Ev Dekorasyonu

Bellona Yatak Odası Takımları ile Rahat Uykular

Bellona yatak odası takımları rahat ve huzurlu uyku sunuyor. Her tarza hitap eden modelleri ile ön plana çıkarak, yatak odalarına rahatlık ve zerafet katıyor.

Bellona 1977 yılından itibaren üretim yapan Türkiye’nin en büyük mobilya markalarından biridir. Yatak odası, oturma grupları, yemek odası, genç odası ve bahçe mobilyaları ile ön plana çıkan Bellona, üretmiş olduğu kaliteli ürünleri ile evlenecek ve evini yenileyecek olanların dikkatini çekiyor. Yaşam alanlarına yenilikçi tasarımlar ile hitap eden marka, uzun yıllardır kaliteli üretimi ile evlerdeki yerini alıyor. Modern tarzı yakalamak isteyenlerin tercih ettiği markalardan olan Bellona, sunduğu kalitenin yanında eşsiz tasarımları ile dekorasyona etki ediyor. Konforlu ve huzurlu uyku sağlamak için her tarza hitap eden Bellona yatak odası takımları yaşam alanlarına zerafet katıyor.

Bellona Yatak Odası Takımı

Yatak odası takımı araştırması yapanların en çok karşılaştığı ve araştırdığı markalardan olan Bellona, her tarza ve bütçeye uygun modelleri ile tercih ediliyor. Farklı renk ve tasarımlardan oluşan, kullanışlı takımlar rahat uyku keyfi sunduğu gibi yatak odası dekorasyonunda da etkili oluyor. Rahat bir uyku uyumanın yanında, eşsiz bir yatak odasına sahip olma imkanı sunduğu için en çok tercih edilen markalardan biridir. Göz alıcı tasarımları sayesinde modern dekorasyona etki eden yatak odası takımları, zarif ve şık ortamlar oluşturmaya yardımcı oluyor. Yatak odası için farklı ölçülerde baza, yatak başlığı, elbise dolabı, makyaj masası, makyaj aynası, şifonyer ve komodin gibi olması gereken her şey var.

Türkiye’nin en iyi mobilya markaları arasında olan Bellona yatak odası takımları oldukça ilgi görüyor. Huzurlu ve rahat bir uyku keyfi yaşamak istiyorsanız Bellona yatak odası takımlarına göz atarak bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan modeli inceleyebilirsiniz.

Bellona Yatak Odası Takımları 2023

Bellona mobilya markasının her tarza, ihtiyaca ve bütçeye hitap eden yatak odası takımları yenilikçi tasarımları ile ilgi görüyor. Görüntüsü ve rahatlığı ile büyüleyici etkisi olan mobilyaları müşterileri ile buluşturan marka, yaşam alanları için çözümler üretiyor. Farklı tasarım seçenekleri sunduğundan dolayı her zevke ve ihtiyaca yönelik yatak odası bulmak mümkündür. Gelin şimdi Bellona yatak odası takımlarını inceleyelim!

Alegro Yatak Odası Takımı

Alegro Yatak Odası Takımı

Modern ve estetik görüntüsü ile ön plana çıkan Alegro yatak odası takımı, kullanışlı özellikleri ile en çok tercih edilen modellerdendir. Ceviz rengi ve antrasit gri renklerinin uyumuyla yatak odalarının havasını değiştiren takım ihtiyaca göre 5 veya 6 kapı olarak tercih edilebiliyor. Ayrıca sürgülü modeli de bulunan yatak odası takımı rahat depolama imkanı sunuyor. Modern tasarıma sahip Alegro yatak odası, göz alıcı tasarımı ile beğenileri topluyor.

Alegro Yatak Odası Takımı 26.762 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Carlino Yatak Odası Takımı

Carlino Yatak Odası Takımı

Bellona yatak odası takımları aasında olan Carlino, modern tasarımı ile göz aldığı gibi rahat bir uyku imkanı sunuyor. Carlino yatak odası takımı antrasit gri rengini altın sarısı detaylarla süsleyerek yatak odalarında son modayı yansıtmaya yardımcı oluyor. Yenilikçi tasarım ile muhteşem görüntüye sahip olan yatak odası takımı, odanın tarzını belirleyen estetik bir görüntü yansıtıyor. Rahat kullanımı ve sınırsız depolama imkanı sunan gardrop ile yatak odaları daha kullanışlı hale geliyor. Bellona yatak odası takımı ile konfor ve işlevselliği alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Göz alıcı tasarımı ile beğenilen bir model olan Carlino yatak odası dekorasyonunda şıklığı yansıtmanıza yardımcı olur.

Carlino Yatak Odası Takımı 34.842 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Gravita Yatak Odası Takımı

Gravita Yatak Odası Takımı

Gravita Yatak Odası Takımı Bellona’nın modern yatak odası takımlarından biridir. Tasarımı ve işlevi ön plana çıkan takım ferahlığı yatak odasına taşıyor. Bir yatak odası takımından bekleneni fazlasıyla sunan model 5 veya 6 kapaklı, sürgülü kapak modelleri ile tercih edilebiliyor. Tasarımı ile yatak odasında modern stili yansıtan Gravita yatak odasında konforlu uyku uyumak ve iyi bir depolama alanı isteyenlerin tercih ettiği modellerden biridir. Takım içerisinde 5 Kapılı Gardırop, Makyaj Masası, Makyaj Aynası, +160 cm Yatak Başlığı, 2 Adet Komodin bulunuyor.

Gravita Yatak Odası Takımı 48.168 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Larissa Yatak Odası Takımı

Bellona Larissa Yatak Odası Takımı

Larissa Yatak Odası Takımı zarifliği ile yatak odalarında rahat ve kullanılabilir alan oluşturmanıza imkan tanıyor. Gün sonunda rahat bir uyku tatmanız için konforlu bir alan sunan yatak odası takımı, hayallerinizin gerçeğe dönüştürülmesinde yanınızda olmak için tasarlanmıştır. Dekorasyonda benzersiz tasarımlar oluşturmak ve rahat bir uykunun tadına varmak için Larissa yatak odası ideal bir tercih olacaktır.

Larissa Yatak Odası Takımı 46.75 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Leny Yatak Odası Takımı

Leny Yatak Odası Takımı

Leny Yatak Odası Takımı modern ve estetik görüntüsü ile yatak odalarının havasını değiştiriyor. Yenilikçi tasarım ile oluşturulan yatak odası takımı, hayal edilen alanların oluşturulmasında oldukça etkilidir. İşlevselliği kadar görselliği de ön plana çıkan takım ev dekorasyonunu tamamlamaya yardımcı oluyor. Göz alıcı detayları ve işlevsel tasarımı sayesinde evlenecek olan veya evini yenileyecek olanlar için kullanışlı bir yatak odasına sahip olma imkanı sunuyor. Konforu ve rahatlığı yaşam alanlarınızda hissetmek için sizde Bellona yatak odası takımlarından Leny modelini tercih edebilirsiniz.

Leny Yatak Odası Takımı 16.561 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Loren Yatak Odası Takımı

Loren Yatak Odası Takımı

Loren Yatak Odası Takımı Ceviz rengi ile doğanın şıklığını yatak odalarına taşıyor. İşlevsel kullanım imkanı sunduğu gibi tasarımı ile ev dekorasyonuna modern hava katan Loren, en çok tercih edilen takımların başında geliyor. Rahat ve pratik kullanım deneyimi sunan gardrop, iki, üç veya dört kapak seçenekleri ile tercih edilebiliyor. Doğanın renklerinin modern etkisini yaşam alanlarında hissetmek isteyenler için Loren yatak odası, şık detayları ile ön plana çıkıyor. İşlevsel detaylar ile şık yatak odasına sahip olmak için Bellona yatak odası takımları arasından Loren modelini tercih edebilirsiniz.

Loren Yatak Odası Takımı 32.163 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Loretto Yatak Odası Takımı

Loretto Yatak Odası Takımı

Loretto Yatak Odası Takımı, modern yatak odalarının oluşturulmasında ön plana çıkan bir modeldir. 5 kapılı veya 6 kapılı gardrop seçenekleri ile sınırsız depolama sunan takım, isteyenler için sürgülü model tasarımı ile yardımcı oluyor. Yatak odasında aranılan her detay ayrıntılı bir şekilde düşünülerek tasarlanan yatak odası takımı, rahat ve huzurlu uyku keyfi yaşamak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Çağdaş ve zarif ev dekorasyonuna etki edeceği gibi işlevselliği ile de kullanımı kolaylaştırmaktadır. Yatak odalarında estetik bir atmosfer yaratan Loretto yatak odası takımı, Bellona’nın en çok tercih edilen modellerindendir.

Loretto Yatak Odası Takımı 41.575 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Lucida Yatak Odası Takımı

Lucida Yatak Odası Takımı

Lucida yatak odası takımı modern görüntüsü ve işlevsel tasarımı ile şıklığı yatak odalarında yansıtmaya yardımcı oluyor. Rahat bir uyku imkanı sunmanın yanında kolay kullanımı ile bir yatak odasından beklentilerin tümünü karşılayan yatak odası takımı, konforu ve şıklığı ile ön plana çıkıyor. Sürgülü, 5 kapılı ve 6 kapılı gardrop seçenekleri ile satılan takım ile hayalinizdeki yatak odasına kavuşabilirsiniz. Güne enerji dolu başlamak için Bellona yatak odası takımlarından Lucida modelini tercih edebilirsiniz.

Lucida Yatak Odası Takımı 28.998 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Mariana Yatak Odası Takımı

Mariana Yatak Odası Takımı

Mariana yatak odası takımı avangart tasarımı ile yatak odalarında klasik zerafeti yansıtıyor. Estetik görüntüsü ile ön plana çıkan takım işlevsel olduğu kadar şık görüntüsü ile ev dekorasyonunu tamamlayıcı özelliğe sahiptir. Sürgülü, 5 kapılı ve 6 kapıpılı gardrop seçenekleri sunan model, büyüleyici yatak odalarının oluşturulmasına yardımcı oluyor. Güçlü çizgileri ve kullanışlı tasarımı ile yatak odalarının atmosferini değiştiriyor. Uykunuzun ihtiyacı olan rahat ve şık alanlar oluşturmak istiyorsanız Bellona Mariana yatak odası takımını tercih edebilirsiniz.

Mariana Yatak Odası Takımı 53.921 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Marsilya Yatak Odası Takımı

Marsilya Yatak Odası Takımı

Bellona yatak odası takımları arasında göz alıcı etkiye sahip olan modellerden biri de Marsilya modelidir. Marsilya yatak odası uykunuzun ihtiyacı olan ferah ve huzurlu ortam oluşmasına yardımcı oluyor. 5 kapaklı veya 6 kapaklı gardrop seçenekleri ile sınırsız depolama imkanı sunan takım, zerafeti ile ön plana çıkıyor. Modern tasarımı ile göz alıcı dekorasyona imza atmanıza yardımcı olacak olan takım, zarif çizgileri ile estetikliği yatak odanıza taşır. Yatak odasında zerafeti yansıtacak olan takım Bellona’nın en şık modellerinden biridir.

Marsilya Yatak Odası Takımı 27.372 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Mavenna Yatak Odası Takımı

Mavenna Yatak Odası Takımı

Ferah ve huzurlu yatak odası hayal edenler için ideal bir tercih olan Mavenna yatak odası takımı, renkleri ile rahat uykunun yanında görsel şölen sunuyor. Kolay temizlenebilme özelliği sayesinde rahat kullanım imkanı sunduğu gibi, farklı ölçülerdeki gardrop seçenekleri ile depolama imkanını en üst seviyeye çıkarıyor. Modern yatak odası dekorasyonuna estetik görüntüsü ile büyük etki katacak olan Mavenna göz alıcı alanlar oluşturmanıza yardımcı olur. Bellona yatak odası takımları ile sizde rahat uykunun yanında, işlevselliği ile ön plana çıkan tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Mavenna Yatak Odası Takımı 27.279 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Mistral Yatak Odası Takımı

Mistral Yatak Odası Takımı

Mistral Yatak Odası Takımı hem modern hem avangart tarzı yatak odalarınıza taşıyor. Beyaz ve krem renk tonlarının ferahlatıcı etkisi ile huzurlu ve konforlu alanlar oluşturulmasında etkili olan takım, estetik görüntüsü ile ön plana çıkmaktadır. Sürgülü, 5 kapılı ve 6 kapılılı seçenekleri ile sınırsız ve kolay depolama seçeneği sunan Mistral, işlevsel olduğu gibi görsellikte de yatak odası dekorasyonuna etki ediyor. Hayal ettiğiniz yatak odası tasarımına Bellona Mistral yatak odası takımı ile kavuşabilirsiniz.

Mistral Yatak Odası Takımı 30.599 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Monaco Yatak Odası Takımı

Monaco Yatak Odası Takımı

Monaco yatak odası takımı göz alıcı desenleri ve renkleri ile yatak odalarının görüntüsünü bir üst seviyeye çıkarıyor. Avangart tasarımı ile modern ve klasik dekorasyonu bir arada buluşturan Monaco yatak odası özgün ve estetik görüntüsü ile şık alanların oluşturulmasına yardımcı oluyor. Yatak odası dekorasyonunda ferah ve şık ortamlar oluşturmak isteyenler Bellona yatak odası takımları arasından Monaco modelini tercih edebilir. Zarif detayları ile yatak odasında bütünleşen bir tasarıma sahip olan yatak odası takımı, kullanıcıların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır.

Monaco Yatak Odası Takımı 24.164 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Monreal Yatak Odası Takımı

Monreal Yatak Odası Takımı

Monreal yatak odası takımı Bellona’nın göz alıcı takımları arasında yer alıyor. Avangart tasarımı ile şık ve estetik yatak odalarına sahip olma imkanı sunan takım, kullanım kolaylığı ile ön plana çıkıyor. Rahat bir uyku keyfinin yanında sınırsız depolama seçeneği sunan gardrop ile eşyalarınızı rahatlıkla saklamanıza imkan sunuyor. Monreal yatak odası takımı yüksek ayakları nedeniyle temizliği kolaylaştırıyor. İşlevsel olduğu kadar görselliği ile de dikkatleri üzerine çeken takım farklı ölçülerdeki gardrop seçenekleri ile istenilen yatak odalarının oluşturulmasına etki ediyor.

Monreal Yatak Odası Takımı 28.736 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Montego Yatak Odası Takımı

Montego Yatak Odası Takımı

Montego Yatak Odası Takımı ceviz rengi ile doğanın renklerini yatak odasında hissetmenize yardımcı oluyor. Göz alıcı çizgileri ile eşsiz yatak odası dekorasyonu tasarlamak isteyenlere imkan sunan Montego, gardropta bulunan çekmece ve rafları ile geniş bir depolama imkanı sunuyor. Bellona yatak odası takımları evlenecek olan veya evini yenileyecek olanlar için tasarım ve işlevsellik konusunda istedikleri yaşam alanlarına ulaşmalarını sağlıyor. Modern ve ferah alanlar oluşturmanız için sizde Montego yatak odası takımını tercih edebilirsiniz.

Montego Yatak Odası Takımı 47.378 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Palvin Yatak Odası Takımı

Palvin Yatak Odası Takımı

Palvin Yatak Odası Takımı stili ile göz kamaştıran bir etkiye sahiptir. Rahatlatıcı renklerin uyumu ile yatak odalarında rahat bir uyku ve tasarım imkanı sunan takım, son zamanların en çok araştırılan takımlar arasındaki yerini alıyor. Başınızı yastığa koyduğunuz zaman kendinizi ferah bir ortamda bulmak istiyorsanız, yaşam alanlarını kalite ve konforla buluşturan Palvin yatak odası takımını tercih edebilirsiniz. Bellona yatak odası modelleri ile evinizin dekorasyonunu göz alıcı kılabileceğiniz gibi, rahat kullanımı ile işlerinizi de kolaylaştırabilirsiniz.

Palvin Yatak Odası Takımı 28.625 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Sanvito Yatak Odası Takımı

Sanvito Yatak Odası Takımı

Bellona yatak odası takımları evlenecek veya evini yenilemek isteyen çiftlerin ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Sanvito yatak odası takımı göz alıcı ve kullanışlı tasarımı ile modern alanlar oluşturulmasına etki ediyor. Sürgülü, 5 kapılı ve 6 kapaklı seçenekleri ile depolama alanı için sınırsız imkan sunan yatak odası takımı, yüksek ayakları ile temizliği kolaylaştırıyor. Büyüleyici göz alıcı tasarımı ve benzersiz özellikleri ile yatak odalarınızı eşsiz kılacak olan Sanvito yatak odası takımını çok beğeneceksiniz.

Sanvito Yatak Odası Takımı 31.566 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Valencia Yatak Odası Takımı

Valencia Yatak Odası Takımı

Valencia yatak odası takımı sadece rahat bir uyku keyfi yaşamanızı sağlamaz, aynı zamanda işlevsel oluşu ile rahat kullanım imkanı sunar. Farklı gardrop seçenekleri ile depolama imkanı sunarken, göz alıcı renk ve desenleri ile zarif ve çağdaş alanlar oluşturulmasına yardımcı olur. Yatak odasının daha şık ve modern hale gelmesi için yenilikçi tasarımlar ile tasarlanan takım, özgün çizgileri ile ön plana çıkıyor. Rengiyle, desenleriyle ve kullanım kolaylığı ile zerafeti yatak odasına taşıyacak olan Valencia yatak odası takımı, Bellona’nın en göz alıcı modellerindendir.

Valencia Yatak Odası Takımı 27.727 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Valesco Yatak Odası Takımı

Valesco Yatak Odası Takımı

Valesco Yatak Odası Takımı bir yatak odasında aradığınız herşeyi fazlasıyla sunuyor. Modern tasarımı, ince çizgileri ve kullanışlılığı ile ön plana çıkan yatak odası, hayalinizdeki tasarımı ve rahatlığı yakalamanıza yardımcı olur. Benzersiz özellikler ve şık detaylarla tasarlanmış olan Valesco yatak odası, şıklığı ve zerafeti yatak odanıza taşır. Modern, estetik ve etkileyici yatak odası dekorasyonunu Valesco ile tamamlayabilirsiniz.

Valesco Yatak Odası Takımı 33.519 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

Vilza Yatak Odası Takımı

Vilza Yatak Odası Takımı

Bellona yatak odası takımlarında en çok ön plana çıkan modellerden biri olan Vilza, geniş depolama seçeneği ve kullanışlı tasarımı ile en çok ilgi gören takımların başında geliyor. Büyüleyici yatak odası tasarımlarına imza atmak için yenilikçi tasarım ile üretilen model, yatak odalarına ferahlık ve rahatlık getiriyor. Vilza yatak odası takımı ile alanlarınızında modern ve estetik görüntü yakalayabilirsiniz.

Vilza Yatak Odası Takımı 26.558 TL’den başlayan fiyatlara satılıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu