Ev Dekorasyonu

Bellona Köşe Takımı L Koltuk Modelleri 2024

Küçük ve büyük Bellona köşe takımı ile alanlarınızı kullanılabilir hale getirebilirsiniz. L koltuk takımı modelleri şık tasarımlar ile tarzınızı yansıtacak.

Bellona mobilya markası tarafından üretilen ve her tarza hitap eden köşe takımları, şık tasarımlar oluşturduğu gibi alanları daha kullanışlı hale getirir. Birbirinden farklı tasarımlar ve fiyatlar ile her zevke ve bütçeye hitap eden L koltuk takımı modelleri ile yaşam alanları daha konforlu görünür. Sağ, sol, uzanmalı ve V modelleri ile büyük ve küçük alanlarda tercih edilebilecek olan köşe takımları tüm alanlar için mükemmel kullanış imkanı sunar. Genellikle dar alanlardan tasarruf edilen köşe koltuk takımı Bellona ile evlerin daha konforlu hale gelmesini sağlıyor. Salon, oturma, odası, amerikan mutfak ve balkon gibi alanlarda kullanılabilecek olan L koltuklar ile şıklık ve konforu evinizde yansıtabilirsiniz.

Bellona Köşe Takımı Modelleri
Bellona Köşe Takımı Modelleri

Mobilya sektöründe kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile ön plana çıkan Bellona köşe takımları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. L koltuk modelleri fonksiyonel kullanım ve şık tasarımları ile yaşam alanlarına farklılık katıyor. Özellikle de dar alanları daha kullanışlı hale getirdiği gibi renkli tasarımı ile dekorasyonu tamamlıyor. L koltuklar ihtiyaca yönelik üretildiği için farklı tasarımlarla üretilmektedir. Kullanılan alanın boyutuna, dekorasyona ve bütçeye uygun bir L koltuk takımlarına Bellona ile ulaşabilirsiniz. Modern dekorasyonda alanı estetik ve konforlu sunan köşe takımları ile sizde eşsiz tasarımlara imza atabilirsiniz.

Bellona Mutfak Masa Sandalye Takımları

Bellona Köşe Takımı Modelleri

Bellona köşe takımları kullanıcıya konforlu ve kullanışlı alanlar oluşturmasına yardımcı oluyor. Alanlar küçük veya büyük olsun hiç farketmez, L koltuk takımı her alana özel farklı tasarımları ile kullanıcıya estetik ve kullanışlı alanlar sunar. Sizde köşe koltuk takımlarının sunmuş olduğu konfor ve rahatlığı hissetmek istiyorsanız Bellona köşe koltuk takımı modellerine göz atabilirsiniz.

Aden Plus V Köşe (3+2)

Aden Plus V Köşe Takımı

Bellona Aden Plus V Köşe takımı 3+2, Lacivert ve Vizon renk seçenekleri ile modern ev dekorasyonlarında tercih ediliyor. Dekorasyonda yaratıcı olanların en çok tercih ettiği köşe takımı, kullanıldığı alanlarda kusursuz bir uyum yakalar. Yaşam alanlarına rahatlık ve konfor sağlayarak daha kullanışlı hale getirir. Oturma odası ve salon gibi alanlarınızda Aden Plus V Köşe takımını tercih ederek göz alıcı bir etki oluşturabilirsiniz.

Yeni Moda Bellona Koltuk Takımları

Cantona Köşe Takımı

Bellona Cantona Köşe Takımı

Cantona köşe takımı modern tasarımı ile rahat ve şık ortamlar için tercih edilmektedir. Tasarımı ile göz alıcı ve kullanışlı olan L koltuk takımı, alanlardan tasarruf etmek için ideal bir modeldir. Bellona mobilya tarafından üretilen koltuk takımı estetik tasarımı ile alanlara konfor getiriyor.

Efect Köşe Takımı L

Bellona Efect Köşe Takımı L

Efect köşe takımı L sağ, L sol, modüler, uzanmalı sağ, uzanmalı sol modeleri ile büyük ve küçük alanlarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Bellona köşe koltuk takımı kullanıldığı alanları daha kullanılabilir hale getirir. Rengi ile alanları canlandırarak tasarıma hareketlilik katar. Özellikleri ve tasarımı ile alanlar için mükemmel bir tercihtir.

Bellona Yatak Odası Takımları

Espina Köşe Takımı

Bellona Espina Köşe Takımı

Espina köşe takımı modern tasarımları ile L koltuk takımı arayanların ihtiyaçlarını karşılıyor. Hem kullanışlı hemde konforlu olduğu için beklenilen etkiyi alanlara veriyor. Yaşam alanlarının dekorasyonuna dokunduğu gibi kullanımı ile rahatlık sunuyor. Bellona L koltuk takımı ile alanlarınıza farklılık katabilirsiniz.

Galia V Köşe Takımı

Bellona Galia Köşe Takımı

Galia köşe takımı L, V gibi modeller farklı renk seçenekleri ile her tarza hitap ediyor. Kullanışlı mekanlar oluşturmada etkili olacak olan Galia köşe takımı alanların atmosferini değiştiriyor. Birbirinden farklı renkleri ile iç mekanlarda benzersiz dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Alanlarınızda modern dokunuş arıyorsanız Galia modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Henry Uzanmalı Köşe

Bellona Henry Uzanmalı Köşe

Bellona Henry uzanmalı köşe kullanışlı olması nedeni ile en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Bellona L koltuk takımları hem şık hemde alandan tasarruf sağlıyor. Alanlarınız ister büyük, ister küçük olsun köşe takımları ile daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Tasarım ve fonksiyonelliği ile Bellona köşe takımı modelleri ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak.

Marses Köşe Takımı

Bellona Marses Köşe Takımı

Marses köşe takımı ve modüler modeli ile modern dekorasyonda başrol oynayacak. Bellona köşe takımı konforu ve işlevi ile alanları daha kullanışlı kılar. Çağdaş etki yaratacak olan köşe takımları ile evinizin havasını ve dekorasyonunu en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Son zamanlarda trend haline gelen köşe koltuklar beklentinizi fazlasıyla karşılayacak.

Martin Köşe Takımı

Bellona Martin Köşe Takımı

Bellona köşe takımı Martin, moden tarsımı ile kullanışlı ve keyifli vakit geçirilebilecek alanlar yaratmanıza yardımcı olur. Oturma alanı sunarak rahat bir televizyon veya sohbet keyfi sunar. Kullanışlı oturma odası ve salonlar dizayn etmek istiyorsanız bu L koltuk takımı ile mümkündür. Her ortama uyum sağlayacak olan Martin, konforu ve estetiği aynı anda sunuyor.

Moderno Köşe Takımı

Bellona Moderno Köşe Takımı

Moderno köşe takımı göz alıcı tasarımı ile kullanıldığı alana yepyeni bir hava katar. Rahat vakit geçirilmesi için tasarlanan L koltuk takımı, Bellona markasının en çok tercih edilen modellerinden biridir. Kullanım kolaylığı ve özellikleri ile alanları daha kullanışlı hale getiren köşe takımı, ev dekorasyonunuzu tamamlayan parça olacak. Alanlarınızda Bellona köşe takımını tercih ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Rivoli Köşe Takımı

Belona Rivoli Köşe Takımı

Bellona köşe takımı arasından en çok ilgi görenlerden biri de Rivoli köşe takımıdır. Evin havasını belirlerken rahat bir oturma imkanı sunan L köşe takımı alanlarda benzersiz dekorasyona yardımcı olur. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir mobilya olan köşe takımı, üretilmiş olduğu kaliteli malzemeler sayesinde göz bebeğiniz olacak. Estetik alanlar oluşturmak istiyorsanız sizde Bellona Rivoli köşe takımını tercih edebilirsiniz.

Ruby Uzanmalı Köşe

Bellona Ruby Uzanmalı Köşe Takımı

Ruby uzanmalı köşe, işlevsellik açısından odaları daha kullanışlı hale getirir. Son zamanlarda oldukça popüler olan L koltuk takımları, rahat bir oturma keyfi sağlayacağı gibi tasarımı ile alanların dekorasyonunu bir üst seviyeye taşır. Her alana yakışarak modern bir görüntü oluşturulmasına yardımcı olacak olan Ruby köşe takımı ile eşsiz dizaynlara imza atabilirsiniz.

Sanvela Köşe Takımı

Bellona Sanvela Köşe Takımı

Sanvela köşe takımı L sağ, L sol, modüler, uzanmalı, V modelleri ile kullanıcılara farklı tasarımlar ve renkler sunuyor. Her ihtiyaca uygun olarak üretilen köşe takımı, tasarımı ile kullanıldığı odaya ferahlık katıyor. Modern dekorasyonlarda yer verilen Sanvela köşe takımı ile alanlarınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Seul Köşe Takımı

bellona seul köşe takımı

Bellona Seul köşe takımı kolay temizlenebilir kumaş, salığa zarar vermeyen sünger, temizliği kolaylaştıran yüksek ayak, yatak olma özelliği bulunuyor. Modern tasarımı ile ev dekorasyonlarının parlayan yıldızı olmaya aday olan Seul köşe takımı ile alanlarınızı yenileyebilirsiniz. Antrasit gri renginin cesurluğunu yaşam alanlarınızda yansıtmak için Seul köşe takımını tercih edebilirsiniz.

Tina Uzanmalı Köşe

Bellona Tina Uzanmalı Köşe

Tina uzanmalı köşe alanlarından tasarruf etmek isteyenler için ideal bir tercihtir. Yüksek ayakları sayesinde temizliği kolaylaştıran model, rengi ile alanlara canlılık katar. L köşe takımları ile sizde hem büyük hemde küçük alanlarınızı daha kullanışlı tasarlayabilirsiniz. Bellona köşe takımı evlerinizde konfor sunarak, eşsiz dizaynlara imza atmanıza yardımcı olacak.

Bellona Köşe Takımı Fiyatları

 • Aden Plus V Köşe (3+2) Fiyatı:  27.025 TL’den başlayan fiyatlar
 • Cantona Köşe Takımı Fiyatı:  17.987 TL’den başlayan fiyatlar
 • Efect Köşe Takımı L Sağ Fiyatı:  38.880 TL’den başlayan fiyatlar
 • Efect Köşe Takımı L Sol Fiyatı:  38.880 TL’den başlayan fiyatlar
 • Efect Köşe Takımı Modüler Fiyatı:  24.326 TL’den başlayan fiyatlar
 • Efect Köşe Takımı Uzanmalı Sağ Fiyatı:  32.569 TL’den başlayan fiyatlar
 • Efect Köşe Takımı Uzanmalı Sol Fiyatı:  32.569 TL’den başlayan fiyatlar
 • Espina Köşe Takımı Fiyatı:  27.075 TL’den başlayan fiyatlar
 • Galia Köşe Takımı Fiyatı:  21.389 TL’den başlayan fiyatlar
 • Galia L Köşe Fiyatı:  15.520 TL’den başlayan fiyatlar
 • Galia V Köşe Fiyatı:  16.856 TL’den başlayan fiyatlar
 • Henry Uzanmalı Köşe Fiyatı:  13.536 TL’den başlayan fiyatlar
 • Marses Köşe Takımı Fiyatı:  22.715 TL’den başlayan fiyatlar
 • Marses Köşe Takımı Modüler Fiyatı:  19.177 TL’den başlayan fiyatlar
 • Martin Köşe Takımı Fiyatı:  23.428 TL’den başlayan fiyatlar
 • Moderno Köşe Sağ Takım Fiyatı:  40.965 TL’den başlayan fiyatlar
 • Rivoli Köşe Takımı Fiyatı:  25.335 TL’den başlayan fiyatlar
 • Ruby Köşe Takımı Fiyatı:  12.735 TL’den başlayan fiyatlar
 • Sanvela Köşe Takımı L Sağ Fiyatı:  46.404 TL’den başlayan fiyatlar
 • Sanvela Köşe Takımı L Sol Fiyatı:  46.404 TL’den başlayan fiyatlar
 • Sanvela Köşe Takımı Modüler Fiyatı:  18.995 TL’den başlayan fiyatlar
 • Sanvela Köşe Takımı Uzanmalı Sağ Fiyatı:  26.272 TL’den başlayan fiyatlar
 • Sanvela Köşe Takımı Uzanmalı Sol Fiyatı:  23.882 TL’den başlayan fiyatlar
 • Sanvela Köşe Takımı V Fiyatı:  22.850 TL’den başlayan fiyatlar
 • Seul Köşe Takımı Fiyatı: 20.999 TL’den başlayan fiyatlar
 • Tina Uzanmalı Köşe Fiyatı:  10.394 TL’den başlayan fiyatlar
 • Tina V Köşe (3+2) Fiyatı:  21.688 TL’den başlayan fiyatlar

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Gönderi çok faydalı ve iyi organize edilmiş. Uzmanlığınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu