Duvar Boyası Renkleri

DYO Yeni Çağıl Rengi İle Boyanan Evler 2024

DYO yeni çağıl rengi en çok tercih edilen iç cephe renklerindendir. Duvar boyası arayışında olanlar için ideal bir renk olan yeni çağıl boya rengi açık gri tonlarındadır.

DYO yeni çağıl rengi kullanıldığı alanda modern bir görüntü oluşturur. Açık gri renk tonları alanınızı hafif ve havadar hissettirirken, evinizdeki herhangi bir alana derinlik katar. O kadar çok farklı gri tonu var ki, evini boyamak isteyenler tarafından seçim yapmak zor olabiliyor. Yeni çağıl uygulandığı alanı havadar hissettiren zengin bir tondur. Dar alanın daha geniş görünmesini sağlayan açık gri duvar boyası renklerindendir.

7550-yeni-cagil

Gri boya trendi her geçen gün güçleniyor. Gri boya kullanımı arttıkça bu renk hakkında doğru karar verebilmek için araştırma yapanların sayısı da artıyor. Yeni çağıl rengi ile boyanan evler ve renk hakkında yazılan yorumlara bakarak karar vermek isteyenler için rehber hazırladık. Gelin şimdi bu rengi ayrıntılı olarak ele alalım.

Yeni çağıl rengi DYO Alaçatı Rengi, DYO Kartepe Rengi ve DYO Buz Gümüşü Rengi gibi çok araştırılan renklerden biridir.

DYO Yeni Çağıl Rengi

Yeni Çağıl Rengi
DYO Yeni Çağıl Rengi

Yeni çağıl rengi DYO iç cephe renkleri GRİ/BEYAZ kategorisinde bulunan açık gri tonlarında bir renktir. Dekorasyonda çok yönlü ve şık renk arayan herkes için ideal bir renk olan yeni çağıl, DYO boya markasının en çok araştırılan renklerinden biridir. Açık gri duvar boyası, renkli dekor ve canlı duvar sanatı için mükemmel bir zemin hazırlar.

Oturma odası, mutfak ve yatak odası gibi alanlar doğal güneş ışığı alıyorsa, duvar boyası olarak kullanacağınız açık renkler alanlarınızı daha aydınlık ve ferah gösterir. Doğru seçeceğiniz duvar boyası evinize lüks ve zengin bir ambiyans katmanıza yardımcı olur. Odalarınızı daha aydınlık gösterecek ve dekora zarif ve estetik bir dokunuş kazandıracak olan açık gri renkler, sizin için ideal bir seçim olacaktır.

Yeni Çağıl Rengi İle Boyanan Evler

DYO Yeni Çağıl Duvar Boyası Rengi
Kaynak: https://www.instagram.com/dyo/

Beyaz tonlarındaki renklerin hiç bir zaman modası geçmiyor. Evinizde şık alanlar yaratmak için Yeni Çağıl duvar boyası rengi sizin için ideal bir renk olacak. Bu renk evinizin iç alanlarına doğal, zarif ve modern bir görünüm kazandıracaktır.

Dyo yeni çağıl rengi ile boyanan evler

Dyo yeni çağıl rengi ile boyanan evler evinizin duvarlarına ve iç kısmına daha parlak bir görünüm kazandırır. Duvarlarınız için açık renk boyalar seçtiğinizde dışarıdan gelen güneş ışığını evin içine tam anlamıyla dağıtacağı için ev daha aydınlık görünür.

Yeni çağıl boya rengi

Yeni çağıl boya rengi, çok yönlülüğe sahip açık gri tonlarda bir renk olduğu için mobilyalarınızla da uyum içerisinde çalışır. Her zaman aynı rengi görmekten sıkılanlar, son zamanlarda trend olan ve çok araştırılan bu rengi tercih edebilirler.

yeni çağıl boya

Yeni çağıl boya, DYO markasının en çok araştırılan ve tercih edilen renklerinden biridir. İster işyerlerinde istersenizde evin duvarlarında bu rengi tercih etmek istiyorsanız boyayı mutlaka DYO satış mağazalarından almanızı öneriyoruz. Ustanız profesyonel olursa ortaya harika bir görüntü çıkacak.

Yeni çağıl

Açık bir renk olduğu için ev daha ferah ve havadar görünür. Evinizin tüm alanlarında kullanabileceğiniz yeni çağıl, duvar boyası olarak tercih edilebilecek en ideal renklerin başında geliyor. Eğer açık gri renk tonu arıyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken renklerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Boya renkleri ekran rengi, ışığı ve çözünürlüğe göre farklılık gösterebilmektedir. Evinizi boyatmadan önce seçeceğiniz boya rengini yetkili DYO satış noktalarına giderek kartela üzerinden inceleyebilirsiniz.

DYO Yeni Çağıl Rengi Yorumları

Kullanıcılar tarafından yapılan yeni çağıl rengi yorumları:

  • B*** – Bugün evimi yeni çağıl rengine boyattım çok araştırdım.. Çok açık gri renk.. Çok güzel oldu kesinlikle tavsiye ederim hiç tereddüt etmeyin mavi ve lilaya dönmüyor.
  • H*** T*** – Bugün boyandı şahane bir renk bayıldım. Instagram yorumları kötüydü tedirgindim ama pişman degilim.
  • E*** – Gri gibi ama güzel bir renk bugün evimi bu renk ile boyadım.
  • H*** – Kartelada yeni çağıl seçip evimizi 2 gün önce boyattık. Açık gri oldu çok ferah ve güzel. Kartelada yeşil yada açık mavi gibi dursa da öyle değil bizde çok merak içinde acaba ne çıkacak diye beklerken kuruyunca istediğimiz oldu. Çünkü evimizin önceki rengide 1,2 ton koyusuydu değişim istemedik iyikide yaptık birde kapıları net beyaza boyadık muhteşem oldu tavsiye ederim.

DYO yeni çağıl yorumları, DYO Instagram sayfasında yeni çağıl paylaşımının altına yapılan yorumlardır.

DYO marka boya satın alacaksanız satış noktalarından alarak işinde profesyonel bir boyacıya duvarlarınızı boyatmanızı tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu