Duvar Boyası Renkleri

Filli Boya Gri Tonları 12 Renk Tonu

Filli Boya gri renk tonlarının geniş yelpazesiyle duvarlarınıza eşsiz bir karakter kazandırabilirsiniz. İşte açık ve koyu tonlarda 12 farklı gri renk seçeneği!

Gri boya, ev sahipleri arasında popüler bir seçimdir ve geniş bir dekorasyon seçeneği sunar. Gri renk, ev sahiplerine sınırsız esneklik sağlar, çünkü hem sıcak hem de soğuk olarak kabul edilebilecek bir nötr renktir. Bu esneklik, gri rengin çeşitli renklerle ve dekorasyon stilleriyle mükemmel bir uyum sağlamasını sağlar. İç tasarımda popüler olan gri renk, boya markaları tarafından yüzlerce farklı tonla sunulmaktadır. Bu geniş renk skalası, her zevke ve tarza uygun gri tonlarının seçilebilmesini kolaylaştırır.

Eğer aradığınız renk biraz daha koyu renk ise ve dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız var ise size füme rengi için hazırladığımız yazımıza yönlendirebiliriz.

Türkiye’nin önde gelen boya markalarından biri olan Filli Boya, Gri renk kategorisinde “Andezit” adı altında 15 farklı gri renk tonuna sahiptir. Bu tonlar arasında Andezit 10 en açık gri renk tonu olarak öne çıkarken, en koyu gri ton ise Andezit 65‘tir. Filli Boya’nın geniş gri renk kartelası, ev sahiplerine çeşitli seçenekler sunarak ihtiyaçlarına uygun gri tonlarını bulmalarını yardımcı olur.

Filli Boya Gri Tonları

Evinizin duvarlarının rengini yenilemek için Filli Boya’nın açık gri renk tonlarından birini seçerek havadar ve aydınlık bir alan elde edebilirsiniz. Filli boya renkleri arasında zevkinize uygun bir renk tonu mutlaka vardır!

Filli Boya Gri Tonları

Filli Boya’nın gri renk tonları kataloğunu inceleyerek, alanınız için en uygun gri boya rengini seçebilirsiniz.

Andezit 10

andezit 10

Filli Boya’nın gri renk kategorisinde yer alan Andezit 10, en açık gri renk tonlarından biridir. Andezit 10, ferah bir görünüm ve aydınlık bir atmosfer yaratmak için tercih edilen bir açık gri tonudur. Evinizdeki duvarlara uygulandığında, genişlik hissi veren bir alan elde etmenize yardımcı olur.

Andezit 15

andezit 15

Andezit 15 Filli Boya markasının en çok araştırılan ve duvar boyası olarak uygulanan gri renk tonlarından biridir. Evinize sakinleştirici bir dokunuş eklemek için bu renk tonunu duvarlarınıza uygulayabilirsiniz.

Andezit 20

andezit 20

Andezit 20 renk tonu bir çok renk ile uyum içerisinde çalışan bir tondur. Alanınız için ideal rengi arıyorsanız, Andezit 20 iyi bir seçim olacaktır. Ferah ve sakin yaşam alanı sunarak dekorasyonda sizi özgürleştirecek bir duvar rengine sahip olursunuz.

Andezit 25

andezit 25

Salon, mutfak veya banyoda modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız, Filli Boya Andezit 25 mükemmel bir seçimdir. Hemen hemen her dekorasyona uyum sağlayacak olan bu renk, evinizde denge oluşturur.

Andezit 30

andezit 30

Filli Boya’nın Andezit 30 gri tonu, hem denge hem de duygulara hitap eden bir renk sunuyor. Bu renk, dekorunuza zarafet katmakla kalmaz, aynı zamanda dingin ve davetkar bir atmosfer yaratır!

Andezit 35

andezit 35

Andezit 35 duvar boyası rengi kullanılarak doğru mobilya ve renk şemalarıyla eşleştirilmesiyle, bir odanın görünümünü tamamen değiştirebilirsiniz. Koyu gri renk tonu olduğu için büyük alanlar ve güneş ışığından faydalanan evlerde kullanmaktan korkmayın.

Andezit 40

andezit 40

Filli Boya Andezit 40 her türlü iç tasarım için idealdir. Bu renk tonu ev dekorasyonunda hem yumuşak tonlarla hem de canlı tonlarla uyum içerisinde çalışır. Havalı ve zarif yaşam alanları elde etmek için duvar boyası olarak tercih edebilirsiniz.

Andezit 45

andezit 45

Filli Boya Andezit 45, duvar boyası olarak kullanıldığında modern bir görünüm yaratır ve küçük alanların daha parlak görünmesine yardımcı olur. Canlı renklerle kombinleyerek göz alıcı ve farklı dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Andezit 50

andezit 50

Andezit 50 duvar boyası rengi, , muhteşem ve cesur bir dekorasyon yaratmak için ideal bir seçimdir. Salon, mutfak ve banyo gibi alanlara derinlik katmaya yardımcı olur.

Andezit 55

andezit 55

Eviniz yeterli güneş ışığından faydalanıyorsa ve genişse Andezit 55 rengi doğru seçimdir. Vurgulu bir duvar rengi olarak bu tonu seçmek, evinize incelik getirmenin harika bir yoludur.

Andezit 60

andezit 60

Filli Boya Andezit 60 gri renk tonu ile lüks ve üst düzey bir his yaratabilirsiniz. Dikkat çekici bir dekorasyon için mükemmel bir seçim olacaktır. Açık renk mobilyalarla birlikte kullanıldığı zaman dikkat çekmenin harika bir yolu olur.

Andezit 65

andezit 65

Andezit 65 Filli Boya markasının en koyu gri renk tonudur. Evinizde ister daha zarif ister cesur bir görünüm isteyin, Andezit 65, diğer dekorasyon ürünleri ile vurgulu bir duvar olarak harika görünür.

Görseldeki renkler bilgi verme amaçlı eklenmiştir. PC/tablet/akıllı telefonlar da farklılık gösterebilir. Gri renk tonlarını Filli Boya satış mağazalarındaki kartela üzerinden inceleyerek en doğru duvar boyası rengine karar verebilirsiniz.

En popüler Filli Boya renkleri:

Filli Boya Aydan Rengi
Kum Beyazı Rengi
Kırık Beyaz Rengi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu