El İşleri

Yeni Yuvarlak Lif Modelleri 2024

Yuvarlak lif modelleri yepyeni tasarımları ile karşımıza çıkıyor. İki renkli ve çiçek motifli örgü yuvarlak lif örnekleri ile en güzel tasarımlar yer alıyor.

El işi yapanlar tarafından ortaya çıkarılan harika lif modelleri bulunuyor. Farklı renk, desen ve motiflerle yapılan lifler her geçen gün yepyeni tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Kare, dikdörtgen, uzun ve yuvarlak lif modelleri farklı renk iplerle ve motiflerle süslenerek daha şık hale getiriliyor. Özellikle çeyiz hazırlığı yapanların çeyiz bohçalarında bulundurduğu lifler, göz alıcı tasarımları ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Genellikle tığ işi ile yapılan örgü lif modelleri üzerine yapılan çiçek, hayvan, yazı ve farklı motiflerle süsleniyor.

yeni yuvarlak lif modelleri
Yeni Yuvarlak Lif Modelleri

Günümüzde, farklı renkler ve tasarımlarla örülen yeni yuvarlak lif modelleri her geçen gün artıyor. İki veya daha fazla renkteki ipler kullanılarak örülen lifler, örgü işinde en kolay yapılan ürünler arasında yer almaktadır. Farklı renklerin kullanılması, liflerin daha şık ve göz alıcı görünmesini sağlıyor. Eskiden, yeni lif tasarımları zor olduğu için genellikle aynı modeller karşımıza çıkardı. Ancak, internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, yuvarlak lif yapımı videoları sayesinde kadınlar istedikleri modeli kolaylıkla örüyor.

Yuvarlak lif örnekleri arayanlar için hepsi birbirinden şık, görenlerin ağzını açıkta bırakacak olan örneklere yer verdik. Çiçek motifli ve iki renkli lifler en çok beğenilen modellerdendir.

İki Renkli Yuvarlak Lif Modelleri

Pembe beyaz, mor beyaz, sarı kırmızı veya yeşil beyaz gibi renk iplerle örülen lif modelleri oldukça şık görünüyor. Örgü örmeye başlayan kadınlar farklı renk ipleri kullanarak ortaya harikalar çıkarıyor. Liflerde tercih edilen renkli ipler, lifin göz alıcı olmasını sağlayarak estetik görüntüsüne kavuşmasına neden oluyor.

İki renkli yuvarlak lif modelleri çeyiz sandıkları için en çok tercih edilen liflerdir. İki renkli olan ve çiçek motifleri ile süslenen lifler göz alıcı oluyor. Harika tasarlanan yuvarlak lifler sizlere ilham verecek.

iki renkli çiçek motifli yuvarlak lif

Uzun yıllardır gelenek olarak damat ve gelinlerin çeyiz bohçalarına koyulan lif modelleri, günümüzde de koyulmaya devam ediyor. Yapılan modeller yuvarlak lif modelleri, motifli lifler ve uzun lifler en çok tercih edilenlerdir.

iki renkli yuvarlak lif modeli

İki renkli liflerde genellikle beyazın yanına canlı bir renk ekleniyor. Turkuaz rengi, sarı, yeşil ve pembe renkleri liflerde ikinci renk olarak en çok tercih edilen renklerdir.

iki renkli yuvarlak lif modelleri

Liflerin üzerine farklı renklerle yapılan basit desenler onların daha şık görünmesini sağlıyor. Bu nedenle kadınlar tek renk yerine iki renkli lif modellerini daha çok tercih ediyor.

iki renkli yuvarlak lif örneği

Basit lif modelleri genellikle örgüye yeni başlayan kadınlar tarafından yapılıyor. Üzerine basit motifler yapılarak işlenen lifler genellikle tek renk ile örülüyor.

iki renkli yuvarlak lif

Pembe ve tonları liflerde en çok tercih edilen renklerdir. Beyaz ile pembe rengin uyumu her yerde olduğu gibi liflerde de göz alıcı olmaktadır.

iki renkli yuvarlak marul lif

Marul lif modelleri her zaman için en trend olan örneklerdendir. Yuvarlak lif örnekleri arasında sıklıkla karşımıza çıkan marul lif kadınların en beğendiği modellerin başında geliyor.

kolay iki renkli yuvarlak lif

Lif modellerine baktığımız zaman genellikle çiçek motifleri ile süslenen lifler karşımıza çıkıyor. Etrafı lila renk yün ip ile örülen yuvarlak lifin ortasına yapılan küçük gül motifleri harika bir görüntü oluşturmuş.

mavi beyaz yuvarlak lif

Damat çeyiz bohçalarına koyulan lifler için mavi ve beyaz örgü ipi ile örülen, üzerine papyon yapılan lifleri tercih edebilirsiniz.

örgü iki renkli yuvarlak lif

Kadınlar pembe rengi her yerde tercih ettiği gibi yuvarlak liflerde de tercih ediyor. Pembe ve beyaz içerisine eklenen yeşil ayrı bir hava katmış.

yeni iki renkli yuvarlak lif

Ortasına çiçek ve kenarlarına kelebek motifi ile yapılan bu yuvarlak lif biraz özen gerektiriyor. Tığ işi ile yapılan lif modelinde kullanılan simli ip göz alıcı bir görüntü oluşturmuş.

Çiçek Motifli Yuvarlak Lif Modelleri

Çiçek motifli yuvarlak lif modelleri son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Gün geçtikçe sade görünen liflerin yerini motifli lifler alıyor. Çiçek motifleri ile örülen lifler daha şık görünüyor.

çiçek motifli yuvarlak lif

Yuvarlak lif örnekleri genellikle motiflerle süslenen modellerden oluşuyor. Ortasına koyulan çiçek motifi ve etrafındaki yapraklar bir life ancak bu kadar yakışırdı.

çiçekli yuvarlak lif modelleri

Sade ve kibar görünen bir lif modeli arıyorsanız beyaz rengin üzerine yapılan küçük motiflerle süslenmiş bir örnek örebilirsiniz.

çiçekli yuvarlak lif

Yıldız lif modeli uzun yıllardır örgücü kadınlar tarafından tercih ediliyor. Her geçen gün karşımıza farklı modellerde yıldız lifler çıkıyor.

kolay çiçekli yuvarlak lif

Yuvarlak lif modelleri yapılırken farklı renklerle yapıldığı zaman daha canlı görünür. Özellikle üç farklı renk ile yapılan lifler daha estetik görünmektedir.

motifli yuvarlak lif

Ortası çiçekli lif modelleri çok fazla ilgi görüyor. Lif örmeye başlayan kadınların mutlaka yapmış olduğu lifler arasında ortası çiçekli olan lifler yer alıyor.

ortası çiçekli yuvarlak lif

Sepet içerisine yerleştirilen papatya motifleri ile harika bir lif ortaya çıkarılmış. Lif modelleri kadınların hayal gücüne göre her geçen gün farklı tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor.

yeni yuvarlak lif çiçekli

Kolay lif modelleri arayan kadınlar genellikle Youtube ve Instagram sayfalarında yer alan modellerden fikir alıyor. Ancak genellikle hep aynı modeller ile karşılaşıyor.

yuvarlak lif çiçekli

Çeyiz bohçası için lif arıyorsanız, tomurcuk motifleri ile dönülen rengarenk yuvarlak lif modellerinden mutlaka tercih etmelisiniz. Görenlerin hayran kalacağı tomurcuk lifler işlevi kadar görüntüsü ile de ilgi görecek.

Yeni Yuvarlak Lif Örnekleri

Yeni yuvarlak lif örnekleri ile fikir alabilir, yapacağınız lif için model tasarlayabilirsiniz. Yeni lif modelleri sürekli değişiyor. Hayal gücünü kullanan kadınlar harika motiflerle karşımıza çıkıyor.

örgü yuvarlak lif

Son zamanlarda yuvarlak lif tercih edenlerin sayısı oldukça artmış durumda. Özellikle de canlı renk örgü ipleri ile yapılan yuvarlak lifler çok şık görünüyor.

renkli yuvarlak lif

Yeni yuvarlak lif modelleri genellikle motiflerle süsleniyor. Dekorasyona da katkısı bulunan lif modellerinde birbirinden şık motifler kullanılıyor.

tek renk yuvarlak lif

Çeyiz bohçası için sade bir lif örmek istiyorsanız, kız çeyizinde pembe, erkek çeyizinde ise mavi renk ile örülen sade lifleri tercih edebilirsiniz.

yeni kolay yuvarlak lif

Marul life farklılık katılarak ortasına geniş bir çiçek motifi yapılabilir. Simli ip ile dönülen lifler daha göz alıcı olur.

yeni model yuvarlak lif

Kiraz motifleri ile yapılan lif modelleri de son zamanlarda oldukça moda. Yeni yuvarlak lif modellerine baktığımızda kiraz motifli olan örnekler çok beğeniliyor.

yeni yuvarlak lif modeli

Ortasına çiçek motifi, kenarlarına şemsiye motifi işlenerek yapılan bu lif modeli çok şık ve kibar görünüyor. Çocuklar için lif örmeyi düşünüyorsanız böyle bir model tercih edebilirsiniz.

yeni yuvarlak lif örnekleri

Beyaz ve sarı rengin uyumu harikadır. Lif örmeye karar verirseniz iki renk olarak beyaz ve sarı renkleri tercih edebilirsiniz. Beyaz rengin saflığını sarı renk canlandıracaktır.

yuvarlak lif takımı

Çeyiz bohçaları için yapılan lif takımı örgü işi ile yapılıyor. Örgü örmeyi hiç bilmeyen kişiler bile tığ ve örgü ipi alarak Youtube videolarını açıp nasıl örüldüklerini rahatlıkla öğrenebiliyor.

yuvarlak yeni lif modeli

Mor, beyaz ve yeşil renk ile örülen lif modelinin ortasındaki büyük motif, lifi zarif ve şık göstermiş.

Kolay Yuvarlak Lif Modelleri

Kolay yuvarlak lif modelleri genellikle örgüye yeni başlayan kadınlar tarafından tercih ediliyor. Kolay modeller ile başlayarak sonrasında motifli lifler örmeye başlayan kadınlar kendilerini geliştirebiliyorlar.

iki renkli kolay yuvarlak modeli

Kolay yuvarlak lif modelleri genellikle motif olmadan örülen liflerdir. Tek renk veya iki renk ile örülerek tamamlanır. Lifin üzerinde çok fazla desen veya motif yoktur.

kolay yuvarlak lif modeli

Örgü örmeye yeni başlayanlar kolay lif modellerinden ilham alarak tığ işi ile lif örmeye başlayabiliyorlar. Genellikle anlatımlı videolar kadınlara yardımcı oluyor.

kolay yuvarlak lif

Yuvarlak lif yapımı için en çok çiçek motifleri kullanılıyor. Çiçek motifleri liflerin etrafını süslemekle kalmayıp, lifin görüntüsünü de tamamen değiştiriyor.

örgü yuvarlak lif kolay

En güzel lif modellerini incelediğimiz zaman ortaya motifli lifler çıkıyor. Motifli liflerde lale, çiçek, papatya gibi desenler olduğu için insanların daha çok hoşuna gidiyor.

tek renkli kolay yuvarlak lif

Tek renk lif arıyorsanız ve kız çeyiz bohçasına koyacaksanız yapılışı kolay olan bir lif modeli seçebilirsiniz. Bazı lif modelleri yapılışı ile kolay görünüşü ile olay.

yeni kolay yuvarlak lif

Geçmişten günümüze kendini geliştirerek yeni tasarımları ile karşımıza çıkan marul lif modeli. Marul lif örnekleri hiç zaman önemini yitirmemiş örneklerdir.

yuvarlak kasımpatı lif

Hayal gücünü kullanarak ortaya kasımpatı çiçeği gibi lif modeli çıkaranların sayısı oldukça fazla. Anlatımlı modeller kadınların bu lifleri yapabilmelerine yardımcı olmaktadır.

yuvarlak lif modelleri kolay

Yuvarlak lif modelleri tamamen kadınların hayal gücüne bağlı. Yaratıcı olan kadınlar tarafından göz kamaştıran lif modelleri tasarlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu