Duvar Boyası Renkleri

DYO Beliz ve Yeni Beliz Rengi Duvar Boyası ile Dekorasyon

DYO markasının iç cephe renk kartelasında yer alan Gri & Beyaz renklerinden 7558 Beliz ve 0666 Yeni Beliz rengi popüler gri renklerdendendir. Son zamanlarda özellikle de açık gri renkleri iç cephede kullananların sayısı oldukça artıyor. Beliz ve Yeni Beliz renkleri de duvar boyası olarak en çok tercih edilenler arasındadır.

DYO boya markasının Gri & Beyaz kataloğunda onlarca farklı duvar boyası rengi bulunuyor. Bu renkler arasında en çok ilgi görenlerden 7558 Beliz ve 0666 Yeni Beliz ile duvarlarınızı canlandırabilirsiniz. Alışılmışın dışına çıkarak gri tonlarında bir renk seçimi yapmak istiyorsanız bu renkler idealdir. Zarif ve abartısız bir renk olan gri, iç tasarım için harika bir renktir.

Duvar boyası olarak kullanılan gri tonlarındaki renklerden sonra, odayı canlandırmak için diğer renklerle kombinasyonlar önerilir. Bej ve kahverengi tonları ile kombinlendiği zaman şık ve zarif görünür. Açık gri renklerden Beliz ve Yeni Beliz renkleri her ne kadar birbirine yakın renkler olsa da aynı renkler değillerdir. DYO boya iç cephe renk kartelasında bulunan iki renkte farklı tonlarda renklerdir. Gelin şimdi bu renkleri biraz daha yakından inceleyelim.

Beliz Rengi

7558 Beliz

Beliz rengi, DYO iç cephe renk kartelasında Gri & Beyaz renkler listesinde bulunan açık gri renk tonudur. DYO’nun en beğenilen, araştırılan ve tercih edilen Beliz rengi ile benzersiz dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Evinizin duvarlarında kullanacağınız beliz rengi ile ortam daha ferah ve zarif görünecek.

Yeni Beliz Rengi

0666 Yeni Beliz

Yeni Beliz rengi, DYO boya markasının Gri & Beyaz renkler listesinde“0666 Yeni Beliz” kodu ile yer alan açık tonlarda bir renktir. Açık olmasından dolayı kullanıldığı alan daha aydınlık ve ferah görünür. Gri ton kullanmaktan korkmayın ve DYO markanın açık gri tonlarında olan bu renk ile evinizi çağdaş görünüme kavuşturun. DYO yeni beliz rengi biraz kremsidir.

Gri Duvar Boyası Renkleri

DYO Beliz Rengi ile Boyanmış Duvarlar

Açık gri ve duvar boyası ile ev dekorasyonunuzda fark yaratabilirsiniz. Beliz rengi asil ve şık bir görünüm sağlıyor.

beliz boya rengi

Dekorasyonunuz ne kadar doğru olursa, evinizde o kadar rahat edersiniz. Açık gri tonlarındaki duvar boyalarının rahatlatıcı etkisi olduğunu biliyor muydunuz?

beliz rengi

Gri ren tonunu seçmekte zorluk çekiyorsanız, DYO boya markasının ön plana çıkan beliz rengini mutlaka yakından incelemek için satış mağazasına uğramalısınız.

dyo beliz boya

Duvarınızda kullanacağınız boya rengi, hislerinizi etkiler. Gri boya tonlarında bir renk seçecekseniz beliz rengi ile çağdaş bir görünüm elde edebilirsiniz.

dyo beliz duvar boyası

Evinizde yepyeni bir renk istiyorsanız, kesinlikle bu renk DYO’nun en çok tercih edilen rengi beliz olmalı!

dyo beliz

Ev iç dekorasyonunda kullanacağınız Beliz rengi ile, yepyeni başlangıçlara ne dersiniz? Açık renk olduğu için korkmadan kullanabileceğiniz renklerden biridir.

Resimlerin arkasına DYO Beliz rengi renk kodu eklenerek fikir vermek amacıyla paylaşılmıştır.

DYO Yeni Beliz Rengi ile Boyanan Evler

DYO Yeni beliz rengi duvar boyası ile eviniz daha aydınlık ve ferah olacak. Dekorasyonunuza koyu renk eşyalar kullanırsanız yaratıcı tasarımlar oluşturmuş olursunuz.

dyo yeni beliz duvar boyası

Evinizin duvarlarında kullanacağınız Yeni Beliz rengi ile farklılık yaratabilirsiniz.

yeni beliz boya rengi

Yeni Beliz renginin uyandırdığı rahatlama hissi, evinizin her tarafını sarsın.

yeni beliz boya

Son zamanların popüler renklerinden olan gri rengin en güzel tonlarından Yeni Beliz rengi ile harika alanlar yaratabilirsiniz.

Resimlerin arkasına DYO Yeni Beliz rengi renk kodu eklenerek fikir vermek amacıyla paylaşılmıştır.

Pelin Uslu

Ev dekorasyonu ile ilgili yenilikleri ve trendler hakkında insanlara yardımcı olacak konulara yer veriyorum. İç Mimarlık mezunu olmam nedeni ile konulara hakim biri olarak yayınlamış olduğum içeriklerle, ev dekorasyonu konusunda yardımcı olmak için buradayım. Salon, mutfak, yatak odası ve bir evin diğer tüm alanları için bulabileceğiniz harika dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu