Ev Dekorasyonu

Yeni Sezon Enza Home Koltuk Takımları 2024

Yaşam alanlarına konfor ve estetik sunan Enza Home koltuk takımları, modern görüntüsü ile göz kamaştırıyor. Mekanlarda kusursuz bir şekilde uyum sağlayan oturma grupları eşsiz bir konfor sunuyor.

Yataş Grup markası olan Enza Home, her yaşam tarzına uygun modern tasarımları ile yaşam alanlarında şıklığı yansıtıyor. Rahat ve kullanışlı çözümler üreten marka çağdaş tasarımlar ile bir evin eşsiz konfora ulaşmasına olanak sağlıyor. Koltuklar, yatak odası, yemek odası, genç odası gibi bir çok kategoride yenilikçi çözümler üreteden Enza Home, şık tasarımlar oluşturulurken tercih edilen markaların başındadır. Kalite, konfor ve şık görüntüsü ile üretilen mobilyalar her tarza hitap ediyor. Enza Home, mobilya sektöründe üretmiş olduğu tasarımlar ile en çok tercih edilen markalardan biridir. Kullanışlı ve yenilikçi takımları ile evlenecek ve evini yelileyecek olanların tercih ettiği markalar arasındadır.

enza home koltuk takımları
Enza Home Koltuk Takımları

Enza Home yeni sezon koltuk takımları ile yaşam alanlarına konfor ve şıklığı getiriyor. Yatak olabilme fonksiyonu, yüksek ayaklı olması ve göz alıcı tasarımı ön plana çıkıyor. İşlevselliği kadar görselliği ile de dikkat geçen Enza Home koltuk takımları göz kamaştırıcı etkiye sahiptir. Ev dekorasyonunu tamamlamaya yardımcı olan, modern çizgiler ile tasarlanan koltuk takımları farklı renk ve tasarımlar ile kullanıcılara rahatlığı ve konforu sunarak, eşsiz alanlar oluşturulmasına etki ediyor. Koltuk takımı fiyatları ile her bütçeye hitap ettiği gibi, farklı tasarımlar ile her tarza hitap eden Enza Home ürünleri ile çağdaş tasarımlar oluşturabilirsiniz. Oturma odası veya salonlarda tercih edebileceğiniz oturma grupları alanlarınızda göz alıcı etki oluşturacak.

Her tarza uygun Enza Home koltuk takımlarını keşfetmek için listedeki takımlara göz atarak inceleyebilirsiniz.

En İyi 14 Mobilya Markaları Listesi 2024

Enza Home Koltuk Takımı Modelleri

Enza Home koltuk takımı modelleri ile rahat ve konforlu alanlara sahip olabilirsiniz. İhtiyaca yönelik farklı tasarım ve fiyatlara satılan koltuk takımları zamanınızı en güzel şekilde geçirmenize yardımcı olur. Herkesin tarzına uygun bir model mutlaka bulabileceği koltuk takımı modelleri, göz alıcı ve kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkıyor. Enza Mobilya koltuk takımları arasından 10 modele aşağıdaki listeden göz atabilirsiniz. Sonrasında ise galeriden tüm modelleri inceleyebilirsiniz.

Netha

Enza Home Netha Koltuk Takımı

Enza koltuk takımı modellerinden Netha modern tasarımı ve konforlu kullanımı ile yaşam alanlarını daha verimli kullanmayı sağlıyor. Yatak olma özelliği ile ön plana çıkan model rengi ile göz alıcı etkiye sahiptir. Ev dekorasyonunu tamamlayacak olan tasarım ve renklerden oluşan Netha koltuk takımı pratik ve konforlu kullanım imkanı sunuyor. Son dönemlerin olmazsa olmazı yüksek ayak sayesinde ev temizliğini kolaylaştırıyor.

Netha Koltuk Takımı 20.803,50 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Sona

Enza Home Sona Koltuk Takımı

Enza Home Sona koltuk takımı yatak olma fonksiyonu ve yüksek ayakları sayesinde rahat kullanım imkanı sunuyor. Evlenecek veya evini yenileyecek olanlar için şık ve rahat alanlar oluşturulmasına imkan sağlayan Sona, tasarımı ile alanları güzelleştiriyor. Modern tasarıma etki eden koltuk takımı her tarza uygun çözümler üretiyor.

Sona Koltuk Takımı 2.632,90 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Astera

Enza Home Astera Koltuk Takımı

Astera koltuk takımı görüntüsü ve kullanışlı olması nedeni ile bir oturma grubundan beklentileri karşılıyor. Alanların daha ferah ve modern görünmesini sağladığı gibi, kullanım kolaylığı sunan model oturma odası ve salon dekorasyonu için ideal bir tercih olabilir. Dekorasyonda estetiği ön planda tutmak isteyenler Enza Home Astera koltuk takımını tercih edebilir.

Astera Koltuk Takımı 7.542,50 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Alto

Enza Home Alto Koltuk Takımı

Alto koltuk takımı şık ve konforlu özellikleri ev sahiplerine muhteşem bir deneyim sunmanın yanı sıra, görselliği ile ön plana çıkıyor. Salon ve oturma odası için modern tasarımı ile kaliteli vakit geçirmeyi sağlayan oturma grubu ev dekorasyonuna kolayca uyum sağlar. En çok vakit geçirilen alanlarda zerafeti yansıtarak rahat bir oturma keyfi yaşamayı sağlıyor.

Alto Koltuk Takımı 12.652,45 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Melbourne

Enza Home Malbourne Koltuk Takımı

Melbourne koltuk takımı Enza Home mobilya markasının üretmiş olduğu göz alıcı modellerden biridir. Göz kamaştıran dekorasyonlara imza atmak isteyenlerin tercihi olan Melbourne, işlevselliği ve konforu ile ön plana çıkan bir modeldir. Kullanıcıya rahat bir oturma imkanı sunduğu gibi, ev dekorasyonunu da tamamlamaya yardımcı oluyor.

Melbourne Koltuk Takımı 28.712,80 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Linea

Enza Home Linea Koltuk Takımı

Enza Home mobilya Linea oturma grubu çağdaş tasarımı ile evlerde şıklık götürüyor. Estetik görüntüsü ve geniş oturma alanı ile kullanıcıya konforlu çözümler üreten model, yüksek ayaklı olması nedeniyle kolay temizlik imkanı sunuyor. Benzersiz tasarımı ile evdeki diğer eşyalarla uyum içerisinde çalışan Linea oturma grubu, yaşam alanlarına estetik bir görüntü sağlar.

Linea Koltuk Takımı 15.708,00 TL TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Fabia

Enza Home Fabia Koltuk Takımı

Enza Home Fabia koltuk takımı, farklı özellikleri ile kullanıcılara rahat kullanım imkanı sunuyor. Modern ev dekorasyonunda yaşam alanlarına estetiklik ve kolaylık sağlayan oturma grubu fonksiyonel tasarımı ile ön plana çıkıyor. Çağdaş tasarım oluşturmak için tercih edilebilecek olan Fabia, göz alıcı etkiye sahiptir.

Fabia Koltuk Takımı 10.983,95 TL TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Fiore

Enza Home Fiore Koltuk Takımı

Çağdaş ve konforlu alanlar oluşturulmasına yardımcı olan Fiore koltuk takımı, Enza Home mobilyanın en çok tercih edilen modellerindendir. Fonksiyonel özellikleri ile kullanıcıların beğenisini toplayan oturma grupları salon ve oturma odası için eşsiz tasarımlar oluşturulmasına olanak sağlıyor. Çok yönlü özellikleri olan koltuk takımı yüksek ayak tasarımı ile ev temizliğini kolaylaştırır.

Fiore Koltuk Takımı 19.564,90 TL TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Piedra

Enza Home Piedra Koltuk Takımı

Piedra koltuk takımı sunmuş olduğu modern tasarım ile rahat bir oturma deneyimi yanı sıra, çağdaş dekorasyonlarda ön plana çıkıyor. Evin havasını değiştirecek tasarıma sahip olan model, salon ve oturma odaları için ideal bir üründür. Şık ve ferah ortamlara sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilebilir. Kolay temizlenebilme yapısıyla temizliği kolaylaştırırken, yatak olma fonksiyonu ile misafir ağırlamayı sorun olmaktan çıkarıyor.

Piedra Koltuk Takımı 21.119,15 TL TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Novana

Enza Home Novana Koltuk Takımı

Novana koltuk takımı modern-klasik tasarımı ile çağdaş tasarım oluşturmada oldukça etkilidir. Canlı renk seçeneği ile kullanıldığı alanın havasını değiştirerek dekorasyonunu tamamlar. Göz alıcı tasarımlara sahip olmak isteyenler oturma odası ve salon dekorasyonu için tercih edebilir. Enza Home koltuk takımı evlere ihtişamı ve ferahlığı yansıtarak konforlu alanlara sahip olmaya imkan sunuyor.

Novana Koltuk Takımı 27.223,85 TL TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Enza Home Oturma Grubu Modelleri

Enza Home oturma grubu modelleri, geniş renk ve tasarım yelpazesi ile evlerin oturma grubu ihtiyacını karşılıyor. Günlük hayatın ihtiyaç duyulan alanlarından olan oturma odası ve salon için tasarlanan oturma grupları tasarımı ve görselliği ile kullanıcılara bir çok avantaj sağlıyor. Alanlarında şık bir ambiyans yakalamak isteyenler Enza Home mobilya markasının oturma gruplarına göz atabilirler.

Enza Home oturma grupları aşağıdaki görsellerle galeri halinde yayınlanmıştır. Tüm modelleri ayrıntılı olarak tek sayfada paylaşma şansımız olmadığı için koltuk takımlarını galeri haline getirdik. Oturma gruplarını ayrıntılı incelemek isterseniz Enza Home internet sitesine göz atabilirsiniz.

Canan Kara

İnşaat, ev tamiratları ve faydalı bilgiler konusunda uzmanım. İnşaat işlerinizde veya ev tamiratlarınızda tecrübelerimle size yardımcı olmak için içerikler oluşturuyorum. Bu içerikleri, evinizde veya iş yerinizde oluşan her türlü sorunla ilgili çözümler sunmak için yayınlıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu