Duvar Boyası Renkleri

Polisan Marjinal Gri Rengi ile Boyanmış Evler

Son zamanların en trend renklerinden gri tonlarında olan Polisan marjinal gri ile evinizde fark yaratabilirsiniz. Evinde estetik bir görünüm isteyenler marjinal gri rengini duvar boyası olarak kullanabilir.

Polisan Marjinal gri duvar boyası rengi kullanıldığı alanda modern ve zarif bir görüntü oluşturur. İç cephelerde oturma odası, mutfak ve yatak odaları gibi alanlarda kullanımı uygundur. İç tasarım dünyasında hiçbir şey gri renk gibi canlı tartışmalar yaratmaz! Çünkü gri renk kullanmak isteyenlerin aklında oldukça fazla sorular vardır. Çok mu açık, çok mu koyu veya gerçekten aynı renk mi diye merak edenlerin sayısı oldukça fazla. Ancak son zamanlarda duvar boyası olarak kullanılan renkler en çok gri tonlarındaki renkler diyebiliriz. Polisan marjinal gri rengi de iç cephe boyası olarak hem çok araştırılıyor hemde çok tercih ediliyor. Gelim şimdi bu boya tonu hakkında daha fazla bilgi edinelim…

Gri Tonlarında Renkler İlginizi Çekebilir:

Polisan Marjinal Gri

Marjinal gri rengi Polisan boya markasının en çok sevilen renk tonlarındandır. Polisan iç cephe boya renkleri arasında olan marjinal gri karetalada “1850 Marjinal Gri / Cİ-7602” olarak yer alıyor. Polisanın en çok tercih edilen renklerinden olan marjinal gri evinin duvar rengini yenilemek isteyenler tarafından beğeniliyor. Uygulandığı alana zerafet ve incelik katan bu rengin, evi boyatmadan önce mutlaka yakından incelenmesi gerekiyor.

Marjinal Gri
Marjinal Gri

Gri renk diğer renkleri başarıyla dengeleyebilen çok yönlü bir renktir. Gri ile dekore edilmiş evler, davetkar hissettirerek ortamda çok iyi çalışır. Evinin duvarlarına doğru olan rengi bulmak için araştırma yapanlar için Polisan marjinal gri rengi ile boyanan duvarlarla yardımcı olmaya çalıştık.

Polisan Marjinal Gri Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış Evler

Evinde marjinal gri duvar boyası kullanmak isteyenlere ilham vermek açısından daha önceki kullanıcılar tarafından boyanmış ev görselleri yayınlıyoruz.

Polisan Marjinal Gri İle Boyanmış Evler
Polisan Marjinal Gri İle Boyanmış Ev

Polisan marjinal gri rengi ile boyanmış duvarları görüyorsunuz. Tek kelime ile mükemmel bir dekorasyon değil mi?

marjinal gri boya rengi

Unutmamanız gereken şey ışık, bilgisayar veya telefon rengi, çözünürlüğü vb. etkenler rengi farklı gösterebilmektedir. En yakın Polisan satış noktasından rengi net olarak inceleyebilirsiniz.

marjinal gri boya

Marjinal gri boya duvarlarda çok zarif ve estetik duruyor. Özellikle de son yıllarda gri renk tonlarına olan ilgi artmış durumda. Eğer gri renk arıyorsanız bu Marjinal gri olabilir.

marjinal gri renk

Salon dekorasyonu, yatak odası, mutfak ve hatta çocuk odası için ideal bir renktir. Gri rengi kullanarak etkilerini kendiniz hissedebilirsiniz.

polisan marjinal gri rengi

Sakin ve dinginlik verme etkisi olduğu için sizi yormaz. Parlak renkler ile de uyumlu bir şekilde çalışır.

marjinal gri duvar boyası

Oturma odasına canlılık katmak için marjinal renk ideal bir renk olabilir. Eğer odanız doğal ışıktan tam anlamıyla faydalanıyorsa bu rengi değerlendirmelisiniz.

polisan marjinal gri boya rengi

Modern dekorasyonda önemli bir yeri olan grinin açık ve gri tonları bulunuyor. Siz önce hangisini tercih edeceksiniz ona karar vermelisiniz.

polisan marjinal gri boya

Gri eve bambaşka bir hava katarak daha cool olmasını gösteriyor. Güneş ışığından faydalanan evlerde gri tonları kullanmaktan hiç korkmamalısınız.

Polisan marjinal gri duvar boyası

Gri sakinleştirici bir ton olduğu için, sizi rahatlatmaya yardımcı olur. Canlı renklerle kombinlediğiniz zaman canlı bir ortam elde edersiniz.

polisan marjinal gri yorumları

Marjinal gri ile boyanmış ev görsellerini inceledikten sonra son kararı vermek için Polisan satış noktasından kartelayı inceleyebilirsiniz. Kartelayı incelemeden karar vermenizi pek tavsiye etmiyoruz. Çünkü ekran ve ışıktan dolayı renkler farklı görünebilir.

Oturma odası, salon, mutfak, çocuk odası ve her yerde kullanılan marjinal gri rengi duvar boyasının uygulamasını uzman boyacılara yaptırmanız durumunda bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Boya kutusunun üzerinde nasıl kullanılacağı yazar. Ayrıca Polisan satış noktasında aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Polisan Marjinal Gri Yorumları

Polisan marjinal gri duvar boyası ile boyanan evlerin görsellerine yapılan yorumlar:

  • H*** – Çok hoş görünüyor.
  • F*** – Zevkinize ve tarzınıza hayranım çok güzel olmuş evin boyası.
  • C*** – Evet çok harika bi renk bütün evimin tamamı bu renk çok şık ve modern duruyor.
  • T*** – Duvar rengi ne acaba güzel olmuş

Marjinal gri yorumlarına baktığımız zaman genellikle bayanların yorumları olumlu yöndedir. Boyaya karar vermeden önce bir Polisan satış noktasına giderek kartela üzerinden rengi incelemenizi öneriyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu