Duvar Boyası Renkleri

Desenli Boya Rulosu Modelleri 2024

Desenli boya rulosu ile duvarlarınızda birbirinden şık desenler oluşturabilirsiniz. Desenli duvar boyası alanlarınızın daha moden ve güzel görünmesini sağlar.

Duvar boya desenleri, boya rulosu ile verilmektedir. Boya deseni vermek için kullanılan rulo ile sedef boya duvarlara uygulanarak çeşitli desenlerde boyama yapılabilir. Duvar kağıdına benzeyen görüntüler oluşturularak evin dekorasyonuna canlılık kazandırılır. Duvarları dekore etmenin en güzel yolu bir kat desenli boya uygulamaktır. Sedef boya ile doğrudan duvarlara duvar kağıdı desenleri verebilirsiniz. Yüzlerce farklı desen arasından beğendiğinizi kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

sedef boya rulo
Desenli Boya Rulosu

Desenli boya rulosu üzerinde kabartmalı desen bulunur. Bu kabartma sayesinde boya duvara desenli olarak uygulanır. Kelebek, yaprak, ağaç, çiçek, gül, hayvan figürleri gibi bir çok farklı desende boya rulosu bulunuyor. Desenli duvar boyası uygulaması için kullanılacak olan rulo, üzerindeki kabartmalar sayesinde, duvarı desenli boyamaya yardımcı olur. Üstelik bunun için usta olmanıza bile gerek yok. Boya markaları tarafından satılan sedef boya ve desenli rulo ile duvarlarınızda istediğiniz görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Sedef boya desenleri, sedef boya ve desenli boya rulosu ile yapılıyor. Hazneli dekoratif boya rulosu ile boyama işlemi daha kolay oluyor. Boya haznenin içine koyulduktan sonra desenli rulo fırça ile boya duvara uygulanıyor. Böylelikle duvar istenilen desende dekoratif olarak boyanabiliyor.

Desenli Boya Rulosu Çeşitleri

Desenli boya rulosu çeşitleri farklı modellerde bulunuyor. Genellikle yaprak, çiçek, çizgiler, hayvan figürleri, gül ve ağaç gibi desenler tercih ediliyor. Kullanılacak olan boya deseni tamamen kişinin zevkine kalmıştır. Desenli rulo sayesinde hiç zorlanmadan duvarlara istenilen deseni vermek çok kolay. Genellikle altın ve gümüş renklerdeki sedef boya ile duvarlara desenler veriliyor. Bu renklerle verilen desenler parlak göründüğü için ortaya göz alıcı bir görüntü çıkmaktadır.

boya desen aparatları

Boya desen aparatları olarak en kullanışlı olan ürün desenli boya rulosudur. Rulo üzerindeki kabartma sayesinde duvara istenilen desen verilebiliyor. Rulo üzerindeki desen hangisi ise duvarda o desen oluşur.

boya deseni

Boya deseni olarak farklı farklı çeşitler bulunmaktadır. Kelebek, taş duvar, çiçek ve farklı desenlerde rulolar kabartmalı olarak satılıyor.

boya desenleri

Boya desenleri uygulandığı duvarda ışık almasıyla birlikte parlamaya başlar. Sedef boya kullanılarak boyanan duvarlar ışıl ışıl görünür.

boya desen rulosu

Boya desen rulosu, desenli duvar boyama işlemi için en çok tercih edilen aparattır. Kullanım kolaylığı nedeni ile tercih edilen bu ürün ile harika desenler oluşturuluyor.

Duvar Boya Desenleri

Kendinden desenli duvar boyaları için bir desenli ruloya ihtiyaç vardır. Sedef boya desenli rulo sayesinde duvara uygulanarak istenilen desen ortaya çıkarılıyor. Duvar desenleri olarak en çok beğenilen modeller genellikle yaprak, ağaç, çiçek ve gül desenleridir. Ancak bunların dışında tercih edilebilecek yüzlerce farklı desen rulosu bulunuyor. Duvar desen rulosu ile boyanan duvarlar ilham kaynağınız olacak.

baskılı duvar boyası

Duvar boya desenleri her kişinin zevkine göre farklılık gösterir. Oturma odası, salon, yatak odası ve mutfaklarda ayrı ayrı desenler kullanarak evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

boya desenli rulo

Boya desenli rulo ile duvarları canlandırmak çok kolaydır. Sedef boya ve desenli boya rulosu ile kendiniz duvarların dekorasyonuna katkıda bulunabilirsiniz.

desen rulosu

Desen rulosu ile düzgün bir çalışma yapılarak duvarlar daha hareketli hale gelebilir. Işık almasıyla birlikte duvardaki desenler parlamaya başlar.

desenli boya modelleri

Desenli boya modelleri yapı marketlerde sedef boya olarak yer almaktadır. Duvara dekoratif olarak son kat uygulanan sedef boya desen rulosu ile uygulandığında harika sonuçlar alınır.

desenli boya

Desenli boya olarak bilinen sedef boya ışık almasıyla birlikte parlamaya başlar. Ülkemizde sedef boya genellikle gümüş ve altın renklerinde tercih edilmektedir.

desenli duvar boyası

Desenli duvar boyası, aslında aparat ile desen verilmesiyle bilinmektedir. Aksi halde boyanın herhangi bir deseni yoktur. Aparatın üzerindeki kabartmalar duvara desen verir.

desenli duvar rulosu modeli

Desenli duvar rulosu modelleri farklı kabartmalar ile satılıyor. Her alan için ayrı bir desen seçerek duvarlarınızda farklılıklar yaratabilirsiniz.

desenli duvar rulosu

Desenli duvar rulosu üzerindeki desenler kabartma olduğu için boya uygulama sırasında bu kabartma duvarda görünür. Böylelikle duvar desenli bir şekilde boyanmış olur.

desenli rulo boya

Desenli rulo ile yapılan boyama ortamlara şıklık katar. Sadece bir duvar boyası ile evin görüntüsü değiştirilebilir.

desenli rulo çeşitleri

Desenli rulo çeşitleri yapı marketlerde farklı modeller ile satılıyor. Uygulanacak olan desen seçildikten sonra sedef boya duvara uygulanıp desen verilir.

Desenli Boya Modelleri

Desenli boya modelleri olarak markalar tarafından sedef boya üretiliyor. Dekoratif olarak kullanılan sedef boya, duvar boyasının üzerine uygulanarak istenilen desen ortaya çıkarılıyor. Duvarı desenli boyamanın en kolay yolu desenli boya rulosu kullanmaktır. Desenli rulo ile usta olmaya gerek kalmadan herkes kendi evinin duvarını istediği desenlerde boyayabilir. Boya deseni vermek için boya rulosunu düz bir şekilde duvara uygulamak yeterli olacaktır. Desenli rulo çeşitleri size fikir vererek ufkunuzun açılmasına yardımcı olacak.

desenli rulo fırça

Desenli rulo fırça, gazete ve sünger gibi aparatlar duvara desen verilmede tercih ediliyor. Ancak en sağlıklı sonuç için desenli boya rulosu öneriyoruz.

desenli rulo modelleri

Desenli rulo modellerini inceleyerek duvarlarınız için en çok beğendiğiniz deseni seçebilirsiniz. Önceden fikir sahibi olursanız daha kolay seçim yaparsınız.

desenli rulo

Desenli rulo ile çiçek, kelebek, duvar ve taş duvar desenleri yapılabiliyor. Kullanılacak olan desen tamamen kişinin zevkine kalmış.

duvar boya desenleri

Modern bir eve sahip olmak istiyorsanız duvar kağıdı görünümlü desenler tercih edebilirsiniz. Bazı desenler duvar kağıdından ayırt edilemiyor.

duvar boyama aparatı

Duvar boyama aparatı olarak kullanılan desen rulosu kabartmaları sayesinde duvarlarda desen oluşturuluyor. Sedef boya desen rulosu ile çok rahat uygulanıyor.

duvar boyama desenleri

Duvar boyama desenlerini incelediğiniz zaman aklınızda bir fikir oluşur. Size ilham veren desenlere baktıktan sonra duvarlarınız için bir seçim yapabilirsiniz.

duvar boyası desen rulosu

Duvar boyası için desen rulosu yapı marketlerde veya internet sitelerinde satılıyor. Desenleri inceledikten sonra duvarınızda en şık duracak olan modele karar verebilirsiniz.

duvar desen rulosu

Duvar desen rulosu kullanımı kolaydır. Sedef boya genellikle kullanıma hazır boyalar olduğu için boyama işlemi saatler içerisinde tamamlanabilir.

duvar rulosu desenli

Duvar rulosu desenli olması nedeni ile, duvarlarda istenilen desene ulaşılabiliyor. Boya markalarının sedef boyaları ve desen rulosu ile duvarları şekillendirmek çok kolay.

Duvar Boya Desenleri

Evinize basit dokunuşlarla farklılık katmak istiyorsanız duvar boya desenlerinden beğendiğiniz bir modeli uygulayabilirsiniz. Desenli boya duvarlarınıza farklılık katarak evinizin dekorasyonuna katkıda bulunacaktır. Baskılı duvar boyası olarak da bilinen desenler, sadece bir rulo yardımı ile kolaylıkla duvara uygulanabiliyor. Duvar kağıdı görünümü verilen duvarlar daha çok ilgi görüyor. Duvar boya desenleri her zevke uygun modelleri ile karşımıza çıkıyor. Desenli rulo çeşitleri fikir almanız için yardımcı olacak.

duvara desen yapma rulosu

Duvara desen yapma rulosu kullanımı kolay olduğundan dolayı bir usta olmanıza bile gerek yok. Dikkatli bir çalışma ile duvarlara istediğiniz deseni verebilirsiniz.

duvara desen yapma

Ev dekorasyonuna basit bir şekilde katkıda bulunmak için duvara desen yapma iyi bir fikirdir. Az bir bütçe ile duvarlarınız yeni görüntüsüne kavuşur.

duvara desen yapmak

Odaların şık görüntüsü için duvara desen yapmak harika bir fikir. Sizde sedef boya ve desen rulosu ile bu işe el atabilirsiniz.

gül desenli boya rulosu

Gül, çiçek, yaprak ve ağaç desenleri en çok tercih edilen modellerdir. Bunların dışında yüzlerce desende yapılan rulo var.

kendinden desenli duvar boyaları

Kendinden desenli duvar boyaları diye bir şey yok. Sadece sedef boya desen rulosu ile duvara uygulanarak desen verilir.

sedef boya rulo desenleri

Sedef boya rulo desenleri ile duvar boyamak hem eğlenceli hemde kolay bir iştir. Evinizin görüntüsünü değiştirmek sizin elinizde.

Desenli Boya Rulosu
Desenli Boya Rulosu

Duvar boyama desenleri, dikkat edildiği zaman harika sonuç verir. Dikkatli bir boyama ile heyecan verici alanlara sahip olabilirsiniz.

yapak desenli boya rulosu

Desenli boya rulosu ile boyanan duvarlar göz alıcı oluyor. Parlayan ve kendini gösteren duvarlar için desen uygulanabilir.

yıldız desenli boya rulosu

Yıldız desenli gibi çok çok desen için yapı marketlerde bulunan ruloları inceleyebilirsiniz. Zevkinize uygun bir desen mutlaka yer alacaktır.

Desenli Duvar Boyası

Desenli duvar boyası ülkemizde boya markaları tarafından sedef boya olarak üretiliyor. Sedef duvar boyası dekoratif amaçlı kullanılan son kat iç cephe boyasıdır. Silinebilen özelliğe sahip olan sedefli boya ile duvarlara istenilen desenler verilerek harika tasarımlar oluşturuluyor. Duvarları desenli olarak boyamak istiyorsanız, desenli boya rulosu ve sedef boyaya ihtiyacınız vardır. Son kat olarak uygulayacağınız sedef boya evlerinizi daha modern ve şık görünüme kavuşturacaktır.

Boya markaları tarafından üretilen bir kaç desenli duvar boyaları:

Polisan Cosmetika Sedef

Polisan Sedef Boya
Polisan Sedef Boya

Polisan Cosmetika Sedef, duvarlara desen verilmesi amacıyla kullanılan boyadır. Desenli boya rulosu ile uygulandığı zaman ışığın yansıması ile birlikte duvarlarda sedefli desenler oluşur.

Filli Boya Momento Style

filli boya sedef boya

Filli Boya Momento Style İnci Doku ile duvarlarınıza ışıltılı desenler verebilirsiniz. Farklı ton ve desenlerde duvar boyası uygulaması yapmak istiyosanız Momento Style® İnci Doku® boya tercih edebilirsiniz. Mekanlarınızın daha canlı ve ferah görünmesi için desenli duvar boyası uygulayabilirsiniz.

DYO Senkron Sedef Etkili

dyo sedef boya

DYO Senkron Sedef Etkili boya ile desenli duvarlara sahip olabilirsiniz. Dekoratif görüntü elde etmek için uygulanabilecek bir duvar boyası olan Senkron, silinebilir özelliğe sahiptir. Kolay uygulanabilmesi ile herkes duvarlarında istediği desene sahip olabilir. Uygulama için desenli boya rulosu kullanabilirsiniz.

Casati Boya Sedef Efekt

casati sedef boya

Casati Sedef Efetk, sedef etkili son kat iç cephe boyasıdır. Dekoratif amaçlı kullanılan boya, silinebilir ve kolay uygulanabilir özelliğe sahiptir. Kullanıma hazır olarak satılan boya desenli boya rulosu ile duvarlara uygulanarak istenilen desen elde edilebilir.

Permolit Duvart Sedef Dekoratif Duvar Boyası

Permolit Sedef Boya
Permolit Sedef Boya

Permolit dekoratif sedef duvar boyası kullanıldığı duvarlara inci zerafeti verir. Tam silinebilir özelliğe sahip olan boya istenilen renkte renklendirilebilmektedir. Duvarlara desen yaptırmak isteyenler tarafından tercih edilebilecek bir boyadır.

Pelin Uslu

Ev dekorasyonu ile ilgili yenilikleri ve trendler hakkında insanlara yardımcı olacak konulara yer veriyorum. İç Mimarlık mezunu olmam nedeni ile konulara hakim biri olarak yayınlamış olduğum içeriklerle, ev dekorasyonu konusunda yardımcı olmak için buradayım. Salon, mutfak, yatak odası ve bir evin diğer tüm alanları için bulabileceğiniz harika dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu