler uzun yıllardan günümüze kadar önemini yitirmemiş ve yeni tasarımlarla karşımıza çıkmaya devam eden mobilyalardan biridir.

ağaçtan sallanan sandalye

Alt kısmında bulunan kavisli bandı sayesinde üzerine oturulduğu zaman sallanmayı sağlayan sandalyeler, dinlenmek ve gevşemek için iyi bir tercihtir.

ahşap sallanan koltuk

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte koltuk olarak üretilmeye başlanmıştır. Sallanan emzirme koltuğu ile anneler bir yandan bebeklerini emzirirken diğer yandan dinlenebiliyor.

ahşap sallanan sandalye

Sallanan ahşap sandalye balkonda veya bahçede kafa dinlemek, kitap okumak veya hayallere dalmak için tercih ediliyor.

ahşaptan sallanan sandalye

Yeni tasarımlarla birlikte çeşit çeşit modeli bulunmaktadır. Sandalyenin üzerine koyulan bir minder ile birlikte saatlerce keyf yapılabilir.

asılı sallanan koltuk

Bu sallanan koltuk, sizi hafifçe ileri geri sallarken düzgün bir şekilde uzanarak dinlenmenize yardımcı olur.

bahçe için sallanan sandalye

Bahçe için sallanan sandalye kullanarak, doğanın ferah havası eşliğinde eski anılara dalabilirsiniz.

bebek odası için sallanan sandalye

Yeni modern modellerle karşımıza çıkan sallanan koltuklar hem daha yumuşak hemde daha rahat oluyor. Böylelikle sallanırken vücudunuz dinlenmiş olacak.

dinlenme koltuğu

Dinlenme koltuğu üzerine oturduğunuz zaman bir yandan sallanıp bir yandan kafanızı dinleyebilirsiniz.

genç odası için sallanan koltuk

Bebek odası için bir sallanan sandalye edinerek çocuğunuzu emzirirken onun yatışmasını sağlayarak diğer yandan dinlenme şansı yakalayabilirsiniz.

havada sallanan koltuk

Havada sallanan koltuklar da en az sallanan koltuk kadar tercih ediliyor. Keyf düşkünleri için bu koltuklar iyi bir fikir.

metal sallanan sandalye

Sallanan sandalyenin bel ağrısına iyi geldiği söylenmekte. Kronik bel ağrıları için tercih ediliyor.

modern sallanan koltuk modeli

Televizyon izlerken, bahçede otururken veya balkonda hava alırken sallanıp, sallanırken de eğlenmek ister misiniz? O zaman bu sandalyeler tam size göre!

modern sallanan koltuk

Temiz havayı solumak için bahçede konforlu bir sandalyenin üzerinde uyuyabilir veya doğanın güzelliğini izleyebilirsiniz.

modern sallanan sandalye modeli

Piyasada bulunan sandalyeler genellikle tek kişiliktir. Ancak eğer iki kişilik olmasını istiyorsanız özel olarak yaptırabilirsiniz.

modern sallanan sandalye

Sallanan sandalyeler uzun yıllardır dinlenme amacıyla kullanılmaktadır. Konfor sağlaması yanı sıra dinlendirme etkisi de bulunuyor.

puflu sallanan koltuk

Eğlenceli ve dinlendirici vakit geçirmek isteyenler için sallanan koltuk vazgeçilmezdir.

sallanan anne koltuğu

Evinizdeki diğer mobilyalarla uyumlu olduğu zaman dekorasyonunuza da katkıda bulunuyor. Ahşap sallanan sandalyeler, doğayı evinizde hissetmenize yardımcı olur.

sallanan balkon koltuğu

Dünyayı balkonunuzdan veya bahçenizden seyretmek için mükemmeldir .

sallanan balkon sandalyesi

Daha alçak oturmayı sevenler için böyle bir koltuk göze çarpıyor. Sizde alçak oturma imkanı sağlayan koltuklar ile sallanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

sallanan berjer koltuk

Sallanırken biraz kestirmek isteyenlere böyle bir sallanan koltuk ideal olacaktır.

sallanan berjer

Alt kısımda ve bel kısmında bulunan koltuk süngeri keyifli bir oturmanın yanı sıra rahat zaman geçirmeyi de sağlayacaktır.

sallanan dinlenme koltuğu

Çocuklar, gençler ve yetişkinler için sallanan koltuk modelleri üretilmektedir. Kendiniz için veya çocuklarınız için böyle bir koltuk alabilirsiniz.

sallanan dinlenme sandalyesi

Ahşap sandalyeler kolay temizlenebilmesi nedeniyle balkonda ve bahçede gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

sallanan emzirme koltuğu

Rahatlık ve güzellik için seçeceğiniz koltuğun dekorasyonunuzla uyumlu olmasına özen gösterin. Koltuk kumaş rengi odanızdaki diğer renklerle uyum içerisinde olmalıdır.

sallanan koltuk modelleri

Uzun ömürlü olan ahşap sandalyeleri tercih etmeniz durumunda, yıllarca sallanmanın keyfini sürebilirsiniz.

sallanan koltuk

Rahat bir sallanan koltuk tercih etmeniz durumunda uyku kaliteniz artacaktır. Kısa süreli bir öğlen uykusunda ilk aklınıza gelen alan sallanan koltuk olacak.

sallanan sandalye ahşap

Sıcak ahşap tonlardaki bir sandalye ahşap mobilyalarınızla harika eşleşecektir.

sallanan sandalye bahçe

Mobilyacılar tarafından yapılan sallanan sandalyeler onlarca farklı modellerde yapılıyor.

sallanan bebek emzirme koltuğu

Kadın ve erkek hiç farketmez herkes sallanan sandalyelerin hayranı olacak ve üstünden hiç kalkmak istemeyecek.

sallanan sandalye koltuk

Modern sallanan sandalyelere rahatlatıcı etkisi sayesinde son zamanlarda ilgi fazlasıyla artmıştır.

sallanan sandalye modelleri

Ofis, ev, balkon ve bahçe hiç farketmez. İstediğiniz alanda çok rahat bir oturma keyfi yaşayabilirsiniz.

sallanan tekli koltuk

Sallanan sandalyeler yatak odası, oturma odası veya balkonlarda modern görünecektir.

sarı sallanan sandalye

Bir koltuğa ihtiyacınız varsa ilk tercihiniz sallanan modeller olmalı.

tek kişilik sallanan sandalye

Sallanan koltuk veya sandalye satın alacağınız zaman sallandığı zaman ses çıkarmayan ve parçaları sağlam malzemelerden üretilmesine dikkat etmelisiniz.

tekli sallanan koltuk

İç mekan yaşam alanları için benzersiz sallanan koltuk tasarımları bulunuyor. Sallanma hareketini sağlayan ayaklar sayesinde rahat oturma keyfi sunan bu koltuklar rahatını düşünenler için birebir.

tekli sallanan sandalye

Malzeme türünün yanında, konfor, sağlamlık ve görsellik göz önünde bulundurulmalıdır. Eğlence ve dinlenme amacıyla tercih edilen bu koltuklar dekorasyonda ilgi çekici görünmelidir.

yaylanan koltuk

Koltuklar, modern tasarımlar ile daha fazla işlev ve konfor sağlamaktadır.

yaylanan sandalye

Rahatlatıcı bir koltuk üzerinde oturarak dinlenmeyi herkes ister değil mi? Zevkli bir oturma keyfi için sallanan koltuklar vazgeçilmezdir.

yeni sallanan koltuk

Sallanan koltuklarda renk tercihinizin dekorasyonunuzla uyum içerisinde olması gerekli. Bu koltuklar kullanıldığı yerlerin havasını değiştirir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu