Mobilya

Bellona Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2023

Bellona oturma grubu fiyatları yeni ev kuranlar ve evini yenileyecek olanlar tarafından merak ediliyor. Oturma grubu modellerini fiyatları ve özellikleri ile birlikte sizler için bir araya getirdik.

Erciyes Anadolu Holding’e bağlı olan ve 1997 yılında Kayseri’de kurulan mobilya markası Bellona müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Tartışmasız kalitesi ile Bellona mobilya tasarımları, oturma grupları kategorisinde de adından sıklıkla söz ettiriyor. Evlenecek veya evini yenileyecek olanların araştırmalarına cevap vermek için Bellona oturma grupları ile ilgili model ve fiyat araştırması yaptık. Yazımızı inceleyerek Bellona oturma grupları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Moda Bellona Koltuk Takımları

Bellona Oturma Grubu Modelleri

  • Scala Oturma Grubu
  • Cozy S Oturma Grubu
  • Tina Oturma Grubu
  • Velda Oturma Grubu Antrasit
  • Ruby Oturma Grubu
  • Henry Oturma Grubu Vizon
  • Veston Oturma Grubu
  • Marin Oturma Grubu
  • Valens Oturma Grubu

Bellona Oturma Grubu Fiyatları 2023

Bellona oturma grubu fiyatları modelden modele göre farklılık göstermektedir. Kontrol ettiğimiz zaman 8.469 TL ile Henry Oturma Grubu en ucuz oturma grubu, 11.846 TL ile Valens Oturma Grubu ise en pahalı oturma grubu olarak görünmektedir. Birbirinden farklı renkleri ve bir çok özelliği ile rahat edebileceğiniz oturma grupları sunan Bellona markasının bir çok modeli bulunuyor. Her bir modeli ayrı ayrı inceledik, fiyat ve özellikleri ile birlikte sizlerle paylaştık.

1. Scala Oturma Grubu

Scala Oturma Grubu

Scala oturma grubu Bellonanın yeni bir ürünüdür. Salonunuza farklı bir hava katmak için oturma grubu arıyorsanız incelemeniz gereken bu model modern çizgileri ile dikkat çekiyor. Şık görünümü ile özellikle de kadınların ilgisini kısa sürede çekmeyi başaran bu model adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Modern bir oturma grubu arıyorsanız Bellona mobilya markasının Scala oturma grubu modeline göz atmanızı öneriyoruz.

Bellona Scala oturma grubu 10.782 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

2. Cozy S Oturma Grubu

Bellona Cozy S Oturma Grubu

Bellona Cozy S Oturma Grubu, modern tarzı ile dikkat çekiyor. Birbirini tamamlayan renklere sahip olan oturma grubu en çok tercih edilen modellerdendir. Kolay temizlenebilir deri olması nedeniyle kadınların ilgisini oldukça fazla çekiyor. Bu modelin yatak olma özelliği, yüksek ayakları ve depolama özelliği de bulunuyor.

Cozy S Oturma Grubu, modern ve şık görünümü ve bir çok özelliği olması nedeniyle özellikle de kadınların ilgisini çekiyor. Oturma grubu arayan kişiler için koltuk takımının konforu, temizliği ve görünümü önemlidir. Bu oturma grubunda üçü de var diyebiliriz. Bellona Cozy S Oturma Grubu içerisinde bulunan kanepe, oturma grubu, ikili ve berjer ayrı ayrı olarak da satılmaktadır. İhtiyacınıza göre sayıları belirleyerek satın alabilirsiniz.

Bellona Cozy S oturma grubu 11.389 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Türkiye’de Öne Çıkan Mobilya Markaları 2023

3. Tina Oturma Grubu

Bellona Tina Oturma Grubu

Bellona oturma gruplarından biri de Tina oturma grubudur. Oturma grubu seçerken kadınların en çok dikkat ettiği şey kolay temizlenebilir olmasıdır. Bu oturma grubu kolay temizlenebilir özelliğe sahip olduğundan dolayı müşterilerin isteklerini karşılıyor. Tina oturma grubu rahat ve zengin detayları ile çok şık ve kullanışlı bir modeldir.

Bellona Tina oturma grubu 10.497 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

4. Velda Oturma Grubu Antrasit

Bellona Velda Oturma Grubu Antrasit

Bellona oturma grupları arasında en çok tutanlardan biri de Velda oturma grubudur. Üzerinde kolay temizlenebilir kumaş bulunuyor. Evinizin salonu veya oturma odası için tamamlayıcı bir model olacağını düşünüyoruz. Bellona Velda oturma grubu modelleri tekli, ikili, üçlü ve daha farklı seçenekleri ile satılıyor. Şu an kontrol ettiğimizde sitede Antrasit ve mürdüm rengi görüntülenmektedir.

Bellona Velda oturma grubu 10.202 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

5. Ruby Oturma Grubu

Bellona Ruby Oturma Grubu

Satın alacağınız oturma grubu ev dekorasyonunuz için tamamlayıcı olmalıdır. Renk ve model önemli bir konudur. Bellona Ruby oturma grubu Gri, Mürdüm ve Vizyon renklerde internet sitesinde görülüyor. Resimdeki model gri renkli olan modeldir. Yüksek ayak olması nedeniyle ev temizliğinde zorlanmazsınız. Kumaşı da kolay temizlenebildiği için rahat edeceksiniz. Ayrıca evinize misafir geldiği zaman oturma grubunu hemen yatağa çevirebilirsiniz.

Bellona Ruby oturma grubu 9.264 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

6. Henry Oturma Grubu Vizon

Bellona Henry Oturma Grubu

Zevkinize özel oturma grubu modelleri bulabileceğiniz Bellona mobilya markasının, bir diğer oturma grubu modeli ise Henry modelidir. Henry oturma grubu Bellonanın yeni bir modelidir. Bellona bu model ile beklentilere cevap veriyor. Yatak olma özelliği ve yüksek ayakları bulunan oturma grubu bir çok seçenekle satılıyor.

Bellona Henry oturma grubu 8.496 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

7. Veston Oturma Grubu

Bellona Veston Oturma Grubu
Bellona Oturma Grubu Fiyatları Veston

Mobilya satın alacak olanların kararsız kalmaması için Bellona oturma grubu fiyatları ve modellerini bir bir paylaşmaya devam ediyoruz. Harika bir renk uyumuna sahip olan Veston oturma grubu, görüntüsü ile göz dolduran bir modeldir. Kaliteli ve özellikli bir oturma grubu arayanlar bu modeli mağazadan da inceleyebilirler. Estetik bir duruşa sahip olan oturma grubunun yatak olma ve depolama özelliği de mevcuttur.

Bellona Veston oturma grubu 11.531 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

8. Marin Oturma Grubu

Bellona Oturma Grubu Fiyatları Marin
Bellona Oturma Grubu Fiyatları Marin

Ailenizle vakit geçireceğiniz şık ve konforlu bir oturma grubu arıyorsanız Bellona Marin oturma grubu tam size göre. Sandık ve yatak olma özelliği bulunan bu oturma grubu ile misafirleriniz için yatak aramanıza gerek kalmayacak. Tasarımı ile göze çok güzel görünen oturma grubunun farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Evinizi güzelleştirecek olan oturma grubunu satın alırken özelliklerini sormayı unutmayın. Bu modelde olduğu gibi yüksek ayak olması temizlik işinizi kolaylaştırır. Yatak ve sandık olması işinize yarar.

Bellona Marin oturma grubu 9.641 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

9. Valens Oturma Grubu

Oturma odanız şık ve konforlu görünsün istiyorsanız tercih edebileceğiniz oturma gruplarından biri de Valens oturma grubudur. Yatak olma, kolay temizlenen kumaş ve yüksek ayakların olması özellikleri ile tercih edilebilecek bir modeldir. Modern bir görünüme sahip olan bu model oturma odasının en dikkat çeken eşyası olacak. Şıklığı, rahatlığı ve kalitesi ile evlenecek ve ev yenileyecek olanların ilgisini çekiyor. Bellona mobilya markasına ait olan bu model farklı renk seçenekleri ile satılıyor.

Bellona Marin oturma grubu 11.846 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Bellona oturma grubu fiyatları düzenli olarak sizler için burada paylaşılmaya çalışılacak. Ancak en güncel fiyat listesi için Bellona internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu