Listeler

En İyi PVC Pimapen Pencere Markaları

En iyi PVC pencere markaları listesinde Fıratpen, Egepen, Pimapen ve Adopen gibi kaliteli markalar bulunuyor. Pencere ve kapı üreten PVC markaları listesi.

PVC boru, kapı ve pencere gibi yapı sektörüne kullanılan plastik bir üründür. PVC profillerin bir araya getirilmesiyle birlikte kapı ve pencere sistemleri oluşturulur. Tek kanat, çift kanat, sürgülü ve katlanır gibi birçok farklı özelliklerde üretilmektedir. Ülkemizde kapı ve pencere sistemleri üreten PVC markaları bulunuyor. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren bu markalar evlerin daha konforlu hale gelmesi için çözümler üretiyor. Güçlü ısı ve ses yalıtımı, zorlu hava koşullarına dayanıklılık, farklı boyutlarda çözümler, renk alternatifi ve kolay kullanım sunan pimapen markaları kalite ile ön plana çıkıyor.

Pencere markaları üretmiş oldukları pencere ve kapı sistemleri ile kolay temizlenme imkanı, yüksek ısı yalıtımı ve enerji tasarrufu sağlıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yenilikçi ürünleri ile karşımıza çıkan pimapen markalarının ürünleri, kullanımı ile yaşamı kolaylaştırıyor. Kapı ve pencere denilince akla ilk gelen PVC sistemleri konforlu bir yaşam için birçok özellikler ile karşımıza çıkıyor. Firmalar PVC kapı ve pencere sistemleri üretilmektedir. Onlar arasından en çok bilinen ve en iyi markaları listeledik.

En İyi 11 Pimapen PVC Markaları

PVC pencere ve kapı satın alırken, kaliteli ve kendini kanıtlamış olan markalardan almak önemlidir. Özellik ve kalite bakımından yaşam alanlarını konforlu kılacak olan pencere ve kapılar üretimi yapan PVC markaları tercih edilmelidir. Fiyat, özellik ve güvenilirlik göz önünde bulundurulması gereken en önemli unsurlardır. En iyi pimapen markaları listesinde ülkemizde bilinen ve kaliteli markalara yer verdik. PVC kapı ve pencere satın almadan önce listeye göz atarak markaları inceleyebilirsiniz.

1. Fıratpen

fıratpen pvc markaları

Fıratpen ülkemizde en çok bilinen PVC markalarından biridir. 1972 yılında plastik inşaat malzemeleri sektöründe üretim yapmaya başlayan marka, PVC pencere sektörününde kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veriyor. Türkiye’de birçok satış noktasıyla yenilikçi ve fonksiyonel özelliklerde ürün sunan firma, yaşam alanlarına konforlu ürünler sunuyor.

% 100 yerli marka olan Fıratpen, yeni pencere sistemleri ile kullanıcılarla akıllı çözümleri buluşturuyor. Birçok büyük projede yer alarak, kapı ve pencere sistemleri ile uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanım imkanı sunuyor. Ülkemizin dört bir yanına dağılan şubeleri ile en iyi PVC markaları arasındaki yerini almaktadır. PVC kapı ve pencere sistemlerine ihtiyacınız varsa Fıratpen ürünlerini mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

2. Egepen

egepen en iyi pencere markası

Egepen, Deceuninck adıyla 1937 yılında Belçika’da kurulmuştur. Dünyanın en büyük PVC üreticilerinden biri olan firma, birçok farklı ülkede faaliyet gösterdiği gibi ülkemizde de faaliyet göstermektedir. En kaliteli PVC markalarından biri olan Egepen, yaşam alanlarında estetiği konforla buluşturan ürünler üretiyor. Kapı ve pencere sistemlerine son teknolojiyi kullanarak üretim yapan marka ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve rüzgara karşı dayanıklılık gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Pencere markaları denilince akla ilk gelenlerden biri olan Egepen, pencere ve kapılarda yaşanılan herhangi bir sorunda müşterilerine destek veriyor. PVC sistemlerini inceleyerek yaşam alanlarınız için en kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

3. Pimapen

pimapen markaları

Pimapen 1982 yılında PVC boru üretimi yapan Pimaş tarafından kurulmuştur. PVC sektörünün lider markalarından biri olan Pimapen, Türkiye’ye ve dünyaya kaliteli ürünler üretmektedir. Üstün ses yalıtımı, ısı yalıtımı, kolay temizlenebilme özelliği, farklı boyutlarda ve renklerde PVC kapı ve pencere sistemleri ile hizmet vermektedir. En iyi PVC markaları denilince akla ilk gelenlerden olan marka, her mekanı tamamlayan tasarımları ile çözümler üretiyor.

PVC kapı ve pencere sistemleri denilince akla ilk olarak Pimapen gelir. Pimapen pencereler aslında adını bu markadan almıştır. Ülkemizde pencerelere genellikle pimapen denilir. Pimapen pencereler aslında PVC doğramadan oluşmaktadır. Kolay kullanım, konfor, güvenlik ve yalıtım imkanı sunan Pimapen pencereler müşteriler tarafından oldukça beğeniliyor.

4. Adopen

adopen pencere markaları

PVC pencere ve kapı sistemleri üretimi yapan Adopen, 2000 yılında kurulmuştur. PVC sektörünün öncü markalarından olan Adopen kaliteli, sağlam ve yenilikçi ürünleri ile hizmet veriyor. Türkiye’de ve Dünya’da PVC sektöründe hizmet veren marka geniş bayi ağı ile ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor.

Farklı renk seçenekleri ile ev dekorasyonuna uyum sağlayan pencere ve kapı sistemleri ile ön plana çıkan Adopen, almış olduğu ödüllerle kalitesini kanıtlıyor. Üretmiş olduğu pencere ve kapıları ile ferah ve konforlu alanlara sahip olabilirsiniz.

5. Winsa

winsa pvc markaları

Winsa PVC pencere ve kapı sistemleri 1998 yılında Sabancı Holding çatısı altında kurulmuştur. Türkiye’nin her noktasında ulaşılması mümkün olan ürünleri ile müşterilerinin yanında olan Winsa, kaliteli ve dayanıklılığı ile hizmet sunuyor. PVC sektörünün öncü markalarından biri olarak, müşterilerinin her türlü beklentisine yanıt veriyor. Farklı profil tipleri ve renk seçenekleri ile her türlü alan için ürünler üretmektedir.

Birçok projede yer alan en iyi PVC markaları arasında bulunan Winsa markasının en yenilikçi ve eşsiz tasarımları oldukça ilgi görüyor. Üretilen tüm pencere ve kapı sistemlerine garanti süresi veren marka, müşterilerinin karşılaşmış olduğu sorunlarda yanlarında oluyor.

6. Kayıpen

kayıpen en iyi pencere markası

Kayıpen, Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri üretimine 2017 yılında Bursa’da başlamıştır. Teknolojiyi ve dekoratif uyumu bir ara sunarak maksimum konfor sağlayan markanın ürünleri, mükemmel ısı ve ses yalıtımı sağlıyor. Yangın direnci yüksek, sağlam ve uzun ömürlü, çevre dostu pencere ve kapı sistemleri ile müşterilere hizmet vermektedir.

Kayıpen, her ihtiyaca uygun onlarca çeşit ürün üretimi yapan PVC markalarından biridir. Kaliteyi ve müşteri odaklı olmayı ön olanda tuttuğu için pencere markaları listesindeki yerini alıyor.

7. Tecnoplas

Tecnoplas PVC 1997 yılından beri yapı sektöründe hizmet veren bir markadır. Müşterilere ekonomik, estetik ve kaliteli ürün sunan marka, geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Yurtiçi ve yurt dışında yüzlerce bayi ağı ile satış yapan Tecnoplas, %100 fonksiyonel ürünleri ile ön plana çıkıyor.

PVC markaları arasında adından söz ettiren Tecnoplas, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak yenilikçi ürünler üretiyor. Pencere ve kapı sistemleri ihtiyacı olanlar marka ile görüşerek ürünler hakkında ayrıntılı bilgi alabilir.

8. Mywin

mywin en iyi pimapen markaları

Mywin PVC pencere ve kapı sistemleri, 2005 yılında üretime başlayan bir markadır. Kalite ve estetiği bir araya getiren ürünleri kullanıcıların beğenisine sunan Mywin, Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır. Teknoloji ile birlikte kendini geliştirerek fonksiyonel özelliklerde üretim yapan marka, PVC pencere ve kapı sektöründe adından söz ettirmeye başlamıştır.

Her alana uygun çeşitli ve kaliteli PVC pencere ve kapıları uygun fiyata sunan Mywin, müşterilerinin beklentilerini karşılamak için ürünler üretiyor. Son teknoloji ile üretilen ürünlere göz atarak PVC pencere ve kapı ihtiyacınız için fikir alabilirsiniz.

9. Flashpen

flashpen en iyi pvc markaları

Flashpen 2000 yılında Malatya’da üretim yapmaya başlayan bir markadır. PVC markaları arasında yer vermiş olduğumuz Flashpen, geniş bayi ağıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri odaklı, standartlara uygun, güvenilir, çevre dostu üretim, fonksiyonel ve estetik sistemler gibi değerlere sahip olan marka, Ar-Ge çalışmalarına fazla önem veriyor.

10. Aspero PVC

aspero pvc

Aspero PVC kapı ve pencere sistemleri 2001 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Kaliteli, yenilikçi, güvenli ve fonksiyonel ürünleri ile müşterilerine en uygun ürünleri sunan marka, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

11. Enderpen

enderpen pvc

Enderpen, PVC Profil üretimine 1994 yılında başlamıştır. Konforlu yaşam alanları için teknolojik çözümler sunan Enderpen, kendi alanında lider olmayı hedeflemektedir. En iyi PVC markaları listesine eklemiş olduğumuz marka, 8 farklı seri ve onlarca ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Pimapen Yapışkanı Nasıl Çıkar?
Pimapen Balkon Kapatma Modelleri
Pimapen Yaz Kış Ayarı Nasıl Yapılır?

Pelin Uslu

Ev dekorasyonu ile ilgili yenilikleri ve trendler hakkında insanlara yardımcı olacak konulara yer veriyorum. İç Mimarlık mezunu olmam nedeni ile konulara hakim biri olarak yayınlamış olduğum içeriklerle, ev dekorasyonu konusunda yardımcı olmak için buradayım. Salon, mutfak, yatak odası ve bir evin diğer tüm alanları için bulabileceğiniz harika dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu