Duvar Boyası Renkleri

Islak Kum Beji Rengi Duvar Boyası İle Ev Dekorasyonu Örnekleri

Islak Kum rengi, Marshall Soft Altın Renkleri kategorisinde bulunan bej rengine yakın bir renktir. İç cephede duvar boyası olarak kullanılabilen Islak Kum beji rengi, son zamanlarda en çok ilgi gören renklerden biridir.

Bej tonları, harika bir dekor için en çok araştırılan renklerden biridir. Bej ile dekore edilmiş olan odalar sıkıcı olmaktan uzaktır. Bej tonları hemen hemen her şeyle doğru orantı ile çalışır. Bej, sıcak bir renk tonudur ve zengin tonların tamamlayacısı olarak tercih edilebilecek en güzel renktir. Bej rengi sadece kafelerde, otellerde değil evlerde de duvar boyası olarak kullanılabilir.

Bej renk tonlarından olan ve Marshall Soft Altın Renkleri kategorisinde yer alan Islak Kum rengi, bir ortamın çekiciliğini arttırır. Oturma odası ve mutfakları öne çıkarmanın en iyi yollarından biri de duvarlarda bej rengi tercih etmektir. Orijinalliği yansıtmak ve çekici bir dekor oluşturmak için sizde Islak Kum rengini kullanabilirsiniz.

Marshall Islak Kum Beji Rengi

Islak Kum Beji
Islak Kum Beji

Islak Kum Beji rengi, Marshall renk kartelasına göz attığımız zaman Soft Altın Renkleri bölümünde yer alan, Islak Kum ile adlandırılan bir renk tonudur. Oturma odası, yatak odası, mutfak ve banyolarda son zamanlarda sıklıkla karşılaşmış olduğumuz bu renk en çok merak edilenler arasındadır. Kum Beji rengi ile benzerliği olsa da aynı renk değildir. Islak Kum rengi, Kum Beji rengine göre biraz daha açık bej tonlarındadır.

Islak Kum ile Uyumlu Renkler

Islak Kum ile bir çok renk tonu uyum içerisinde çalışabilir. Ancak tasarımcılar en çok uyumlu olduğu renkleri şöyle açıklıyorlar.

Gri

Bej ve gri birlikte çok iyi çalışıyor çünkü aynı renk yoğunluğunu temsil ediyorlar, ancak biri soğuk, biri sıcak.

Beyaz

Bej ve beyaz bir oda sezgisel, doğal olarak dengeli ve zihin için sakinleştirici bir his uyandırır.

Islak Kum Beji ile Boyanmış Duvarlar

Islak kum beji rengi oturma odası, yatak odası ve mutfaklarda tam uyum içerisinde çalışan göz alıcı bir renktir.

Oturma Odası

Islak Kum Rengi Oturma Odası

Oturma odası duvarlarında kullanılan Islak Kum rengi noya, sıcaklık, rahatlık ve huzur duygusu oluşturur.

Islak Kum Beji Rengi Oturma Odası
Islak Kum Beji Rengi Oturma Odası

Islak Kum, doğada bulunan desenleri güzel bir şekilde yansıtmaktadır. Oturma odasında gözün rahatlamasını sağlar.

Yatak Odası

Islak Kum Rengi Yatak Odası

Bej tonları, bir alandaki dokusal detayları en güzel şekilde vurgulayan renklerdir. Hem sakin hem de canlı alanlar yaratmak için bu renk ideal olabilir.

Mutfak

Islak Kum Beji Mutfak

Islak Kum beji rengi, mutfağa derinlik katarak modern bir his yaratır. Bej renginin doğal dünya ile olan bağlantısını vurgular.

Islak Kum Mutfak

Kum ve bej tonları sezgisel olarak rahat hissetmenizi sağlar. Görsel çekiciliği arttırmak için kum beji size yardımcı olacaktır.

Görseller sadece fikir verme amacı ile yayınlanmış olup %100 orijinal renkler değildir. Orijinal rengi boya markasının satış ofisine giderek renk kartelasını inceleyerek karar vermenizi öneriyoruz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu