Mutfak Dekorasyonu

Bellona Mutfak Masa Sandalye Takımları 11 Model

Zengin görselliği ve dekoratif tasarımı ile ön plana çıkan Bellona mutfak masa sandalye takımları yaşam alanlarına zarif bir dokunuş katıyor.

Bellona 1997 yılında Kayseri’de kurularak mobilya sektöründe lider markalar arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Üretmiş olduğu yatak odası, oturma grupları, yemek odası, baza, sandalye, genç odası takımları ile kullanıcılara eşsiz tasarımlar sunuyor. Mutfak masa sandalye takımları ile de ön plana çıkan Bellona, eşsiz tasarımları ve kalitesi ile her tarza hitap etmektedir. Farklı mutfak masası takımları ile her zevke ve bütçeye hitap eden Bellona mobilya, rahatlığı ve şıklığı ön plana çıkarıyor. Türkiye’nin en iyi mobilya markaları arasında yer alan marka, ürünleri ile yaşam alanlarında benzersiz dekorasyona imza atmanıza yardımcı olur.

Bellona Mutfak Masası Modelleri

Bellona mutfak masası takımları açıp kapanma özelliği ile anlık ihtiyaçlarınıza göre kullanım imkanı sunuyor. Günlük kullanımda en çok ihtiyaç duyulan mutfak masa sandalye takımları şıklığı ve kullanışlı olması nedeni ile alanları daha estetik kılmaya yardımcı oluyor. Mutfak mobilyalarının başında geldiği için mutfak dekorasyonuna büyük katkı sağladığı gibi, kullanım kolaylığı ile işleri kolaylaştırmaktadır. Farklı tasarım ve renk seçenekleri ile her tarza hitap eden Bellona mutfak masa ve sandalye modelleri kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Mutfaklarda daha göz alıcı alanlara sahip olmak isterseniz sizde Bellona ürünlerini tercih edebilirsiniz. Küçük veya büyük mutfağınız için tercih edeceğiniz mutfak masası takımı mükemmel tasarımı ile alanlarınızı daha şık gösterecek.

Farklı tarzlara ve mutfak dekorasyonlarına hitap eden Bellona mutfak masası takımlarını keşfederek alanlarınız için fikir sahibi olabilirsiniz.

Bellona Mutfak Masası Takımı Modelleri

Mutfağınız için mutfak masa takımı arıyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken markaların başında Bellona geliyor. Bellona üretmiş olduğu benzersiz tasarım, kalite ve kullanım kolaylığı sunan mutfak masası takımları ile küçük ve büyük mutfakları daha kullanışlı bir hale getiriyor. Aşağıda Bellona markasına ait 11 adet mutfak masası modelleri bulunuyor. Modelleri inceleyerek büyüleyici tasarımlar oluşturmak için ilham alabilirsiniz.

Arte Mutfak Masa Takımı

Bellona Arte Mutfak Masa Takımı

Arte mutfak masa takımı siyah, beyaz, krem, kahverengi gibi farklı renk seçenekleri ile her tarza hitap ediyor. Açılır özelliği ile mutfağı daha kullanışlı hale getirdiği gibi göz alıcı tasarımı ile eşsiz dekorasyon oluşturulmasına yardımcı olur. Bellona mutfak masası modeli ihtiyaç duyulan alanların oluşturulmasında etkilidir. Mutfağın atmosferini yansıtacak olan Arte mutfak masası, misafir ağırlamayı kolay hale getiriyor.

Egos Mutfak Masa Takımı

Bellona Egos Mutfak Masa Takımı

Egos mutfak masa takımı Bellona tarafından üretilen göz alıcı bir modeldir. Mutfak dekorasyonunu tamamlayacağı gibi kolay kullanımı ile işleri de kolaylaştırıyor. Göz alıcı alanlara sahip olmak için tercih edebileceğiniz Egos mutfak masası, açılır yemek masası ile küçük mutfaklarda tercih edilebileceği gibi büyük mutfaklar için de uygundur. Bellona mutfak masası takımı tasarımı ile alanların daha ferah görünmesine yardımcı oluyor.

Fest Mutfak Masa Takımı

Bellona Fest Mutfak Masa Takımı

Bellona Fest mutfak masası takımı, özelleştirilebilen takım içeriği sayesinde alanların ihtiyacını karşılıyor. Şıklığı ve konforu yakalamak isteyenler tarafından tercih edilen mutfak masası, en çok beğenilen modellerden biridir. Yemeklerin yenildiği, çayların içildiği alanı daha kullanışlı hale getirmek için sizde Fest modelini tercih edebilirsiniz. Masa ve sandalyelerden oluşan takım, tasarımı ile mutfaklarda göz alıcı etki oluşturuyor.

Kolin Mutfak Masa Takımı

Bellona Kolin Mutfak Masa Takımı

İstikbal mutfak masa takımı Kolin, vizon, gri, antrasit sandalye seçenekleri ve açılır yemek masası ile mutfaklarda kaliteyi ve konforu bir araya getiriyor. İnce çizgileri ile mutfak dekorasyonunun ritmini değiştirecek olan Kolin, gösterişli tasarımı ile mutfağınızın unutulmaz parçası olacak. Sizde hem kullanışlı hem de gösterişli bir mutfağa sahip olmak istiyorsanız Kolin mutfak masa takımını tercih edebilirsiniz.

Lagos Mutfak Masa Takımı

Bellona Lagos Mutfak Masa Takımı

Bellona Lagos mutfak masa takımı, modern bir tasarıma sahip, siyah ve beyaz renk seçenekleri sunan bir masa takımıdır. Bu masa takımı, mutfaklar, yemek odaları veya ofis alanları için idealdir. Şık tasarımı ve pratik kullanım özellikleriyle dikkat çeker. Masa yüzeyi, dayanıklı ve kolay temizlenebilen malzemelerden yapılmıştır. Bu sayede, günlük kullanımın yarattığı lekeler veya kirler kolayca temizlenebilir. Masa takımı, 4 adet şık sandalye içerir. Sandalyeler, konforlu oturma deneyimi için tasarlanmıştır ve aynı zamanda dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

Lizy Mutfak Masa Takımı

Bellona Lizy Mutfak Masa Takımı

Bellona Lizy mutfak masa takımı eşsiz tasarımı ve her tarza hitap eden renkleri mutfaklarda modern dekorasyona yardımcı oluyor. Ailenizle veya misafirlerinizle mutfakta keyifli zaman geçirmenize olanak sağlayan Lizy, kullanım kolaylığı ile işleri kolaylaştırır. Lizy mutfak masa ve sandalye mutfak dekorasyonunuzu bambaşka bir seviyeye çıkaracak. Benzersiz dekorasyonlara imza atmak için sizde Bellona Lizy mutfak masa takımını tercih edebilirsiniz.

Yeni Moda Bellona Koltuk Takımları

Nicoly Mutfak Masa Takımı

Bellona Nicoly Mutfak Masa Takımı

İstikbal Nicoly mutfak masası takımı, alanlara şıklık katacak. En çok tercih edilen modellerin başında gelen Nicoly, şık tasarımı ile her tarza hitap ediyor. Sizde eşsiz tasarımlara imza atmak için İstikbal Nicoly takımını mutfağınızda tercih edebilirsiniz. Mutfağınızı bir gören bir daha görmek isteyecek.

Norm Mutfak Masa Takımı

Bellona Norm Mutfak Masa Takımı

İstikbal Norm mutfak masa takımı açılır masa ve antrasit gri sandalyeler ile modern dekorasyonun bir parçası olacak. Mutfak dekorasyonunuza farklılık katmak istiyorsanız sizde Norm modeli ile eşsiz dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Eğer misafirleriniz çok oluyorsa sandalye sayısını fazla tutarak rahatlıkla misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Norm mutfak masa takımı ile mutfaklar daha şık ve kullanışlı!

Pruva Mutfak Masa Takımı

Bellona Pruva Mutfak Masa Takımı

Pruva mutfak masa takımı gri ve antrasit seçenekleri ile modern dekorasyonda etkili oluyor. Estetik tasarımı ile Pruva İstikbal mutfak masası olarak en çok tercih edilenler arasındadır. İnce zevkler için tasarlanan model, açılır yemek masası ile küçük ve büyük mutfaklar için ideal bir tercihtir. Mutfağınızda şık görünüm elde etmek istiyorsanız İstikbal Pruva mutfak masasını tercih edebilirsiniz.

Rento Mutfak Masa Takımı

Bellona Rento Mutfak Masa Takımı

Rento mutfak masası takımı açılır yemek masası, siyah ve beyaz sandalyeleri ile alanları şık ve konforlu hale getiriyor. Mutfakta estetik görüntü yakalamak isteyenler tarafından tercih edilen İstikbal Rento takımı, göz alıcı tasarımı ile ön plana çıkıyor. Bir masa ve sandalye mutfağınıza çok şey katacak.

Bellona Yatak Odası Takımları

Sesto Mutfak Masa Takımı

Bellona Sesto Mutfak Masa Takımı

Sesto mutfak masa takımı ceviz masa, kahverengi sandalyeleri ile doğanın şıklığını mutfağınıza yansıtıyor. Ayrıca antrasit, kiremit, vizon ve kahverengi gibi farklı renk seçenekleri ile her tarza hitap ediyor. Sizde İstikbal Sesto mutfak masası ile alanlarınıza şıklık katabilirsiniz. Kullanışlı olması ve konforu ile yaşam alanlarınıza renk katacak.

Sophia Mutfak Masa Takımı

Bellona Sophia Mutfak Masa Takımı

İstikbal Sophia mutfak masa takımı yaşam alanlarınızı kalite ve konforla buluşturuyor. Çağdaş tasarımlar oluşturmak istiyorsanız kesinlikle Sophia modelini incelemelisiniz. Sophia gri mutfak masası ve sandalyeler ile grinin göz alıcı etkisini yansıtıyor. Mutfaklarınızda Sophia mutfak masa takımını tercih ederek eşsiz tasarımlara imza atabilirsiniz.

Bellona Mutfak Masa Sandalye Takımı Fiyatları

Bellona mutfak masa sandalye takımı fiyatları takım içeriğine göre farklılık göstermektedir. Örnek vermek gerekirse Arte mutfak masa takımı paket içerisine ekleyeceğiniz sandalye masa takımın fiyatını arttıracaktır.

Bellona mutfak masa takımı fiyatları şöyledir:

 • Arte Mutfak Masa Takımı Fiyatı: 12.938 TL’den başlayan fiyatlar
 • Egos Mutfak Masa Takımı Fiyatı: 3.735 TL’den başlayan fiyatlar
 • Fest Mutfak Masa Takımı Fiyatı: 14.545 TL’den başlayan fiyatlar
 • Kolin Mutfak Masa Takımı Fiyatı: 17.261 TL’den başlayan fiyatlar
 • Lagos Mutfak Masa Takımı Fiyatı: 6.923 TL’den başlayan fiyatlar
 • Lizy Mutfak Masa Takımı Fiyatı: 12.081 TL’den başlayan fiyatlar
 • Nicoly Mutfak Masa Takımı Fiyatı: 17.373 TL’den başlayan fiyatlar
 • Norm Mutfak Masa Takımı Fiyatı: 18.042 TL’den başlayan fiyatlar
 • Pruva Mutfak Masa Takımı Fiyatı: 15.519 TL’den başlayan fiyatlar
 • Rento Mutfak Masa Takımı Fiyatı: 12.753 TL’den başlayan fiyatlar
 • Sesto Mutfak Masa Takımı Fiyatı: 20.085 TL’den başlayan fiyatlar
 • Sophia Mutfak Masa Takımı Fiyatı: 16.628 TL’den başlayan fiyatlar

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Geçen hafta Bellona’dan bir mutfak masa sandalye takımı satın aldım ve gerçekten memnun kaldım!

 2. Mutfak dekoruma harika uyum sağladı. Sandalyelerin oturma konforu da şaşırtıcı derecede iyiydi. Hem masa hem de sandalyeler kolay temizleniyor, bu da benim için büyük bir artı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu