Mobilya

Gri Oda Kapısı Modelleri 2024 – Lüks Kapılar

Oda kapısı olarak kullanılan gri kapı modelleri son dönemde trend haline gelmiştir. Gri rengin dekorasyondaki önemi arttıkça gri kapılara olan ilgi artmıştır. Gri renk kapı modelleri, gri oda kapısı arayanlar için ilham kaynağı olacak.

Kapılar bir evin en önemli mobilya parçasından biridir. Mahremiyet ve güvenlik için kullanılan kapılar bir evin olmazsa olmazlarındandır. Ahşap kapılar zamanla daha zarif tasarımlarla üretildiği için daha fazla üretilmeye başlanmıştır. Gri renk tonlarındaki kapılara da son zamanlarda ilginin arttığını görüyoruz. Gri renk tonlarının dekorasyondaki önemi arttıkça bu renkteki kapılarda kullanılmaya başlanmıştır. Ev dekorasyonuna uygun gri kapı modelleri arayışında olanlar için mobilyacılar tarafından yüzlerce farklı tasarımda olan kapılar üretiliyor. Renk, model ve desene göre farklı tasarımlarla karşımıza çıkan gri kapılardan seçim yapmak oldukça zor. Paylaşmış olduğumuz kapılar sizin ilham kaynağınız olacak ve evinizde kullanacağınız kapılar için fikir verecek.

Yeni gri kapı modelleri
Yeni gri kapı modelleri

Ev yapanlar veya evinin kapısını yenilemek isteyenler şık tasarımlara sahip kapıları tercih etmek istiyor. Farklı tasarımlarda üretilen gri kapılar modern esintili ve zarif görüntüsü nedeniyle ev dekorasyonunda şık bir görüntü oluşturuyor. Ev içindeki odalarda, oda kapısı olarak tercih edilen gri oda kapısı ister açık olsun ister koyu her türlü çekici görünüyor. Oda kapısı için gri renk kapı modelleri arayışındaysanız kapının rengine ve üzerindeki desenlere dikkat etmelisiniz. Renk ve desenler evinizin dekorasyonunu tamamlayıcı olmalı. Ayrıca ahşap kalitesi de bir diğer dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir. Oda kapısını kaliteli malzemelerden üretilmiş, tasarımı dekorasyonunuzu tamamlayan ve göz alıcı bir model seçmelisiniz.

Gri Oda Kapısı Renkleri:

İçindekiler

Gri Renk Oda Kapısı Modelleri

Eviniz için gri renk oda kapısı arıyorsanız modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bu kapılar karar vermeniz için yardımcı olacak.

açık gri kapı

Size özel renk ve açık gri kapı modelleri seçenekleri ile evlerinizde istediğiniz atmosferi yakalayabilirsiniz.

ahşap gri kapı

Modern ve sade görünen gri kapıları oturma odası, yatak odası, salon ve mutfak kapısı olarak tercih edebilirsiniz.

antrasit gri kapı

Evlerin odalarında kullanılan gri kapılar sade ve güzel olmayı başarıyor. Gri rengin dekorasyona verdiği katkıyı anlatmaya gerek bile yok.

desenli gri kapı

Evinizin duvar boyası rengi açık renk ise kesinlikle beyaz bir evde gri kapılar göze çarpacak.

gri iç kapı modeli

Gri renk, zarif ve sade görüntüsü ile göz alıcıdır. Her eve yakışacağını düşündüğümüz gri oda kapıları son zamanlarda özellikle villalarda göze çarpıyor.

gri iç kapı modelleri

Bir eve zerafet ve stil katan mobilyalardan olan kapılar gri renk seçildiğinde dekorasyonu tam anlamıyla yansıtır.

gri iç kapı

Gri kapı, ortada bulunan cam ile daha zarif hale getirilmiş. Farklı desenlerde camlarla süslenmiş lake kapılar bulunuyor.

gri iç mekan kapı

Kapıda bulunan desenler müşteri tarafından seçilebiliyor. Bir mobilyacıya kapı yaptıracaksanız deseni göstererek, göstermiş olduğunuz desende kapı siparişi verebilirsiniz.

gri kapı modeli

Günümüzde sadece mutfağı ve salonu tasarlayarak dekorasyon oluşturulmuyor. Bir kapının bile dekorasyonda büyük bir önemi vardır. Evinizi daha canlı hale getirmek için kapı seçimine dikkat etmelisiniz.

gri kapı modelleri

Farklı desenler, renkler ve tasarımlar her zaman ilgi görecektir. Alışılmışın dışında beyaz yerine gri renkli kapıları seçerek farklılık oluşturabilirsiniz.

gri kapı modern

İç kapı tasarımlarda salon ve mutfaklarda camlı kapılar, yatak odası, çocuk odası ve tuvaletlerde ise camsız lake kapılar kullanılıyor.

gri kapı oda kapıları

Dekorasyona verilen önemin artmasıyla beraber kapı seçimi de özel olarak yapılıyor. Evinizde kullanacağınız kapılar için gri renk tonunu düşünüyorsanız görsellerdeki kapılar size ilham verecektir.

gri kapı renkleri

Gri ve beyaz renkleri iç mekan için mükemmel uyum sağlar. Duvarınız beyazsa kapı renginiz kesinlikle gri olmalı.

gri kapı

Kapı çerçevesi içerinin görünmesini engellerken, üzerindeki cam ise ışığın içeri girmesini sağlıyor.

gri kapılar

İç kapılar seçilirken ev dekorasyonuna uygun olarak doğru renkler tercih edilmelidir. Gri renk bir çok renk ile uyumlu olduğu için modern bir ev oluşturmada ilk tercih olabilir.

gri lake kapı

Evinizin havasını belirleyecek olan gri kapılar, tarzını da belirlemeye yardımcı oluyor.

gri oda kapısı modeli

Gri renk tonları bir eve temiz ve net çizgiler sunuyor. Farklı renk ve desenlerdeki lake kapılar modern görüntüyü yansıtır.

gri oda kapıları

Modern iç kapılar dediğimiz zaman desenli kapılar göze çarpıyor.

gri oda kapısı

Modern tarzda iç kapı modelleri duvar boyası renklerinin çoğu ile uyumludur. Açık veya koyu renk duvar boyası gri renk kapı ile uyumludur.

gri renk kapı modeli

Evin ana detaylarından biri kapılardır. Çekici olan bir kapı ortamın havasını değiştirir.

gri renk kapı

Motiflerle veya desenlerle işlenmiş olan bir oda kapısı her zaman sade kapılara göre daha göz alıcı olacaktır.

gri renk oda kapısı

Evin genel tasarımında etkisi olan kapılar son zamanlarda daha modern üretiliyor.

iç mekan gri kapı

Eski kapılarınızdan sıkıldıysanız değiştirmenize gerek kalmadan rengini griye boyatarak yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

modern gri oda kapısı

Kapının üzerinde bulunan desenlerde çok fazla çeşit bulunuyor. Bu desen iç tasarımınızı tamamlarsa daha şık bir ortam oluşur.

oda için gri kapı

Çağdaş dekorasyonda evdeki her şey bir bütündür. Kapı renginden desenine kadar her şey evinizdeki diğer eşyalar ve renklerle uyumlu olmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu