Salon Dekorasyonu

Salon dekorasyonunda popüler iki renk: Bej ve Beyaz

Beyazın saflığı ve bejin çok yönlülüğü salon dekorasyonunda sıcak bir kucaklama hissi veriyor. Modern iç mekan bu iki renk birbirini tamamlıyor.

Bir odada beyaz rengin ağırlıklı olması, alanın sıkıcı görünmesine neden olur. Beyazla en iyi uyum sağlayan renklerin başında bej rengi geliyor. Bu iki rengin birlikte kullanımı dekorasyona derinlik ve ilgi çekicilik katıyor.

Bej rahatlatıcı ve sakinleştirici bir etkiye sahip olduğundan beyazla birlikte sıklıkla tercih edilen bir renktir. Bej “toprak tonu” bir renk olduğundan, dekorasyona sıcak ve dingin bir hava katmaya yardımcı olur. Bu nedenle evinizde ferah ve rahat bir atmosfer yakalamak istiyorsanız bej ve beyaz ile oluşturulan bir dekorasyon tarzını seçebilirsiniz.

bej beyaz salon

Doğanın eşsiz tonlarından birini evimize taşımaya yardımcı olan bej, geniş bir oturma odasına sıcaklık ve yumuşaklık katıyor. Saflık, temizlik ve ferahlığı yansıtan beyaz ile kombinasyon oluşturularak ekstra rahatlık hissi oluşturulmuştur. Son zamanların popüler iki rengi bej ve beyaz ev dekorasyonunda şık, sıcak ve modern bir minimalist his yaratıyor.

beyaz bej salon

Pencerelerin önüne asılan tül perdeler aydınlık ve havadar bir his yaratırken, bej fon perdeler ise salona hareketlilik katıyor. Koltuk takımının sıcak beyaz rengi ile bej perdeler birbirini tamamlıyor. Dekorasyon yumuşak bej tonlarıyla desteklenerek küçük alana rahat bir ortam kazandırıyor.

bej beyaz salon dekoru

Sıcak ve modern bir hava yaratmak için bu oturma odasının perdeleri bej, duvarlar, koltuk takımı ve halı beyaz rengin alt tonlarıyla vurgulanmıştır. Beyaz tonları ile bej vurguların karışımı sıcak ve sakinliği yansıtan atmosfer yaratıyor. Boş ışıklı bir salon, açık bir bej tonu ve beyazın alt tonları ile birleştirilerek modern bir tarz elde edilmiştir.

Pelin Uslu

Ev dekorasyonu ile ilgili yenilikleri ve trendler hakkında insanlara yardımcı olacak konulara yer veriyorum. İç Mimarlık mezunu olmam nedeni ile konulara hakim biri olarak yayınlamış olduğum içeriklerle, ev dekorasyonu konusunda yardımcı olmak için buradayım. Salon, mutfak, yatak odası ve bir evin diğer tüm alanları için bulabileceğiniz harika dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu