Listeler

En İyi 16 Çelik Kapı Markaları

En iyi çelik kapı markaları listesinde yer alan markalar işyeri, ev ve villa için özel tasarımları ile ön plana çıkıyor. Modern, sağlam ve lüks üretim yapan 16 çelik kapı markası!

Çelik kapılar evlerin giriş bölümünde bulunan ve güvenliği sağlayan kapılardır. Güvenliği sağlamasının yanı sıra özellikleri ve dekoratif açıdan da tamamlayıcı olan çelik kapılarda ülkemizde bir çok firma tarafından üretiliyor. Çelik kapı alacağınız zaman bilindik markaları tercih etmek istiyorsanız aşağıdaki listede uzun yıllardır Türkiye’de çelik kapı üretimi yapan markaların listesi bulunuyor. Bu listede göz atarak markaların internet sitelerinden koleksiyonları inceleyip, çelik kapı seçiminde kararınızı verebilirsiniz.

En İyi Çelik Kapı Markaları
En İyi Çelik Kapı Markaları

Son Zamanların Modası: Gri Oda Kapısı Modelleri

En İyi Çelik Kapı Markaları

Türkiye’de bulunan yüzlerce çelik markaları arasından seçmiş olduğumuz çelik kapı markaları, uzun yıllardır sektöre hizmet veren markalardan oluşmaktadır. Tüm markaları tek bir listeye sığdırmak imkansız olduğu için en çok aratılan markalara yer vermeye çalıştık. Çelik kapı markalarının kaç yıldır sektörde hizmet verdikleri ve hangi tür kapıları ürettiği gibi bilgilere tavsiye listesinden ulaşabilirsiniz.

Kale Kilit

kale kilit çelik kapı

Kale Kilit, 1953’ten beri alanında hizmet veren markalardan biridir. Her geçen gün yenilikçi ürünleri ile karşımıza çıkan markanın çelik kapı üretiminde prestik kapılar, modern kapılar, klasik kapılar, proje kapıları, dinamik kapılar ve yangın kapıları bulunuyor. Kale Kilit geniş ürün yelpazesi ile evlerin güvenliğini sağlamak için yeni tasarımlarda çelik kapı üretimi yapıyor. Birbirinden şık tasarılara sahip olan çelik kapılar yaygın satış ağıyla birlikte her noktaya ulaşıyor.

Çelik kapılar ile evinizin güvenliğini sağlarken, aynı zamanda dekorasyona da katkıda bulunabilirsiniz. Kale Kilit tarafından üretilen çelik kapılar göz alıcı tasarımlara sahip. İnce işçilik ve özenle üretilen kapılar ile en çok bilinen çelik kapı markalarından biri olan Kale Kilit, yılların biriktirmiş olduğu tecrübesi ile evlerin güvenliğini sağlıyor.

SUR Çelik Kapı

SUR Çelik Kapı

SUR Çelik Kapı 1962 yılında  çelik kapı ve pencere üretimine başlamıştır. Dünyada ilk defa, depremde kendiliğinden açılan çelik kapı üretimi yapmıştır. Üretmiş olduğu kapılar ile bir marka haline gelen SUR çelik kapı, farklı renk seçenekleri ve yenilikçi tasarımlar ile eviniz güvende kaldığı gibi harika görünecek. Sur Çelik Kapı üretmiş olduğu çelik kapılarda maymuncukla bile açılmama garantisi veriyor. Ayrıca silah esti dayanıklılığı kanıtlanmış bir çelik kapı markasıdır.

Daire kapıları, villa kapıları, özel koleksiyon ve yangın kapısı üretimi yapan firma teknolojiyi yakından takip ediyor. Dünyada ilk defa cam çelik kapı üretimi yapan SUR Çelik Kapı, ayrıca hırsızlıkla açılmama garantisi veriyor. Çelik kapılar ile evinize şık bir dokunuş katmanıza yardımcı oluyor. En iyi çelik kapı markaları listemizde yer alan SUR çelik kapı web sitesinden ürünleri inceleyebilirsiniz.

ABSDOOR Çelik Kapı

ABSDOOR Çelik Kapı

ABSDOOR, Türkiye’nin en büyük kapı imalatçılarından biridir. Çelik kapı sektöründe farklılıklar yaratmayı amaçlaran ABSDOOR kalite standartlarına uyum, kesintisiz çevre gözetimi ve yüksek güvenlik teknolojisine önem veriyor. 1982 yıllarında temelleri atılan firma, kurulduğu günden itibaren üretmiş olduğu ürünleri ile Türkiye’de ve dünyada bir çok projeye imza satan yaşam alanlarının şekillenmesine yardımcı olmuştur.

KAYSERİ Organize Sanayi Bölgesi 34. Cadde No:2/F Hacılar’da üretimine devam eden çelik kapı markasının üretmiş olduğu ürünler göz alıcı. Güvenliği sağlarken dekorasyonada büyük katkıda bulunan farklı renk ve özelliklerde çelik kapılar üretiliyor.

Doorman Çelik Kapı

Doorman Çelik Kapı

DOORMAN çelik kapı markası görseli ve sağlamlığıyla ön plana çıkıyor. Sektörde 1996 yılından beri bulunan Doorman Kapı Sistemleri markasının kaliteli ve uygun fiyat anlayışı bulunuyor. Kapı sistemleri satışı, satış sonrası montaj ve teknik hizmetleri bulunan bu marka kurulduğu günden itibaren kaliteye önem vermiştir.

Şık modeller ve kaliteli kilit garantisiyle Doorman kapı Ankara’da 1996 yılından günümüze kadar hizmet vermeye devam ediyor. Ankara’da kaliteli ve güvenli çelik kapı üretimi yapan firma estetikten ödün vermeyen bir anlayışa sahiptir.

Falez Çelik Kapı

Falez Çelik Kapı

Falez Çelik Kapı sektörde 20 yıldan fazladır hizmet veren bir markadır. Yurtiçi ve yurtdışı bayine ağına sahip çelik kapı markası geniş üretim çeşitliliği ile ön plana çıkıyor. Kalitesi ve yüksek güvenlikli kapı sistemleri ile müşterilerinin yanında olan Falez çelik kapı harika modellerle üretim yapıyor.

Villa çelik kapıları, daire çelik kapıları, iç oda kapıları, yangın kapıları ve teknik oda kapıları üretimi yapan Falez çelik kapı uygun maliyetli kapılar sunuyor. Hırsızlığa ve iklim şartlarına karşı dayanıklı kapılar üreten firmanın üretmiş olduğu kapılar kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Mar-Ka Çelik Kapı

Mar-Ka Çelik Kapı

Mar-ka Çelik Kapı Kayseri’de 2003 yılından günümüzde kaliteli çelik kapı üretimi yapan firmalardan biridir. Yüksek kalitede üretilen çelik kapılar farklı renk ve desenlerle müşteriye ulaştırılıyor. MAR-KA çelik kapı müşterilere mükemmel bir fiyat-performans oranı yansıtıyor. Güvenli çelik kapaları uygun fiyata müşterileri ile buluşturuyor.

Neva Serisi, Bera Serisi, Mirza Serisi, Ultralam Serisi, Kelebek Serisi gibi üretilen bir çok seride çelik kapılar bulunuyor.

Formet Çelik Kapı

Formet Çelik Kapı

Formet Çelik Kapı toptan ve perakende çelik kapı üreticisidir. Sektörde 20 yıllık deneyime sahip olan marka Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde üretim yapıyor. Çelik kapılar kategorisinde Panel Seri, Neo Seri, Eko Seri, Metropol Seri, Formet Seri, Yangın Seri ve İç Oda Serileri bulunuyor.

Türkiye’de bilinen çelik kapı markalarından biri olan Formet Çelik Kapı, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin yanında oluyor.

Efor Çelik Kapı

Efor Çelik Kapı

Efor Çelik Kapı Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde çelik kapı üretimi yapan bir firmadır. 1997 yılında kurulan firma çelik kapı yanı sıra endüstriyel kapı üretimi de yapıyor. Türkiye’nin en eski çelik kapı üreticilerinden olan Efor markası geniş ürün çeşitliliği ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda adından söz ettiriyor.

Yurt içinde 12 şehirde ,kendi şubesi ve showroomları bulunan EFOR çelik kapı geniş bayi ağı ile üretmiş olduğu kaliteli kapıları müşterileri ile buluşturuyor. Çelik kapı markalarından tanınmış bir marka haline gelmiş olan firma kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Star Çelik Kapı

Star Çelik Kapı

Star Çelik Kapı 2002 yılından günümüze çelik kapı üretimi yapan markalardan biridir. Modern çağın teknolojik ihtiyaçlarını yakından takip eden marka sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir potansiyele sahiptir.

Yurtiçi ve yurtdışı bayi ağı ile sektörde önemli bir konumda olan Star Çelik Kapı , kalite, güven, zerafet, estetik ve ihtişama önem veriyor. Çelik kapılar ile evinizi güvende tutacağınız gibi dekorasyonunuza da katkıda bulunabilirsiniz.

Boyut Company

Boyut Company

Sağlamlık ve kalite konusunda kendini kanıtlayan çelik kapı markalarından biri olan Boyut Company, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde 2003 yılından günümüze üretime devam ediyor. Çelik kapı üretiminde günümüz teknolojisinden yararlanarak çeşit çeşit modellerde üretim yapan firma Türkiye’de geniş yetkili satış bayi ağına sahiptir.

Türkiye’de, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Amerika’ya yapmış olduğu ihracatlarla adından söz ettiren çelik kapı markası yeni ürünleri ile günümüzün teknolojisini yakından takip ediyor. Sağlam ve güvenli çelik kapı üretimi yapan Boyut çelik kapı dünya standartlarında çelik kapılar üreten çelik kapı firmasıdır. Evinizin ve ailenizin güvenliği için Sağlam Kapı’lar üreten firma alanında Türkiye’nin lider markalarından biridir. Usta oyuncu Tamer Karadağlı’nın rol aldığı reklam filmine Boyut Çelik Kapı Youtube sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hedef Çelik Kapı

Hedef Çelik Kapı Markaları

Hedef Çelik Kapı Denizli’de uzun yıllardır çelik kapı üretimi yapan ve sektör tecrübesi olan bir firmadır. 1987 yılında Kayseri’de üretime başlayan çelik kapı markası 2004 yılından itibaren Denizli’deki üretim tesisinde üretime başlamıştır. Kaliteli ürün anlayışıyla üretimine devam eden Hedef çelik kapı, sunmuş olduğu yenilikçi tasarımlar ile ön plana çıkıyor.

Elite Çelik Kapı

Elite Çelik Kapı

Elite Çelik Kapı 1998 yılında Ostim Sanayi Bölgesinde temelleri atılan bir firmadır. Güvenli ve kaliteyi ön planda tutan firma müşterilerine sağlıklı çözümler üretmek için tüm gücüyle çalışıyor. Güven, kalite ve estetiği bir arada bulunduran çelik kapılar ile müşterilerinin ilgisini çekmeyi başaran Elite Çelik Kapı her zevke uygun modeller sunuyor.

Evinize şıklık katacak tasarımlar ve güvenlikte son seviye sistemler ile Elite çelik kapı, kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyor.

Portal Çelik Kapı

Portal Çelik Kapı

Portal Çelik Kapı 2007 yılında Kayseri’de kurularak üretim yapan çelik kapı markalarından biridir. Ekonomik, ucuz çelik kapı, yangın kapısı, apartman kapısı ve villa kapıları üretimi yapan firma üretimde yeni teknolojileri kullanıyor. Güvenli, estetik ve ekonomik özelliklerde her bütçeye uygun çelik kapı üretimi yapmaktadır.

Türkiye’nin bütün illerine hizmet veren firma İstanbul’da bulunan çelik kapı montaj ve satış bayileri ile hızlı çözümler üretiyor. Estetik, modern ve sağlam çelik kapı üretimi yapan firma göz alıcı tasarımlarla yaşam alanlarına renk katıyor.

Smart Çelik Kapı

Smart Çelik Kapı

Samart çelik kapı 1998 yılından itibaren sektörde üretim yapan çelik kapı markalarından biridir. Kaliteli hizmet anlayışıyla evinizin güvenliğini sağlayacak olan çelik kapı üretimi yapan firma üretmiş olduğu özellikli kapılar ile dikkat çekiyor. Hızsızlığa karşı dayanıklı ve görsel açıdan estetik görünen çelik kapılar sayesinde yaşam alanlarınızın güvenliğini sağlarken dekorasyona da katkıda bulunabilirsiniz.

Smart çelik kapı ölçüye özel üretim, çelik kapı, villa kapısı, artman kapısı üretimi ile Türkiye’de ön plana çıkan çelik kapı markalarından biridir.

Ankara Çelik Kapı

Ankara Çelik Kapı

Türkiye’nin önde gelen çelik kapı markalarından biri olan Ankara Çelik kapı 1993 yılında kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma ürünlerini dünyanın bir çok ülkesine ulaştırmaktadır. Çelik kapıda kalite, güven ve estetik sunan çelik kapı markası teknolojiyi sürekli takip ederek üretmiş olduğu modeller ile güvenli, konforlu ve akıllı kapı çözümleri sunuyor.

Daireniz, iş yeriniz veya yazlık villanız için özel tasarımlar üretecekseniz Ankara Çelik Kapı markası ile iletişime geçebilirsiniz.

Mono Çelik Kapı

Mono Çelik Kapı

Mono Çelik Kapı 2008 yılında Adana’da faaliyetlerine başlayan bir çelik kapı üreticisidir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Mono çelik kapı zengin ürün yelpazesine sahiptir. Bina giriş kapıları, villa kapıları ve yangın kapıları gibi üretimler yapan firma her bütçeye ve zevke uygun çelik kapı üretimi yapıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu