Duvar Boyası Renkleri

DYO Boya İç Cephe Renk Kartelası 2024

DYO boya renkleri ile sade ve şık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. İç cephe duvar boyası renklerini inceleyerek evinizin renk tonunu seçebilirsiniz.

Ülkemizde en çok tercih edilen boya markalarından olan DYO boya, geniş renk kataloğu ile dekor severlerin ilgisini çekiyor. Özellikle de iç cephe duvar boyası arayışında olanların karşısına pek çok renk tonu sunuyor. Duvarlarında farklılık isteyenler için harika renkler bulunan DYO boya renk kataloğu üzerinden renkleri inceleyebilirsiniz.

DYO renk kartelasında, genellikle açık renkler ön plana çıkıyor. Dekorasyonda huzurlu ve sakin bir hava oluşturmak isteyenler açık tonları tercih ediyor. Bu açık renkler arasında ise alaçatı, kartepe, buz gümüşü, yeni çağıl ve yeni beliz olarak isimlendirilen tonlar, duvar boyası arayanların karşısına çıkıyor.

Siz de dekorasyonunuza en uygun rengi seçmek için, DYO boya renkleri kartelasında yer alan tüm tonları inceleyebilirsiniz. Duvar boyası olarak tercih edeceğiniz açık ton renklerle yaşam alanlarınıza ferahlık katabilirsiniz. Yepyeni bir duvar boyası ile dekorasyonunuza şık bir dokunuş yapın.

Filli Boya İç Cephe Renkleri

DYO Boya Renkleri

DYO boya renkleri ile zarifliği ve huzuru duvarlarınıza yansıtabilirsiniz. Boya renklerini inceleyerek dekorasyonunuzda ferah ve şık bir hava oluşturabilirsiniz!

BEJ/KAHVE

DYO Boya renk kataloğunda BEJ/KAHVE kategorisinde bulunan Kumsal, Meltem, Alaçatı ve Vizyon renkleri ön plana çıkıyor.

Dyo boya renkleri bej/kahve
DYO Boya Renkleri – Bej/Kahve

GRİ/BEYAZ

DYO Boya renk kataloğunda GRİ/BEYAZ kategorisinde bulunan Salda Kumu, Yeni Çağıl, Yeni Beliz, Beliz ve Demirağı renkleri ön plana çıkıyor.

DYO İç Cephe Boyası GRİ/BEYAZ
DYO İç Cephe Boyası GRİ/BEYAZ

KIRMIZI/MAGENTA

DYO Boya renk kataloğunda KIRMIZI/MAGENTA kategorisinde bulunan Yeni Romantik, Hayal Pembesi, Romantik, Hint Pembesi ve Prenses Pembe renkleri ön plana çıkıyor.

DYO Renk Kataloğu Kırmızı/Magenta
DYO Renk Kataloğu Kırmızı/Magenta

MAVİ/TURKUAZ

DYO Boya renk kataloğunda MAVİ/TURKUAZ kategorisinde bulunan Mine, Buz Mavisi, Nazarlık, Gökçe ve Akvaryum renkleri ön plana çıkıyor.

DYO Boya Kataloğu Mavi/Turkuaz
DYO Boya Kataloğu Mavi/Turkuaz

MOR/LİLA

DYO Boya renk kataloğunda MOR/LİLA kategorisinde bulunan Yeni Yakamoz, Yakamoz, Serin Lila, Yalın, Leylak ve Efsane renkleri ön plana çıkıyor.

DYO İç Cephe Boya Renkleri Mor/Lila
DYO İç Cephe Boya Renkleri Mor/Lila

SARI/HARDAL

DYO Boya renk kataloğunda SARI/HARDAL kategorisinde bulunan Ihlamur, Tropik, Kemik Beyazı, Güz, Yeni Fildişi ve Kaymak Taşı renkleri ön plana çıkıyor.

DYO Duvar Boyası Renkleri Sarı/Hardal
DYO Duvar Boyası Renkleri Sarı/Hardal

TURUNCU/BAKIR

DYO Boya renk kataloğunda TURUNCU/BAKIR kategorisinde bulunan Kartepe, Begonya, Köpük, Yeni Somon, Şampanya ve Badem renkleri ön plana çıkıyor.

DYO Boya Renkleri Turuncu/Bakır
DYO Boya Renkleri Turuncu/Bakır

YEŞİL/HAKİ

DYO Boya renk kataloğunda YEŞİL/HAKİ kategorisinde bulunan Buz Beyazı, Niş Yeşili, Çinseti, Tomurcuk, Fıstıki, Irmak Yeşili, Luna Otu, Yosun Yeşili renkleri ön plana çıkıyor.

DYO İç Cephe Boyası Yeşil/Haki
DYO İç Cephe Boyası Yeşil/Haki

Boya renkleri www.dyo.com.tr adresinden alınmıştır. Renkler orjinal renklere göre farklılık gösterebilir. Daha iyi karar verebilmek için satış noktalarından kartelayı inceleyebilirsiniz.

DYO İç Cephe Boya Renkleri En Çok Tutanlar

DYO boya markasının duvar boyası olarak tercih edilebilecek yüzlerce farklı renk tonu bulunmaktadır. Bej renginden beyaza, gri renk tonlarından kahverengiye farklı renk tonları ile evlerinizin dekorasyonunu yenileyebilirsiniz. Evinizde sadelik ve ferahlık hissini yaşatmak için açık tonlar, canlılık katmak için ise koyu renk tonlarından birini tercih edebilirsiniz. Duvar rengini değiştirerek evinizi yenilemenin ilk adımını atmış olursunuz. DYO tarafından sunulan yüzlerce farklı renk tonu arasından kendi tarzınızı yansıtacak olan bir tonu mutlaka bulacaksanız.

DYO boyanın en çok açık renk tonları merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu renkleri yakından inceleyerek hangi tonu seçeceğinize karar verebilirsiniz. Eviniz ve tarzınızla uyumlu bir renk tonu ile eşsiz dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

DYO boya markasının en çok merak ve tercih edilen renkleri:

DYO Alaçatı Rengi

Dar alanlarınıza genişlik ve ferahlık kazandıracak renkler kullanarak, evinizde geçirdiğiniz zamanın kalitesini artırabilirsiniz. Alaçatı rengi DYO markasının en çok tercih edilen duvar boyası renklerinden biridir.

DYO Kartepe Rengi

Duvarlarınızda kullanacağınız Kartepe rengi ile evinizde ferah ve büyülü hislere yer açın! Açık bir renk olan kartepe rengi ile eviniz daha aydınlık görünür.

Buz Gümüşü

İster açık tonlar ister renkli dokunuşlara kolaylıkla uyum sağlayacak, gri rengi ve tonlarıyla şık başlangıçların tam zamanı! Buz Gümüşü rengi gri tonlarında bir renktir. Son zamanların popüler renklerinden olan buz gümüşü ile aydınlık ve ferah ortamlar oluşturabilirsiniz.

Yeni Çağıl

Aydınlık ve ferah tonlara sahip duvarlarda koyu renk dekor eşyaları kullanarak, benzersiz dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Meltem

Dekorasyonunuz için kusursuz bir seçim yapmaya ne dersiniz? Meltem rengi ile duvarlarınıza şık bir dokunuş yapıp dekorasyonunuzda benzersiz görüntüler oluşturabilirsiniz.

Yeni Beliz

Dekorasyonunuzda açık tonlara yer vererek mobilyalarınızla beraber şık bir uyum yakalayabilirsiniz! Bu uyumu yakalamak için Yeni Beliz rengine göz atabilirsiniz.

Belce Beji

Yalın ve sade tonların dinginliğini hissedin. Dekorasyonunuzda sakin ve şık bir hava istiyorsanız Belce Beji rengi sizin için harika bir seçim olacak!

Mine

Tarz bir dekorasyon küçük dokunuşlarla da mümkün. Mine rengi ile duvarlarınıza hem huzuru yansıtabilir hem de dekorasyonunuzda kullandığınız parçaları ön plana çıkabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu