Duvar Boyası Renkleri

Lületaşı Rengi Duvar Boyası İle Dekorasyon Örnekleri

Modern ev dekorasyonlarında ön plana çıkan Lületaşı rengi, sade duvar boyası arayanlar için harika bir renktir. Evinize ferahlık ve huzur katacak bu renk ile dekorasyon daha kolay!

Lületaşı Nasıl Bir Renktir?

Lületaşı rengi, küçük alanların daha ferah görünmesini sağlar. Ortamı olduğundan büyük gösterdiği için küçük evlerde daha çok kullanılır. Ayrıca sade ve minimalist tasarımlarda da oldukça fazla kullanılır. Diğer bütün renklerle uyum sağlayan harika bir renktir. Kırmızıdan Beje, Sarıdan Mora her türlü renkle kombinasyon yaparak evinizde kullanabilirsiniz. Evinizde yalın ve stil sahibi bir hava oluşturmak istiyorsanız lületaşı duvar boyası tamda size göre!

Abartıdan uzak, sade tasarımları yaşam alanınızda tercih edin. Sadelikten hoşlanıyorsanız lületaşı rengi sizin için yeterli olacak. Evinize ferahlık katacak olan Lületaşı ile aydınlık bir eve sahip olabilirsiniz. Bu renk eşyalarınızla tam uyum sağlayarak harika bir dekorasyona sahip olmanıza yardımcı olacak. Dinlendirici, huzur veren bir renk tonu arıyorsanız bu Lületaşı olmalı. Işıl ışıl bir ortam istiyorsanız beyaz rengin tonlarından biri olan Lületaşı duvar boyası rengine mutlaka göz atmalısınız. Mobilya ve diğer ev eşyaları ile uyumlu, zevkli dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olacak harika bir renk.

DYO Alaçatı Rengi ile Boyanmış Duvarlar

Filli Boya Lületaşı Rengi

Filli Boya Lületaşı Rengi
Filli Boya Lületaşı Rengi

Filli Boya Lületaşı rengi duvar boyası iç cephe boya renkleri BEYAZ alt tonu olarak ara renklerde yer almaktadır. Evinde ferah ve trend renkler arayanlar için önerimiz Lületaşı duvar boyasıdır. Doğal ışıkta bambaşka güzel görünen bu renk ile yalın ve stil sahibi bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Filli boya lületaşı açık renk arayanlar tarafından mutlaka incelenmesi gereken bir renktir.

Filli Boya Lületaşı rengi yorumları, bu boyayı tercih etmek isteyenler tarafından oldukça merak ediliyor. Tercih edenlerin bu renk için yapmış olduğu bazı yorumları burada paylaşalım.

  • Çok değişik renk tonu. Ferah olduğu için bayıldım.
  • Lüle taşı rengi küçük mekanları büyük göstermek için işe yarıyor diyebilirim.
  • Evimin her tarafını bu renge boyadım ve çok hoşuma gitti. Yalnız uygulamadan önce mutlaka bir alanda test edin ve duvarlarınıza sonra uygulayın.

Marshall Lületaşı Rengi

Türkiye’de en çok tercih edilen boya markalarından biri de Marshall boya markasıdır. Marshall lületaşı duvar boyası rengine baktığımız zaman, bu isimde bir boya göremiyoruz. Ancak Beyaz renk tonu altındaki renkler arasından bu renge yakın olanları inceleyebilirsiniz. Marshall lüle taşı rengine yakın renkleri mutlaka bulacaksınız. Ayrıca Marshall satış noktasında Lületaşı boya rengini göstererek bu renkten istiyorum derseniz size yardımcı olacaklardır.

Polisan Lületaşı Rengi Duvar Boyası

Lületaşı rengi tonlarındaki renkleri tüm boya markalarında bulabilirsiniz. Polisan E-Kartelada yer alan Beyaz Düşler kategorisinde açık renkleri inceleyebilirsiniz. Ben tamamen lüle taşı rengi boya istiyorum diyorsanız Polisan satış noktasında rengi göstererek bundan sitiyorum diyebilirsiniz. Satış noktası elemanları bu konuda size yardımcı olur. Boyayı uygulamadan önce bir alanda deneme yaparak istediğiniz renk olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

DYO Lületaşı Boya Rengi

DYO iç cephe renklerine baktığımız zaman açık renk olarak MAVİ/TURKUAZ kategorisinde 1071 TÜLDEN, MOR/LİLA kategorisinden 0567 YENİ YAKAMOZ renkleri lületaşı rengini anımsatıyor. Ancak renkler arasında lületaşı diye adlandırılan bir boya bulunmuyor.

Lületaşı Rengi Yorumları

Lületaşı rengi yorumları genel olarak iyi yönde. Bu rengi duvar boyası olarak kullanan kullanıcılar gayet memnun olduklarını belirtiyorlar. Filli boya lületaşı rengi yorumları, renk açık renk olduğu için ve sadeliği yansıttığı için iyi yöndedir.

Filli boya lületaşı rengi kullananlar, lületaşı için açık bej renkte diye yorumlar yapmışlar. Açık bej rengi anımsatıyor olabilir ancak, Filli Boya sitesinde BEYAZ kategorisinde sınıflandırılmıştır.

Lületaşı Rengi ile Yapılan Dekorasyon Örnekleri

lületaşı duvar boyası
lületaşı duvar boyası

Lületaşı duvar boyası hem açık hemde koyu renk mobilya ve eşyalarla uyumlu olan bir renktir. Beyaz tonlarında olduğu için saf ve temizliği yansıtır.

Lületaşı oturma odası, salon, banyo, yatak odası ve diğer tüm bölümlerde rahatlıkla kullanılabilecek bir renktir. Rahat bir nefes aldıran ve ferahlatıcı etkisi olan bu renk ile mobilyalarınız da uyum içerisinde olacak.

Bu rengi kullanmaya karar verdiyseniz ilk olarak deneme yapınız. Eğer renk tutuyorsa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Filli Boya satış noktalarından lületaşı duvar boyası almak istiyorum derseniz zaten onlar direkt olarak sizlere yardımcı olur.

Beyaz tonlarda bir renk olduğu için, açık renk mobilya ve eşyalarla da uyum içindedir. Sadece duvarlarınızı boyayarak evinizi bambaşka bir güzelliğe kavuşturabilirsiniz.

Eviniz aydınlık, ferah ve huzur verici renklerde olsun istiyorsanız başka renk aramanıza gerek kalmayacak.

Pelin Uslu

Ev dekorasyonu ile ilgili yenilikleri ve trendler hakkında insanlara yardımcı olacak konulara yer veriyorum. İç Mimarlık mezunu olmam nedeni ile konulara hakim biri olarak yayınlamış olduğum içeriklerle, ev dekorasyonu konusunda yardımcı olmak için buradayım. Salon, mutfak, yatak odası ve bir evin diğer tüm alanları için bulabileceğiniz harika dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu