Listeler

En İyi 13 Musluk Batarya Markaları

Musluk batarya markaları tarafından üretilen farklı tasarımlarda ve boyutlarda çeşitli armatürler bulunuyor. Ülkemizde uzun süredir musluk batarya satışı yapan ve bu alanda kendini kanıtlamış en iyi markaları listeledik.

Musluk batarya markaları tarafından üretilen armatürler mutfak, lavabo ve banyolarda kullanılan armatürlerdir. Sıcaklık derecesi ayarlanabilen bataryalar farklı tasarımlarla üretiliyor. Musluk markaları tarafından üretilen bataryalar ihtiyaca yönelik kolaylık sağlıyor. Banyo bataryası, mutfak bataryası ve lavabo bataryası suyun sıcak ve soğuk akmasını ayarlamanıza yardımcı olur. Bataryanın musluğu sağa ve sola çevrilerek istenilen derecede sıcak su gelmesi sağlanır. Bu nedenle bataryalar kullanıcıların suyu istedikleri derecede kullanabilmesinde etkili bir armatürdür.

armatür markaları

Mutfak, banyo ve lavabolar için tercih edilen musluk batarya, tasarım ve işlevi açısından önemlidir. Ev dekorasyonuna katkısı bulunan batarya, işlevi kadar görüntüsü ile de dikkat çeken bir üründür. Banyo veya mutfağınız için bir batarya alacaksanız mutfak ve banyo dekorasyonunuzla uygun tasarım ve renklerde bir musluk batarya tercih edebilirsiniz.

En iyi musluk batarya markaları tarafından tasarım, renk ve işlevi bakımından kişinin isteğine göre armatürler üretiliyor. İhtiyacı karşılayan modeller incelenerek en kaliteli bir ürün tercih edilebilir. Evlerde kullanım kolaylığı nedeni ile genellikle klasik banyo bataryaları tercih ediliyor. Ancak görüntü olarak bir çok farklı tasarımda musluk batarya üretimi yapılıyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sensörlü, ısı ayarlı akıllı musluk bataryalar karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle de toplu kullanım alanlarında tuvaletlerde ve lavabolarda karşılaştığımız sensörlü bataryalara yeni yapılan lüks evlerde yer veriliyor.

En İyi Batarya Markası Listesi

Yaşam alanlarının olmazsa olmazı suyu ulaştıran musluklar, ayrıca suyun sıcaklık derecesini ayarlamaya yardımcı olur. Musluk batarya seçiminde fiyat, tasarım ve boyut en önemli konulardır. Musluk markaları tarafından üretilen her tasarıma ve bütçeye uygun modeller bulunuyor. Batarya markaları üretmiş olduğu musluklar ile kullanıcıların isteklerine cevap veriyor.

En iyi musluk batarya markalarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Franke
 • VitrA
 • Artema
 • Eca
 • Grohe
 • Kale
 • Creavit
 • GDP
 • Baymera
 • Bms
 • Newarc
 • Penta
 • Cisa Armatür

En İyi 13 Musluk Batarya Markaları

En iyi musluk markaları tarafından üretilen musluklar lavabo, banyo ve mutfaklarda özgün ve modern tasarımlar oluşturmanıza yardımcı oluyor. Batarya markaları tarafından üretilen armatürler, evlerde kullanışlı olması yanı sıra dekorasyona etki ediyor. Estetik ve şık tasarımlara alanlarınıza yepyeni bir görünüm kazandıracak olan batarya satın alırken, yıllardır üretim yapan aşağıdaki markaları tercih edebilirsiniz.

En iyi ve kaliteli musluk batarya markaları:

1. Franke

franke musluk markaları

Franke, 110 yılı aşkın bir süredir beyaz eşya sektöründe hizmet veren bir markadır. Üretmiş olduğu kaliteli ürünler ile ihtiyaca yönelik üretimler yapan Franke, dayanıklı malzemeleri ile ön plana çıkıyor. Performans ve tasarım açısından kendini oldukça geliştirmiş olan markanın mutfaklar için çözümleri ile hayal edilen ortamlar oluşturuluyor.

Franke, en iyi musluk batarya markaları arasında bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen bataryalar tasarımı ve işlevi ile oldukça ilgi görüyor. Her zevke uygun tasarımlarla çözüm üreten markanın bataryaları kullanıldığı alanlara estetik katıyor.

2. VitrA

vitra en iyi batarya markaları

Banyoda ihtiyaç duyulan ürünlerin üretimini yapan Vitra, adını 1966 yılında çalışanların oylarıyla almıştır. Eczacıbaşı Topluluğu’na bağlı olan marka yurt içi ve yurt dışı pazarda tanınan bir marka haline gelmiştir. Özellikle banyo, lavabo ve tuvaletler için geliştirmiş olduğu tasarımlar ile esnekliği evlere taşıyor. Üretmiş olduğu farklı boyutlarda ve su akış şekilleri ile banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan zarif ve işlevsel bataryalar ön plana çıkıyor.

Banyo, mutfak ve tuvalet gibi alanlar için konfor ve fonksiyonel çözümler sunan VitrA, en iyi batarya markalarından biridir. Son tasarım bataryalar ile banyo ve mutfaklarınızda modern bir atmosfer sunan armatürler, yaşam alanlarında kalite ve estetiği yansıtıyor. Küçük dokunuşlarla büyük değişimlere yer vermek istiyorsanız Vitra, musluk batarya modellerine göz atabilirsiniz.

3. Artema

artema batarya markaları

Artema, Türkiye’de armatür üretimi yapan en iyi markalardan biridir. Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubuna ait olan marka geniş ürün yelpazesi ile yurt içi ve yurt dışında büyük pazar payına sahip. Banyo ve mutfak armatürleri, banyo aksesuarları ve duş sistemleri üretimi yaman Artema, kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde lider markalar arasındaki yerini alıyor.

Yaşam alanlarının gizli kahramanları olan armatürler, Artema ile modern banyolar oluşturmada yardımcı oluyor. Her zevke ve bütçeye uygun batarya üretimi yapan Artema, kullanıcıların ihtiyacı olan çözümlere öncelik veriyor. Özgün ve modern tasarımları ile dikkat çeken musluk batarya, farklı özellikleri ile dikkat çekiyor. Özel tasarımlı bataryaları, herhangi bir ustaya ihtiyaç duymadan kendiniz kolayca monte edebilirsiniz. Mutfak bataryası, lavabo bataryası ve banyo bataryası gibi yepyeni bataryalarıyla kolay kullanım imkanı sağlıyor.

4. Eca

eca musluk markaları

ECA yapı, ısıtma-soğutma ve endüstriyel alanlarda üretim yapan bir markadır. Uzun yıllardır armatür, duş kabinleri, doğalgaz valfleri, kombiler, su ısıtıcılar, klimalar, soğutucu sistemleri gibi bir çok alanda hizmet ever E.C.A üretmiş olduğu bataryalar ile alanlara zarif ve işlevsel bir dokunuş katıyor.

Lavabo bataryaları, dokunmatik bataryalar, mutfak bataryaları, banyo bataryaları, duş bataryaları, küvet bataryaları gibi bir çok alanda batarya üretimi yapan E.C.A en iyi batarya markalarından biridir. Yenilikçi tasarımlar, zengin modelleri, güçlü ve modern duruşu olan musluk bataryaları ile en çok tercih edilen markalar arasındadır.

5. Grohe

Grohe musluk markaları

GROHE, alanlarınıza modern bir görünüm ve kullanım kolaylığı sağlayan batarya tasarımları ile kullanıcılarını cezbediyor. Dünyanın önde gelen sıhhi tesisat markalarından biri olan GROHE son teknolojiye sahip tasarımıyla ön plana çıkıyor. Alanlarınıza ilham katacak ve evinize çok yakışacak banyo bataryaları, duş başlıkları, mutfak bataryaları gibi armatür üretimi yapıyor.

Eviniz için musluğu açıp kapatılan, suyun sıcaklığı ayarlanabilen, tasarruf modu olan bir bataryaya sahip olabilirsiniz. Musluk batarya ihtiyacınız varsa ürünlerine mutlaka göz atmanız gereken markalardan biri de GROHE markasıdır.

6. Kale

kale en iyi batarya markaları

Kale üretmiş olduğu armatürlerle dikkat çeken markalardan biridir. Farklı fonksiyonlarda kullanılabilen bataryalar ile oldukça ilgi görüyor. Banyo, mutfak ve lavabolar için üretilen musluk bataryalar oldukça ilgi görüyor. En iyi musluk markalarından biri olan Kale yıllardır ülkemizde hizmet veren kaliteli markalardan biridir.

En iyi batarya markasına eklemiş olduğumuz Kale, yeni nesil tasarımları ile evlerin vazgeçilmezi oluyor. Sıcak ve soğuk suyun derecesini sabitleme imkanı sunan bataryalar, zaman ayarlı ve dokunmatik gibi teknolojilerle donatılmış ürünler her evin ihtiyacını karşılıyor.

7. Creavit

creavit en iyi musluk markaları

Creavit, 1960 yılında küçük bir atölyede mozaik tuvalet taşı üretimi yaparak sektöre giriş yapmıştır. Bir çok ülkede satış yapan Creavit, üretmiş olduğu kaliteli ve yenilikçi ürünler ile en iyi musluk markaları listesinde yer alıyor. Su tasarruflu armatürler ile kullanım kolaylığı sunan ürünleri sade ve estetik tasarımıyla alanlarınız için ideal.

Batarya, musluklar, mutfak armatürleri, lavabo armatürleri, banyo armatürleri gibi bir çok ürün tipinde üretim yapan Ceravit, ülkemizde en çok tercih edilen kaliteli markalardan biridir. Konforlu alanlar oluşturmak istiyorsanız kesinlikle Creavit modellerine göz atmalısınız. Farklı model, renk ve fonksiyon seçenekleri ile konforu evinize taşıyabilirsiniz.

8. GPD

gpd en iyi batarya markaları

GPD, 1962 yılından itibaren üretim yapan bir markadır. Banyo ve mutfak için üretmiş olduğu armatür ve musluklar ile Türkiye pazarında önemli rol oynuyor. Zaman ayarlı bataryalar, duş bataryaları, banyo bataryaları, lavabo bataryaları gibi bir çok alanda batarya ve musluk üretimi yapan marka yenilikçi tasarımlar ile ön plana çıkıyor.

Eviniz veya işyeriniz için musluk batarya markaları araştırması yapıyorsanız kesinlikle ürünlerine göz atmanız gereken markalardan biri GPD markasıdır. GPD geriş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet veren kaliteli bir markadır.

9. Baymera

baymera en iyi musluk markaları

Baymera banyo aksesuarları, batarya musluk, engelli grubu ürünleri, havluluk kağıtlık, tesisat ve hırdavat malzemeleri, duş sistemleri ve endüstriyel ürünler üretimi yapan bir markadır. Bütçenize uygun banyo, lavabo ve mutfak bataryaları bulabileceğiniz marka ülkemizde bilinen batarya markalarından biridir.

Alanlarınız için uygun fiyata musluk ve bataryalar bulabileceğiniz gibi, duş başlıkları ve aksesuarlar da bulabilirsiniz.

10. Bms

bms en iyi batarya markaları

BMS uzun yıllardır banyo, lavabo, mutfak armatürleri ve musluk üretimi yapan markalardan biridir. Türkiye’de bir çok bayisi bulunan marka yurt dışı ihracatları ile de ön plana çıkan bir marka haline gelmiştir. Armatürler, duş setleri, banyo aksesuarları, tamamlayıcı ürünler, vanalar, yedek parçalar gibi kategorilerde üretim yapan firma batarya ve musluk üretiminde bilinen markalardan biridir.

En iyi batarya markaları listesinde yer verdiğimiz BMS, geniş ürün yelpazesine sahip olması ve yenilikçi ürünleri ile sektörde lider markalar arasındaki yerini alıyor.

11. Newarc

Newarc en iyi musluk markası

Alanlarınız için göz kamaştıran tasarımlarla çözüm odaklı yaklaşan Newarc markası, uzun yıllardır banyo ve mutfak armatürleri sektöründe kendini kanıtlamış bir markadır. Yurt içi ve yurt dışı sektörde yerini alan Newarc firması, ürünlerinde kalite ve estetiği ön planda tutuyor. Evinizin armatür ihtiyacını gidermenize yardımcı olan firmanın ürünleri, dekorasyonunuzu tamamlamaya da yardımcı oluyor.

Armatürler, duş sistemleri, vitrifiyeler, banyo aksesuarları, tek parçalar ve engelli servisi kategorisinde ürün satan Newarc, ihtiyaca yönelik ürünler tasarlıyor. Zarif tasarım, modern ve estetik görünümü ile banyo, mutfak ve lavabolar için armatür üretimi yapan firmanın ürünlerine internet sitesinden göz atabilirsiniz.

12. Penta

penta en iyi batarya markaları

Penta “Banyolara ve mutfaklara “keyif” getirmeyi seviyoruz…” sloganı ile üretim yapan bir markadır. Üretmiş olduğu banyo bataryası, mutfak bataryası ve lavabo bataryası ile banyolara şıklık katan Penta Banyo, Türkiye’nin bilinen markalarından biridir.

13. Cisa Armatür

cisa en iyi musluk batarya markaları

Cisa, 1987 yılında kurulan ve uzun yıllardır armatür üretimi yapan bir markadır. Avrupa kalitesinde ürünler üreten Cisa, özgün ve modern tasarımları ile son teknoloji ürünler üretiyor. Banyo, lavabo ve mutfak armatürleri üreticisi olan firma kaliteden ödün vermeyen profesyonellerin seçmiş olduğu firmadır. Sıra dışı tasarımlar ile alanlarınızda fark yaratacağınız gibi, hayal ettiğiniz bataryaya ulaşabilirsiniz.

Estetik, şık ve zarif tasarımlarda üretilen musluk batarya yaşam alanlarınızı canlandırır. Estetik ve özel renkler ile üretilen armatürler her türlü ihtiyaca çözüm oluyor. Mutfak, banyo ve lavaboda hayal ettiğiniz modern görüntüye Cisa Armatür ürünleri ile kavuşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu