Mobilya

Rengarenk IKEA Çocuk Masa Sandalye Modelleri 2023

Çocuklar için ders çalışma, öğrenme ve oyun zamanında aktivite yapabilecekleri IKEA çocuk masa sandalye modelleri ideal bir tercih olabilir.

Çocuğunuzun hem eğitim hemde oyun zamanında vakit geçirebileceği göz alıcı bir masa ve sandalye takımı çocuk odası için harika bir fikir. Çocuğunuz günün önemli bir kısmını ders çalışmak, oyun oynamak, resim yapmak ve eğitici aktivitelerde bulunarak geçirir. Bu nedenle çocuk odasında kullanılacak olan masa ve sandalye onun bu işleri yapmasını kolaylaştıracak ve eğitimine yardımcı olacak. Piyasada bulunan çok sayıda çocuk masa ve sandalye modelleri kafanızı karıştırabilir. Mobilya üreticisi olan IKEA, üretmiş olduğu çocuk masası ve sandalyesi modelleri ile ailelerin isteklerine yanıt veriyor.

Çocuklar için alınacak olan çocuk masası ve sandalyeleri , aile veya okul için mükemmel bir seçimdir. Çocuğunuzun ödev, oyun ve öğrenme aktivitelerini yapacağı bir alan oluşturmak için tercih edilecek masa ve sandalyeler boyut ve ihtiyaçlara göre farklılık gösterebilir. Ailelere bir tavsiye: Çocuğunuzun masa ve sandalye konusunda tercihini göz ardı etmemelisiniz. Çocuğunuz için en iyi masayı bulmak istiyorsanız ürünlerin kalitesini, boyutunu ve ihtiyaçlarınıza uygunluğunu araştırma yaparak öğrenebilirsiniz. Biz sizler için araştırdık ve Türkiye’de bulunan mobilya markaları arasında kaliteli bir marka olan IKEA mobilya markasının çocuk masa sandalye modellerini, fiyatları ile birlikte bir araya getirdik. Çocuk masası ve sandalyesi modellerini bir bir inceleyerek, kız veya erkek çocuğunuz için bir tercih yapabilirsiniz.

IKEA Çocuk Masa Sandalye Modelleri

Çocuğunuzun ister çocuk odasında, istersenizde dışarıda oturarak oyun oynaması, boyama yapması veya eğitici faaliyetlerde bulunması için masa ve sandalyeler harika bir fikirdir.

Öncelikle tercih edeceğiniz çocuk masası ve sandalyesinin tasarımına karar vermelisiniz. Yuvarlak, kare veya dikdörtgen bir masa mı tercih edeceksiniz bunu kesinleştirmelisiniz. Çocuk odasının büyüklüğü, çocuk sayısı ve ihtiyaçlarınıza göre bunu belirleyebilirsiniz. Eğer iki çocuğunuz varsa ve ders çalışmak için alacaksanız ortak kullanılabilir bir masa tercih edebilirsiniz.

Bir çok firma tarafından çocuk masası ve sandalyesi üretimi yapıldığı için aileler tarafından karar vermek zor bir iş haline gelebiliyor. Yayınlamış olduğumuz bu listede IKEA çocuk masa sandalye modelleri görselleri ile ailelere fikir vermek amacıyla paylaşılmıştır.

IKEA Çocuk Sandalye Modelleri

Çocuğunuz için sandalye satın almak istiyorsanız IKEA çocuk sandalyeleri iyi bir seçim yapmanıza yardımcı olacaktır.

MAMMUT Çocuk Sandalyesi Beyaz

ikea çocuk sandalyesi beyaz

MAMMUT Çocuk Sandalyesi Pembe

ikea çocuk sandalyesi pembe

MAMMUT Çocuk Sandalyesi Mavi

ikea çocuk sandalyesi mavi

MAMMUT Çocuk Sandalyesi Kırmızı

ikea çocuk sandalyesi kırmızı

MAMMUT Çocuk Taburesi Sarı

ikea çocuk taburesi sarı

SUNDVİK Çocuk Sandalyesi Beyaz-Gri

sundvik çocuk sandalyesi

SUNDVİK Sallanan Çocuk Sandalyesi Beyaz-Gri

ikea sallanan çocuk sandalyesi

IKEA Çocuk Masa Modelleri

Çocuk masası satın alırken, masanın kaplayacağı alan çok önemlidir. Masa satın alırken ölçüleri bilip ona göre satın almanız daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca yuvarlak, kare veya dikdörtgen bir masamı alacaksınız onu önceden belirlemelisiniz. IKEA çocuk masalarını incelediğimiz zaman farklı boyutlarda masaların olduğunu görüyoruz.

IKEA MAMMUT Çocuk Masası Yuvarlak Mavi 85 Cm

IKEA MAMMUT Çocuk Masası Yuvarlak Mavi 85 Cm

IKEA MAMMUT Çocuk Masası Kırmızı 77×55 cm

IKEA MAMMUT Çocuk Masası Kırmızı 77x55 cm

IKEA Mammut Çocuk Masası Beyaz 77×55 cm

IKEA Mammut Çocuk Masası Beyaz 77x55 cm

IKEA SUNDVIK Çocuk Masası Beyaz 76×50 cm

blank

IKEA SUNDVIK Çocuk Masası Beyaz 58×45 cm

IKEA SUNDVIK Çocuk Masası Beyaz 58x45 cm

IKEA Çocuk Sandalyesi Fiyatları

MODELRENKFİYAT
Mammut Çocuk SandalyesiBeyaz409 TL
Mammut Çocuk SandalyesiPembe409 TL
Mammut Çocuk SandalyesiMavi409 TL
Mammut Çocuk SandalyesiKırmızı409 TL
Mammut Çocuk TaburesiSarı139 TL
SUNDVIK Çocuk SandalyesiBeyaz469 TL
SUNDVIK Çocuk SandalyesiGri469 TL
Sallanan Çocuk SandalyesiBeyaz1199 TL
Sallanan Çocuk SandalyesiGri1199 TL

IKEA Çocuk Masası Fiyatları

MODELRENKFİYAT
Mammut Çocuk MasasıBeyaz569 TL
Mammut Çocuk MasasıKırmızı569 TL
Mammut Çocuk Masası YuvarlakMavi699 TL
SUNDVIK Çocuk Masası 76×50Beyaz969 TL
SUNDVIK Çocuk Masası 76×50Gri969 TL
SUNDVIK Çocuk Masası 58×45Beyaz1.119 TL
DUNDRA Çocuk Masası 119×575Beyaz-Gri2.649 TL
FLISAT Çocuk Masası 83×58Huş1.349 TL
LATT Çocuk Masa Sandalye SetiBeyaz-Çam769 TL

IKEA çocuk masa ve sandalye modellerini www.ikea.com.tr adresi üzerinden inceleyerek güncel fiyatları öğrenebilir ve online olarak satın alabilirsiniz. Tüm modeller için IKEA mağazalarını veya online satış sitesini kontrol edebilirsiniz.

IKEA internet sitesinden kontrol ettiğimiz zaman yapılan masa ve sandalyelerde zararsız plastik kullanılmıştır açıklamasını görüyoruz. Masa ve sandalye yapımında kullanılan maddenin biberon, tek kullanımlık bez ve gıda saklama kutularında kullanıldığına yer verilmiştir. Ayrıca güneş, kar, yağmur ve kire karşı dayanıklı olduğu için dış mekanda da gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ürünleri satın aldığınız zaman kolaylıkla monte edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu