Duvar Boyası Renkleri

Polisan Sakız Beyazı Rengi ile Boyanmış Evler

Polisan sakız beyazı rengi iç cephe renk kartelasında yer alan, en çok tercih edilen açık bir renk tonudur.

Tartışmasız açık renk duvar boyalarının yakışmadığı ev veya bir ortam yok. Eviniz için en iyi duvar boyası seçimi yaparken karşılaşacağınız yüzlerce hatta binlerce farklı renk tonu vardır. Ancak bu rengin evinizin duvarlarında nasıl duracağı konusunda endişeleriniz olabilir. Bu nedenle bir duvar boyasını seçmeden önce ilk olarak satış bayisine giderek kartelayı inceleyip ve o boya ile boyanmış olan evlerin görsellerine göz atıp öyle karar vermelisiniz. Polisan iç cephe boya renkleri kartelasında en çok araştırılan renklerden Sakız Beyazı rengi, son zamanların trend renklerindendir. Bu içerikte bu renk tonunu ve boyanan ev görsellerini inceleyebileceksiniz. Gelin şimdi bu rengi birde yakından inceleyelim.

Sakız Beyazı Rengi

Sakız Beyazı Rengi
Sakız Beyazı Rengi

Polisan sakız beyazı rengi iç cephe renk kartelasında 4000 Sakız Beyazı / Cİ-6201 kodu ile yer alan bir duvar boyası rengidir. Son zamanlarda açık renk tonlarında renklere olan ilginin artmasıyla birlikte sakız beyazı ön plana çıkmaya başlamıştır. Boyacıların da sıklıkla tercih ettiği ve önerdiği duvar boyası renklerinden olan sakız beyazı ferah ve huzurlu bir ortam isteyenler tarafından tercih ediliyor.

polisan sakız beyazı

Evinizin duvar boyasının rengini değiştirmeye karar verdiğinizde mutlaka göz atmanız renklerden biri de sakız beyazı duvar boyası rengidir. Yatak odası, oturma odası ve mutfaklarda açık rengin ferahlığını hissetmek isteyenler için ideal bir renk tonudur.

Renkler kullanılan cihazın görüntü ayarlarından dolayı farklılık gösterebilmektedir. Orjinal rengi incelemek için Polisan satış noktalarındaki renk kartelasını inceleyebilirsiniz.

Polisan Sevilen Renkler

Sakız Beyazı Rengi Duvar Boyası ile Boyanan Evler

sakız beyazı duvar boyası rengi

Açık renkler incelİğin yanı sıra, saflığı ve temizliği yansıtır. İç mekanlarda çok yönlü bir renktir.

sakız beyazı boya

Açık renklerde bir çok duvar boyası tonu bulunuyor. Polisan sakız beyazı rengi bu tonlardan biridir. Modern bir alan yaratmak istiyorsanız ve duvar boyası olarak açık bir renk arayışındaysanız mutlaka incelemeniz gereken bir renktir.

sakız beyazı duvar boyası

Açık renkler, alanın ışığına ve yönüne bağlı olarak farklı görünebilir. Bu nedenle seçeceğiniz renk tonunu iyice inceleyerek karar vermelisiniz.

sakız beyazı polisan

Boş ışık alan odalar, açık renk duvar boyaları ile havadar ve ferah hissettirir. Açık rengin ferahlığını odalarınızda hissetmek istiyorsanız sakız beyazı iyi bir seçim olacaktır.

sakız beyazı rengi boya

Işığın hissini en üst düzeye çıkarmak için açık renk boyalar tartışmasız olarak en iyi tercihtir. Mutfağınızda, yatak odanızda ve oturma odalarınızda her renkle uyum sağlayabilir.

sakız beyazı rengi dekorasyon

Her şeyle uyumlu bir renk olduğu için çok fazla tercih edilir. Her kadın odalarının ferah ve şık görünmesini ister öyle değil mi?

sakız beyazı

Alanlarınızın ışıl ışıl olması için açık renk duvar boyasının üzerine isterseniz sedef boya modelleri şemalarından birini uygulayabilirsiniz. Sedef boyalar uygulandığı zaman duvarlar daha göz alıcı olur.

sakız rengi boya

Uygulayacağınız duvar boyası rengi güneş ışığına göre farklı görünebilir. Bu fark açık renk boyalarda daha az olacaktır.

Sakız beyazı rengini daha iyi inceleyebilmek adına Polisan satış bayilerine gidip kartelayı incelemelisiniz. Dekor Getir tarafından paylaşılan görseller ile orjinal renk arasında farklılıklar olabileceğinden dolayı, doğru kararı vermek için kartelayı incelemelisiniz.

Pelin Uslu

Ev dekorasyonu ile ilgili yenilikleri ve trendler hakkında insanlara yardımcı olacak konulara yer veriyorum. İç Mimarlık mezunu olmam nedeni ile konulara hakim biri olarak yayınlamış olduğum içeriklerle, ev dekorasyonu konusunda yardımcı olmak için buradayım. Salon, mutfak, yatak odası ve bir evin diğer tüm alanları için bulabileceğiniz harika dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu