Ev Dekorasyonu

En Modern Alçıpan TV Ünitesi Modelleri 2023

Alçıpan TV ünitesi modelleri ile televizyonun bulunduğu alan daha dekoratif görünüyor. Televizyon ünitesi, alçıpan ile yapıldığı zaman daha estetik bir görüntü sağlar.

Alçıpan TV ünitesi ile televizyonun bulunduğu alan daha modern bir görüntüye kavuşur. Bulunduğu odanın dekorasyonunu doğrudan etkileyeceği için bambaşka bir hava katacaktır. Televizyon ünitesi alçıpan ile yapılırsa, görünen alan modern ve şık görünür. Son zamanlarda işin ehli ustalar tarafından yapılan harika TV üniteleri ile karşılaşıyoruz. Raflı, ışıklandırmalı, süslemeli ve farklı tasarımlarda yapılan alçıpan üniteler adeta göz dolduruyor.

Alçıpan TV Ünitesi Modelleri

Alçıpan TV üniteleri mobilyalara göre daya uygundur. Ayrıca daha dekoratif bir görüntüye sahiptir. Tasarımı tamamen sizin belirleme şansınız da bulunuyor. İstediğiniz eklemeleri yaparak, istemediğiniz fazlalıkları modelden çıkarabilirsiniz. Evinizde televizyon olan alanın daha dekoratif görünmesini istiyorsanız alçıpandan bir TV ünitesi yaptırabilirsiniz. Hem uygun fiyata dekorasyon yaptırmış olursunuz, hemde TV ünitesi için mobilyalara çok fazla para ödememiş olursunuz. Aşağıdaki alçıpan TV ünitesi modellerine göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Boyama & Mutfak Dolabı Nasıl Boyanır?

Led Işıklandırmalı Kare Alçıpan TV Ünitesi

Alçıpan Tv Ünitesi Modelleri
Alçıpan TV Ünitesi Modelleri

Alanı küçük olan yerlerde kare alçıpan tv ünitesi yapılabilir. Bu tv ünitesi led ışıklandırmalar ile ışıklandırılarak daha güzel bir görüntüye kavuşması sağlanır. Resimde görüldüğü gibi arka taraftaki taş duvar görüntüsü de ayrı bir hava katmış.

Raflı Alçıpan Televizyon Ünitesi

Genellikle alçıpan televizyon üniteleri led ışıklandırmalı yapılıyor. Ayrıca bir çok tv ünitesinde gördüğümüz gibi etrafında dekoratif ürünler ve kitap vb. malzemeler koymak için raf alanları yapılıyor.

Sade Görünümlü TV Ünitesi Alçıpan

Alçıpan ile yapılan sade görünümlü bir tv ünitesi. Çok fazla cafcaf sevmeyenler etrafında üçer adet raf bulununan bu tv ünitesinden yaptırabilirler.

Yüksek Televizyon Ünitesi Alçıpan

Televizyonu yüksekte tutmak isteyenler görseldeki gibi bir alçıpan yaptırabilir. Etrafına ve alt kısmına ise dekoratif ürünler yerleştirilebilir.

Büyük Alanlar İçin Alçıpandan TV Ünitesi

Televizyonun kurulacağı alan genişse, büyük boyutlarda bir alçıpandan tv ünitesi yapabilirsiniz. Etrafı ve alt kısımlarına dekoratif ürünler yerleştirebilir veya kitaplarınızı dizebilirsiniz. Bu alanlar sizin çok işinize yarayacak.

Işıklandırmalı Yuvarlak Alçıpan Ünite

Alçıpan ünite karenin içerisine yuvarlak olacak şekilde tasarlanmış. Yuvarlak bölümün etrafı ise led ışıklarla aydınlatılmış. Modern bir görünüme sahip olan bu alçıpan ünite küçük alanlarda tercih edilebilir.

Ledli Alçıpan TV Ünitesi

Yaptırmış olduğunuz TV ünitesini led ışıklar ile süsleyebilirsiniz. Ayrıca ışıkları dilediğiniz renkte seçebilir ve farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler tamamen sizin hayal gücünüze bağlı.

Yuvarlak Alçıpan Televizyon Ünitesi

Yuvarlak alçıpan etrafına yapılan led ışıklar dekoratif bir görünüm katmış. Bu modelin etrafında raf sistemi bulunmuyor. Ancak eklenen malzemeler raf görevi görüyor. Dilerseniz hem mobilya hemde alçıpan ile birlikte güzel bir TV ünitesi ortaya çıkarabilirsiniz.

Modern Alçıpan Televizyon Ünitesi

Alçıpan Televizyon ünitesi odanızı daha modern gösterir. Evinize gelen misafirlerin en çok ilgisini çeken alanlardan biri olacağından emin olabilirsiniz. Yukarıdaki model ince işçilik gerektiren harika bir modeldir.

Harika Görünümde TV Niş Modeli

Eğer becerkli iseniz, alçıpandan tv ünitesi yapabilirsiniz. İnternette ve Youtube üzerinde bir çok anlatım mevcut. İlk olarak bunları izleyip eğer ben bu işi yapabilirim diyorsanız malzemeleri alarak işe koyulabilirsiniz.

Dekoratif Alçıpan Duvar Ünitesi

Televizyonun koyulacağı alanın dekoratif bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, alçıpan ile bir tv ünitesi alanı yaptırabilirsiniz. Görselde görüldüğü gibi arkadaşımız alçıpan tv ünitesi yaptırmış ve Müge Anlı izlemenin keyfini yaşıyor:)

Kalpli Alçıpan Modeli

Kalp deseni verilerek alçıpandan yapılan bir TV ünitesi. Sizlerde hayal gücünüzü kullanarak farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Yeni Alçıpandan TV Ünitesi

Alçıpan TV üniteleri, alçıdan elde edildiği için mobilyaya göre fiyat olarak daha uygundur. Duvara yapılan özel bir tasarım olarak düşünebilirsiniz. Uzun ömürlü ve şık görünüme sahip bir TV ünitesi istiyorsanız alçıpan tercih edebilirsiniz.

Taş Süslemeli Alçıpan TV Ünitesi

Arka bölümü taşlarla süslenmiş olan alçıpan tv ünitesi modelleri son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Daha dekoratif ve modern görünmesini istiyorsanız ustanızdan böyle bir model isteyebilirsiniz.

Alçıpan Niş TV Ünitesi

Genellikle salon ve oturma odalarında kullanılan alçıpan tv ünitesi modelleri, son zamanlarda sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Şıklığı görenler artık ofislerdede alçıpan uygulamaları yapıyor.

Açıpan Duvar Ünitesi
Asma Tavan TV Ünitesi
Kartonpiyer Tv Ünitesi
Ofis TV Ünitesi

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Alçıpan çok hoşuma gidiyor ancak güvenebilecek bir usta bulamadım. Salon, yatak odası ve mutfak için tavana alçıpan yaptırmak istiyorum. Burada yayınlanan modeller gerçekten çok hoşuma gitti. Alçıpan bir eve estetik katıyor ama ne yazık ki henüz yaptıramadım

  2. TV ünitesi mi yapsam yoksa alçıpandan mı yaptırsam bilemedim. Yardımcı olur musunuz arkadaşlar hangisi daha kullanışlı?

  3. Alçıpan TV ünitesi yaptırmadan önce bende çok korkuyordum ancak gerçekten çok şık görünüyor

  4. Oturma odası için alçıpan tv ünitesi uygulayacağım bakalım resimlerdeki gibi güzel görünecek mi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu