Listeler

En İyi 12 Havlu ve Bornoz Markası Tavsiyesi

Evlerde el havlusu, yüz havlusu, ayak havlusu, banyo havlusu ve bornoz gibi havlular kullanılmaktadır. Ayrıca yüzmeyi sevenlerin mutlaka plaj havluları da bulunuyor. Vücudu kurutmak için kullanılan havlular genellikle pamuktan yapılıyor. Havlunun kalitesini arttırdığından ve suyu daha iyi çektiğinden dolayı pamuk tercih ediliyor. Genelde çeyiz hazırlığında olanlar havlular hakkında bilgi almak için araştırmalar yapıyor. Bu araştırmaların başında da havlu markaları, en iyi havlu markası ve en iyi bornoz takımı markası geliyor.

Ülkemiz, tekstil alanında hızla gelişen bir ülke olup, özellikle ev tekstili kategorisinde birçok marka hem yurtiçinde hem de yurtdışında ürün satmaktadır. Aşağıda, havlu satışı konusunda tanınmış ve kaliteli markaların bir listesini sunuyoruz. Çeyiz hazırlığı yapmadan veya havlu satın almadan önce bu liste üzerinden araştırma yapmanız faydalı olacaktır.

En İyi Havlu ve Bornoz Markaları Listesi

SIRAMARKA
1Özdilek
2English Home
3Madame Coco
4Pierre Cardin
5Chakra
6Mudo
7Taç
8Beymen
9Linens
10Vakko
11Karaca Home
12Yataş Bedding

En İyi 12 Havlu ve Bornoz Markası Tavsiyesi

Havlu seçimi yaparken kullanılan kumaşın pamuk olması ve suyu hızlı bir biçimde emmesi önemlidir. Emiciliği yüksek olan ve yumuşak dokulu havlular kaliteli havlulardır. Çeyiz hazırlığı yapan aileler ve genç kızlar havlu markaları ve kaliteleri hakkında bilgi almak istediklerinde araştırmalar yapıyorlar. Güvenilir bir havlu markası seçimi, kaliteli bir havlu tercihi anlamına geliyor. En iyi havlu ve bornoz markası listesine markaları ve özelliklerini ekledik. Havlu satın almadan önce listeyi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Dünyanın En İyi 14 Beyaz Eşya Markası Sıralaması

Özdilek

Özdilek, ürünlerini müşterilerine kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen bir markadır. Özdilek markasına ait Özdilekteyim.com üzerinde ev tekstilinden giyime, ayakkabıdan dekorasyon ürünlerine, kırtasiye ürünlerinden kozmetik ürünlerine kadar bir çok ürün satışı yapıyor. Özdilekteyim markasının El & Yüz Havlusu Modelleri kategorisinde rengarenk havlular uygun fiyata satılıyor. Kadife, Soft Life ve Kelebek havlu ve bornozlar gibi bir çok havlu modelinin satışı yapılmaktadır.

Özdilekteyim markasının %100 pamuk ve deri kumaş havluları online satış kanalı üzerinden satın alınabiliyor. www.ozdilekteyim.com üzerinden el ve yüz havlusu modellerini inceleyebilirsiniz. Çeyiz hazırlığı yapan genç kızların ilk araştırdığı markalardan biri Özdilek markasıdır. Bir çok kategoride ürün satışı yaptığı için ülkemizde tanınan ve bilinen markalardan biridir.

English Home

English Home havlu markaları

Türkiye’de ev tekstil ürünleri denilince akla ilk gelen markaların başında English Home geliyor. A101 marketleri, Memorial Sağlık Grubu gibi şirketlerin de sahibi olan Turgut Aydın’a ait olan English Home, ülkemizde 290’dan fazla mağazaya sahiptir. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok şubesi bulunan markanın ev dekorasyonunda ingiliz tarzını yansıtan ürünleri ile dikkat çekiyor.

English Home havlu kategorisinde yüz havlusu, el havlusu, plaj havlusu, banyo havlusu, ayak havlusu, bornoz takımı, peştemal ve havlu setleri bulunuyor. Bir çok ölçüde havlu çeşidinin bulunduğunu ve bu havluların uygun fiyata hem mağaza hem de online satış kanalları üzerinden satıldığını söyleyebiliriz. En iyi havlu markası listesine eklememizdeki neden, bir çok bölgede şubesinin olması ve kaliteli ürünlerin uygun fiyata satılmasıdır.

Madame Coco

Madame Coco

Madame Coco markası da English Home markasının ingiliz tarzını yansıttığı gibi, fransız tarzını yansıtan bir tekstil markasıdır. Türkiye’de kurulan, ülkemizde ve yurtdışında toplam 350 mağazası ile hizmet veren Madame Coco bir çok farklı kategoride ürünü müşterisi ile buluşturuyor. Ev tekstili, yatak odası, banyo, mutfak ve dekorasyon gibi bir çok kategorisi bulunan marka, Türkiye’nin en çok bilinen markalarındandır.

Madame Coco havlu kategorisinde el havluları, yüz havluları banyo havluları, ayak havluları, plaj havluları, peştemaller, havlu setleri, bornoz takımı ve hotel collection bulunuyor. Havlu markaları listesinde yer alan Madame Coco ürünleri, kaliteli ve uygun fiyatı ile hem mağazalardan hem de internet sitesi üzerinden satılıyor.

Pierre Cardin

Pierre Cardin

1950 yılında Fransa’da kurulan Pierre Cardin 1993 yılından itibaren ülkemizde hizmet veriyor. Tekstil kategorisinde ülkemizde tanınan ve bilinen bir marka haline gelen Pierre Cardin, en kaliteli havlu markası listesinde yer alıyor.

Havlu kategorisine el havlusu, mutfak havlusu, yüz havlusu ve hamam seti bulunuyor. Bir çok boyutta havluları Pierre Cardin mağazalarında veya online satıl kanalı üzerinden inceleyebilirsiniz.

Chakra

Chakra

Chakra, ev tekstili kategorisinde 2006 yılından itibaren hizmet veren bir markadır. Yerli marka olan Chakra, banyo, kozmetik, mutfak, ev dekorasyonu, giyim ve mobilya gibi bir çok kategoride hizmet veriyor. Özellikle de çeyizlik hazırlayacak genç kızların en iyi havlu markası arayışlarında göz atması gereken markalardan biridir.

Havlu kategorisinde, banyo havlusu, yüz havlusu, el havlusu, peştemal, plaj havlusu ve ayak havlusu modelleri yer alıyor. Farklı renk ve desenlerde havlular bulabileceğiniz Chakra, kaliteli ürünleri uygun fiyata sunuyor diyebiliriz.

Mudo

Mudo

Bir Türk markası olan Mudo, 1964 yılından itibaren tekstil sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Hazır giyim, dekorasyon ve mobilya gibi kategorilerde kaliteli ve yenilikçi ürünleri müşterilerine sunan Mudo, gençler arasında bilinen bir markadır. Türkiye’de bir çok ilde şubesi bulunan markanın yurtdışı mağazaları da bulunuyor.

Havlu kategorisinde el havlusu, ayak havlusu ve banyo havlusu bulunuyor. Renk renk ve desen desen havluları bulabileceğiniz Mudo mağazaları ve internet sitesi üzerinden ürünleri inceleyebilirsiniz. Fiyatı diğer markalara göre bir tık yüksektir.

Taç

Taç

Türkiye’de ev tekstili denilince akla ilk gelen markalardan biri TAÇ markasıdır. Yurtiçi ve yurtdışında ürünlerini müşterileri ile buluşturan TAÇ, yenilikçi ve modern olması nedeniyle çok fazla ilgi görüyor. Genç kızların mutlaka duyduğu ve bildiği bir marka olan TAÇ, yatak örtüsünden yemek takımına, havlulardan dekorasyon ürünlerine, perdeden nevresim takımına kadar bir çok kategoride ürün satışı yapıyor.

Havlu satın alacak olanların ilk göz atması gereken markaların başında TAÇ geliyor. El havlusu, banyo havlusu, plaj havlusu ve ayak havlusu kategorilerinde onlarca havlu bulunuyor. Ebat ebat ve renk renk havluları TAÇ mağazaları ve internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. En iyi havlu markası arayışındaysanız mutlaka TAÇ ürünlerine göz atmalısınız!

Beymen

Beymen

Türkiye’de 1971 yılında kurulan ve o yıldan beri hizmet vermeye devam eden Beymen, tekstil kategorisinde bilinen bir marka haline gelmiş durumdadır. Beymen lüks pazarına hitap edip, kaliteli ürünleri ile müşterilerinin dikkatini çekiyor.

Havlu & Havlu Seti kategorisinde onlarca ürünün bulunduğunu söyleyebiliriz. Diğer havlu satışı yapan markalara göre fiyatları pahalıdır. Ancak Beymen markasını biliyorsanız kalitesinden bahsetmeye gerek bile yok. En iyi havlu markası listesine eklememizdeki nedenlerin başında havlu setlerinin çok ilgi görmesidir.

Linens

Linens

Linens, ev tekstilinde bir çok kategoride ürünü müşterileri ile buluşturuyor. 2000 yılında kurulan ve hem yurtiçi hem yurtdışı pazarında yer alan Linens yenilikçi uygulamaları ile ev tekstilinde her kesime hitap ediyor. Modern ve zengin ürün çeşitliliği ile ülkemizde bilinen bir marka haline gelen Linens, hem mağaza hem de online satış kanalı üzerinden satış yapıyor.

Havlu kategorisinde el ve yüz havlusu, banyo havlusu, ayak havlusu ve bornoz bulunuyor. Renk renk ve desen desen havluları uygun fiyata satan Linens, havlu almadan önce incelenmesi gereken markalardan biridir. Fiyatları uygun diyebileceğimiz bir markadır.

Vakko

Vakko

Vakko, 1934 yılında bir şapka dükkanı ile ilk adımları atılmıştır. İlk mağaza Beyoğlu’nda açılmış ve lüks giyim ile üstün müşteri hizmetini sunmaya başlamıştır. Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden kozmetiğe bir çok kategoride ürün satışını yapan Vakko ürünleri hem mağaza hem de internet sitesi üzerinden satılıyor.

Vakko havlu setleri %100 doğal pamuk ipliklerle hazırlanıyor. Farklı renk ve desenlerde havlu bulabileceğiniz ev tekstili koleksiyonu, şık görünümü ile müşterilerinin ilgisini çekiyor. Vakko havlu fiyatları diğer markalara göre daha pahalıdır. Hem kalitesi hem de markadan dolayı fiyatın bu kadar pahalı olduğunu düşünüyoruz.

Karaca Home

Karaca Home

Karaca Home 1973’ten günümüze hizmet veren bir tekstil markasıdır. Karaca Home mağazalarında yatak odasından banyoya, aksesuarlardan halıya, kozmetikten çeyiz setlerine birçok kategoride ürün çeşitliliği bulunuyor.

Karaca Home havlu kategorisinde renk renk, boyut boyut ve desen desen havlu modeli bulunuyor. Havlu setleri, ayak havlusu, el havlusu, banyo havlusu uygun fiyatlara satılıyor. Çeyiz hazırlığı yapanlar Kara Home havlularını mutlaka incelemeli. Havlu markaları listesinde en iyi havlu markası olarak eklememizdeki neden fiyatlarının uygun olması.

Yataş Bedding

Yataş Bedding

Yataş Bedding, 198y yılında ev tekstili ürünleri üretimine başlamıştır. Müşteri memnuniyeti temel ilke edinen marka, müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı misyon edinmiş. Ev tekstili, yatak, mobilya gibi bir çok kategoride üretim yapan Yataş, müşterilerine kaliteli alışveriş deneyimi sunuyor. Ülkemizde çok tanınan bir marka haline gelmiştir.

Banyo tekstili kategorisinde misafir havlusu, el havlusu, banyo havlusu ve bornozlar bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu