Duvar Boyası Renkleri

Açık Gri Duvar Boyası Renkleri 2024 – Çok Satan Açık Griler

Eviniz için bir renk tonu seçeceğinizde, sadece beyaz renklere bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Açık gri duvar boyası olarak kullanılabilecek mükemmel renklerden biridir. Ortamı hafif ve havadar gösterir, uygulandığı alana derinlik katar. Herhangi bir dekor için çok yönlü ve şık bir renk arayanlar için ideal bir renktir.

Günümüzde açık gri renk duvar boyası, birçok kişi tarafından tercih edilen güvenli ve şık bir seçenektir. Yatak odaları için özellikle çok yönlü bir renktir. Ev dekorasyonunuzun tarzı ne olursa olsun, hoşunuza gidecek birçok gri tonu mevcuttur. Açık gri renkler, özellikle yatak odalarında, sakin ve yumuşak bir atmosfer yaratarak rahat bir uyku ortamı sunarlar.

Asla ayrılmak istemeyeceğiniz bir alan için, duvarları açık griye boyamaya ne dersiniz?

Açık Gri Duvar Boyası Renkleri 2024

Açık gri boya renkleri çok yönlü bir boya olduğu için her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Diğer renklerle uyum içerisinde olduğu için dekorasyonda herhangi bir sıkıntı yaşatmaz. Oturma odanızda veya yatak odanızda geleneksel beyaz tonları yerine, açık gri rengi tercih edebilirsiniz. Doğru uygulanırsa birçok mobilya ve eşya ile uyumlu müthiş bir renk elde etmiş olursunuz. Açık gri rengi tercih etmekte karar veremeyenler için hazırladığımız bu rehberde, açık grinin güzelliklerine yer vereceğiz.

Evinizin duvarları için bir boya rengi arıyorsanız, bu kesinlikle açık gri renk olmalı. Gri duvarlar bir çok renk tonuyla uyum sağlar. Dar yerlere sıcaklık ve derinlik getirir. Açık gri duvar boyası rengi, ilham verici bir sakinlik yaratan duvar rengi olabilir. Gri her ne kadar uygulaması zor olan bir renk olsa da kesinlikle denenmesi gereken bir renktir. Açık gri duvar boyası doğru eşyalar ile mükemmel bir görüntü sağlayacaktır.

Filli Boya, Polisan, Marshall, DYO ve Jotun boya markalarının açık gri duvar boyası renklerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Şimdi açık gri boya tonlarına bir göz atalım…

Filli Boya Açık Gri Duvar Boyası Renkleri

Filli Boya renkleri arasında bir çok açık gri renk duvar boyası bulunmaktadır.

Açık Gri Andezit 10

Açık Gri Andezit 10

Andezit 10 Filli boyanın iç cephe boya renkleri Gri kategorisinde bulunan açık gri duvar boyası rengidir. Evinin veya işyerinin duvarlarını açık gri renk ile boyamak isteyenler Andezit 10 boyayı kullanabilir. Bir çok renk ile uyum içerisinde olduğu için gri renk tercih edenlerin seveceği bir renktir.

Açık Gri Andezit 15

Açık Gri Andezit 15

Açık gri renk olan Andezit 15 Pembemsi gridir. Bu renk ışık oynamasıyla birlikte pembesi durabiliyor. Açık renk eşyalarla birlikte uyum içerisindedir. Beyaz ve bej gibi diğer renklerle uyumludur. Bir odayı Andezit 15 ile başka bir odayı ise açık renk boyalar ile boyayabilirsiniz.

Açık Gri Andezit 20

Açık Gri Andezit 20

Filli boya Andezit 20 uygulamalarda ışıkla beraber mavimsi gri olarak görünmektedir. Açık gri renk kullanmak isteyenler bu rengi kullanabilirler. Evin aydınlık ve ferah olmasını isteyenler açık gri renk duvar boyası olan Andezit 20 boyayı uygulayabilirler.

Açık Gri Andezit 40

Açık Gri Andezit 40

Filli Boya Andezit 40 renginin alt tonu bejimsi gri oluyor. Beyaz ve Bej renginin tonları ile uyumlu bir renktir. Rahatlatıcı etkiye sahip olan bu renk oturma odası, yatak odası, mutfak gibi tüm alanlarda kullanılabilir.

İpeksi 35

İpeksi 35

Filli boyanın iç cephe renkleri BEYAZ kategorisinde yer alan İpeksi 35 açık gri tonlarındadır. Açık gri duvar boyası olarak yatak odası, oturma odası ve banyolarda kullanılabilir. Bir çok renkle uyumlu olan bu rengin sakinleştirici ve rahatlatıcı bir etkisi vardır.

İpeksi 80

İpeksi 80

Açık gri duvar boyası arıyorsanız Filli boyanın Beyaz kategorisindeki İpeksi 80 modeline göz atabilirsiniz. Bir evin tüm odalarına gönül rahatlığı ile uygulayabileceğiniz açık gri renk, ortamı aydınlık ve ferah gösterir.

Dolu 35

Dolu 35

Dolu 35 Filli boyanın iç cephe renkleri BEJ kategorisinde bulunan açık gri tonunda olan bir renktir. Açık gri renk son zamanlarda popülaritesi henüz azalmamış bir renktir. Yatak odası, oturma odası, banyo ve ofislerde gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir duvar boyasıdır.

Dolu 65

Dolu 65

Dolu 65 Filli boyanın BEJ kategorisinde yer alan açık gri tonlarında bir duvar boyasıdır. İç cephe boyası olarak evlerde ve iş yerlerinde kullanılabilir. Gri renkler, farklı ışık ve farklı büyüklükteki odalarda farklı görünürler.

DYO Alaçatı Rengi

Polisan Açık Gri Duvar Boyası Kataloğu

Polisan Grinin 20 Tonu kartelasında bir çok açık gri duvar boyası rengi bulunuyor.

Polisan 4001 Sabah Sisi / Cİ-6202

Polisan 4001 Sabah Sisi / Cİ-6202

Açık gri, bir odanın duvarlarını kaplayan bir renk olabilir. Modern bir oda ve şık bir görünüm yaratmanıza yardımcı olabilir. Polisan Sabah Sisi rengi oturma odalarınızdan, yatak odalarınıza kadar her yerin duvarlarına uygulanabilir.

4000 Sakız Beyazı / Cİ-6201

4000 Sakız Beyazı / Cİ-6201

Sakız Beyazı açık gri rengi çeşitli odalarda kullanılabilir. Mutfak, yemek odası, yatak odası veya çocuk odası dahil olmak üzere çeşitli odalar için uygundur. Açık gri renk, herhangi bir odaya uyum sağlamasına izin verecektir.

4473 Dingin Gri / Cİ-7601

4473 Dingin Gri / Cİ-7601

Dingin Gri, Polisan boyanın İç Cephe kartelasında bulunan açık gri duvar boyası rengidir. Açık gri bir odaya ince bir sıcaklık katar. Gri ayrıca modern ve temiz görünüme katkıda bulunur.

4482 Masum Gri / Cİ-7621

4482 Masum Gri / Cİ-7621

Masum Gri, açık gri tonlarında olduğu için tüm odayı bir araya getirmeye yardımcı olur. Ayrıca odanızda kullandığınız diğer renkleri de tamamlayacaktır. Duvar boyası olarak Polisan boyanın iç cephe kategorisinde bulunan açık gri renkteki bu boyayı bir odayı tamamlamak için kullanabilirsiniz.

3040/CI-3040 SAF

3040/CI-3040 SAF

Polisan E-Kartela Grinin 20 Tonu listesinde bulunan 3040/CI-3040 SAF renk kodu ile yayınlanan renk açık gridir. İç cephe boyası olduğu için duvar boyası olarak kullanılmaktadır.

Polisan Açık Gri Duvar Boyası 3090/CI-3090 SEVECEN

Polisan Açık Gri Duvar Boyası 3090/CI-3090 SEVECEN

Polisan E-Kartela bölümünde yer alan, 3090/CI-3090 SEVECEN kodu ile yayınlanan renk açık gri duvar boyası rengidir. Aklınızda açık gri bir renk kullanmak varsa SEVECEN işinizi fazlasıyla görecektir.

Polisan 3140/CI-3140 ENGİN

Polisan 3140/CI-3140 ENGİN

Polisan 3140/CI-3140 ENGİN çok yönlü bir açık gridir. Açık gri rengi oturma odaları ve yatak odaları için harika bir renktir. Alt tonları nedeniyle çok çeşitli tonlarla uyum sağlıyor.

Polisan 3190/CI-3190 CANDAN

Polisan 3190/CI-3190 CANDAN

Listemizdeki daha koyu açık gri tonlardan biri olan Polisan 3190/CI-3190 CANDAN, harika bir renk. Temiz ve canlı hissettiren açık gri renktir. Yatıştırıcı bir hava için yatak odalarında tercih edilebilir.

Marshall Açık Gri Renkler

Marshall iç cephe renklerinde bir çok açık gri boya bulunmaktadır. Onlardan bazılarına sizler için burada yer verdik.

Marshall 50BG 76/023 Açık Gri Duvar Boyası

Marshall 50BG 76/023 Açık Gri Duvar Boyası

Gri renkler günümüzde hala bir çok kişi tarafından seviliyor. Marshall Gri kategorisinde bulunan 50BG 76/023 kodlu renk açık gri renktir. Tamamen gri olmayan taze ve hafif renk.

Marshall 41BG 76/025  Açık Gri Duvar Boyası

Marshall 41BG 76/025  Açık Gri Duvar Boyası

Marshall Gri kategorisinde bulunan 41BG 76/025 kodlu renk açık gridir. Diğer renklerle uyumlu olan bu renk ile evin duvarları rahatlıkla boyanabilir. Ayrıca istediğiniz alan için tercih edebilirsiniz.

Marshall R7.04.82 Açık Gri Duvar Boyası

Marshall R7.04.82 Açık Gri Duvar Boyası

Marshall R7.04.82 kodlu açık gri duvar boyası rengi mutfak, oturma odası ve banyo gibi alanlarda kullanılabilir. Açık renk gri isteyenler çok yönlü olan bu rengi tercih edebilirler.

Marshall RN.01.82 Açık Gri Duvar Boyası

Marshall RN.01.82 Açık Gri Duvar Boyası

Marshall açık gri boya bej rengine harika bir alternatif. Bej renginden farklı bir renk arayanlar açık gri olan bu rengi duvarlarına uygulayabilir. Bu boya hafif ve taze bir his verir.

Marshall Mermer Tozu

Marshall Mermer Tozu

Marshall Mermer Tozu açık gridir. Bu renk tonlarını özellikle yatak odalarında son zamanlarda sıklıkla görüyorum. Ofis ve evlerde tercih edilebilecek olan bu gri renk modern bir renktir. Açık renklerle uyum içerisinde olan bu renk odanıza ayrı bir hava katar.

Marshall S9.03.81 Açık Gri Duvar Boyası

Marshall S9.03.81 Açık Gri Duvar Boyası

Marshall renklerine baktığımız zaman S9.03.81 kodlu renk Natürel renklerden olan açık gri renktir. Büyük veya küçük oturma odalarında kullanılacağı gibi banyolar için de tercih edilebilir. Evlerde, ofislerde her alanda!

DYO Açık Gri Duvar Boyası Renkleri

DYO boya markasının açık gri tonlarda bir çok rengi bulunuyor. Duvar boyası olarak kullanabileceğiniz o renkler;

DYO Selda Kumu Açık Gri Duvar Boyası

DYO Selda Kumu Açık Gri Duvar Boyası

Açık gri duvar boyası rengi arayanlar 0447 Selda Kumu isimli boyayı kullanabilir. İç cephe boya renklerinden olan bu rengi ev ve işyerlerinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Açık gri arıyorsanız denemelisiniz.

DYO Yeni Çağıl

DYO Yeni Çağıl

DYO 7550 Yeni Çağıl isimli renk kodu, iç cephede kullanılan açık gri renk bir boyadır. Beyazdan biraz daha keskin bir renk arıyorsanız açık gri renk mükemmel bir seçim olacaktır.

DYO 7571

DYO 7571

Gri ve beyaz arasında kaldıysanız kesinlikle tercih etmeniz gereken renk açık gri olmalı. Beyaz kabul edilebilecek kadar açık gri renkler var. Özellikle de yatak odaları için parlak bir renktir. Yatak odalarında otel benzeri atmosfer yaratmaktadır.

DYO 0588

DYO 0588

DYO markasının 0588 kodlu rengi açık gridir. Havalı açık gri renk arayanlar için mükemmel bir renktir. Özellikle de yatak odanız için hatasız bir duvar boyası arıyorsanız harika bir seçim olacak. Zarif ve modern hissettirecek olan açık gri renk.

DYO 0666 YENİ BELİZ

DYO 0666 YENİ BELİZ

DYO yeni beliz açık gri rengi, havalı bir görünüme sahip. Muhteşem bir oturma odası ve yatak odası için bu tonu kullanabilirsiniz.

DYO 7558 BELİZ

DYO 7558 BELİZ

DYO Beliz açık gri renk çok yönlüdür. Hem koyu hemde açık renkli parkelerle de uyum içerisindedir. Açık gri rengin odanız için çok soğuk ve sade olacağını düşünüyorsanız bu düşüncenizden vazgeçmelisiniz.

DYO 7548 Açık Gri Renk Duvar Boyası

DYO 7548 Açık Gri Renk Duvar Boyası

Açık gri duvar boyası rengi, moderndir ve diğer dekoratif ürünlerle uyum içerisinde çalışır. Herhangi bir odada şık görünür. Kullanılmasından kesinlikle korkulmaması gereken bir renktir.

Jotun Açık Gri Boya Renkleri

Jotun boya markasının renklerini incelediğimiz zaman açık gri tonlarında TWILIGHT ve STONE renkleri bulunuyor.

Jotun TWILIGHT Açık Gri

Jotun TWILIGHT Açık Gri

Jotun TWILIGHT Açık nötr gri tonudur.

Jotun STONE Açık Gri Duvar Boyası

Jotun STONE Açık Gri Duvar Boyası

Jotun STONE Kırmızı alt tonlu sıcak gri-bej bir tondur.

Açık Gri Duvar Boyası ile Boyanan Duvarlar

Yatak Odası

açık gri yatak odası
açık gri yatak odası

Banyo

açık gri banyo

Oturma Odası

açık gri oturma odası
oturma odası açık gri

Pelin Uslu

Ev dekorasyonu ile ilgili yenilikleri ve trendler hakkında insanlara yardımcı olacak konulara yer veriyorum. İç Mimarlık mezunu olmam nedeni ile konulara hakim biri olarak yayınlamış olduğum içeriklerle, ev dekorasyonu konusunda yardımcı olmak için buradayım. Salon, mutfak, yatak odası ve bir evin diğer tüm alanları için bulabileceğiniz harika dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu