Ev Dekorasyonu

İstikbal Köşe Takımı L Koltuk Modelleri 2024

İstikbal köşe takımları ile ev dekorasyonuna yenilik ve şıklık katabilirsiniz. L koltuk olarak adlandırılan köşe koltuk ile alanlarınızı daha kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

İstikbal köşe takımı dar alanlardan mükemmel bir şekilde verim alınmasını sağlıyor. Özellikle küçük oturma odalarında tercih edilen köşe koltuk takımı evleri daha kullanılabilir hale getiriyor. Herkesin zevkine uygun renk ve modellerle üretilen L koltuk takımı ile salon dekorasyonu veya oturma odası dekorasyonu şık görüntüsüne kavuşuyor. Her bütçeye ve tarza göre köşe takımları bulunan İstikbal geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine bir çok farklı seçenek sunuyor. Küçük alanları daha kullanılabilir hale getirmek için tercih edilen köşe takımları rahat ve estetik görüntünün yanı sıra, dekorasyonu tamamlıyor. Son zamanlarda evlerde sıklıkla rastlanan köşe takımı modelleri İstikbal mobilya tarafından kullanıcıların istekleri göz önünde bulundurularak üretilmektedir.

istikbal köşe koltuk takımları

Köşe koltuk takımı seçiminde odanın boyutu ve genel dekorasyonunun göz önünde bulundurulmasına dikkat etmelidir. Bu konuda İstikbal köşe koltuk takımları farklı renk, desen ve boyutlar ile kullanıcılara çözüm sunuyor. Alanınız ister büyük olsun ister küçük, daha konforlu bir alan istiyorsanız İstikbal mobilya ürünlerine göz atabilirsiniz. Modern tasarımlar ve yenilikçi özellikler ile L köşe koltuk takımı alanlarınızı göz alıcı kılar. Rahat temizlenebilen, silinebilir kumaş ve yatak olma özelliği ile ön plana çıkan köşe takımları ile İstikbal mobilya kullanıcılara kolay kullanım imkanı sağlıyor. Odanızın büyüklüğü, tarzınızı ve dekorasyonu göz önünde bulundurarak bir köşe takımı tercih ederek alanlarınızı konforlu hale getirebilirsiniz.

Her zevke uygun İstikbal köşe takımlarını keşfetmek için listeye göz atabilir ve modelleri inceleyebilirsiniz.

İstikbal Köşe Koltuk Takımları

İstikbal köşe takımları farklı renk, tasarım, özellik ve boyutlarla alanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenize olanak sağlıyor. Her tarza ve bütçeye uygun farklı modeller ile üretim yapan İstikbal, L koltuk takımları ile ilk akla gelen markalardan biridir. Evlenecek olan veya evini yenileyecek olanlar köşe koltuk takımlarını inceleyerek fikir sahibi olabilirler.

Canyon Köşe Takımı

İstikbal Canyon Köşe Takımı

İstikbal Canyon köşe takımı estetik görüntüsü ve kullanışlı özellikleri ine ön plana çıkıyor. Kullanıldığı alanlarda şık bir zerafet katan model yüksek ayak, silinebilir kumaş ve yatak olma özelliği ile kullanıcılara yaşam alanlarında konfor sağlıyor. Konforlu ve kullanışlı olması nedeni ile popüler olarak tercih edilen L koltuk modelleri arasında olan Canyon, evlenecek ve evini yenileyecek olanlar için ideal bir tercihtir. Antrasit gri rengin zerafetini alanlarınıza taşıyan köşe koltuk takımı, kullanıldığı alanların havasını değiştirir. Türkiye’nin en iyi mobilya markaları arasında olan İstikbal tarafından üretilen Canyon köşe takımı, yaşam alanlarının dekorasyonunda şık görünümler elde etmeye yardımcı oluyor.

Diego Köşe Koltuk Takımı

Diego Köşe Koltuk Takımı

İstikbal köşe koltuk takımları arasında birbirinden güzel tasarımlarda ve renklerde takımlar bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Diego köşe takımıdır. Yenilikçi tasarım ve kullanışlı özellikleri ile beğenilen bir model olan Diego, salon veya oturma odasından en iyi şekilde faydalanılmasını sağlar. Yatak olabilme özelliği sayesinde misafirlerinizi rahatlıkla ağırlamanıza olanak tanıyan köşe koltuk takımı tasarımı ile ön plana çıkıyor. Modern ev dekorasyonunda işlevi kadar görselliğinde önemli olduğunu varsayarsak, Diego köşe takımının tarzınızı yansıtacağını söyleyebiliriz.

Elizya Köşe L Koltuk Takımı

Elizya Köşe L Koltuk Takımı

İstikbal Elizya köşe takımı yumuşak kumaş dokusu ile konfor sunan bir modeldir. Yatak olma özelliği ve sandık fonksiyonu ile ön olana çıkan L koltuk takımı, kullanıcıların ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak amacıyla üretilmiştir. Yüksek ayak olması nedeni ile ev temizliğinin rahatlıkla yapılmasına olanak sağlar. Yaşam alanlarınızda rahat bir köşe olsun istiyorsanız Elizya köşe koltuk takımı, rahat ve keyifli oturma imkanı sunarak isteğinizi karşılayacak. Şık tasarımı ile bulunduğu ortamın dekorasyonuna da katkıda bulunacak olan köşe takımı ile konforlu vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Estilo X Köşe Takımı

Estilo X Köşe Takımı

İstikbal Estilo X köşe takımı rahat temizlik için yüksek ayak, sandık fonksiyonu ile depolama alanı, silinebilir kumaş ile rahat temizlik ve yatak olma özelliği ile konfor sunuyor. Bir köşe koltuk takımından daha ne istenebilir ki? Modern ev dekorasyonunu tamamlamak için harika bir model olan Estilo X işlevselliği yanında görselliği ile büyüleyici bir etki oluşturuyor. Özellikle de dar alanların koltuk ihtiyacı için mükemmel bir çözüm olan L köşe koltuklarında bulunan bu özellikler kullanım kolaylığı sağlıyor. İstikbal köşe takımları ile sizde konforlu ve kullanışlı alanlara sahip olabilirsiniz.

Lauren Köşe Koltuk Takımı

İstkbal Lauren Köşe Koltuk Takımı

Lauren köşe koltuk takımı, şık görüntüsü ve kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkan bir modeldir. İstikbal mobilya tarafından üretilen köşe takımı konforu ve modern tasarımı yaşam alanlarına sunuyor. Yaşam alanlarınıza şık bir hava katarken, kullanışlı mobilyalara sahip olmak istiyorsanız sizde İstikbal ürünlerini tercih edebilirsiniz. Lauren, yatak olma özelliği ve sandık tipi ile oturma keyfi sunmanın yanı sıra kullanışlı bir mobilyaya dönüşüyor.

Mary Köşe Takımı

İstikbal Mary Köşe Takımı

İstikbal Mary köşe takımı, modern ve minimalist tasarımı ile yaşam alanlarını canlandırıyor. Modern çizgileri ile evlerde konfor sunan köşe takımı arıyorsanız kesinlikle incelemeniz gereken modellerden olan Mary, şıklığıyla göz alıcı görüntüye sahiptir. Kullanışlı olması ve ev dekorasyonunu tamamlamaya yardımcı olması en büyük özelliklerindendir. Salon veya oturma odası için tercih edilebilecek olan Mary köşe koltuk takımı, yaşam alanlarına uyum sağlayarak rahatlığı üst düzeye çıkarıyor.Yerden yüksek olması nedeni ile ev temizliğinde kolaylık sunduğu gibi, yatak olma özelliği ile misafir ağırlamayı rahat hale getiriyor.

Sole Köşe Koltuk Takımı

Sole Köşe Koltuk Takımı

İstikbal Sole L koltuk modeli göz kamaştıran tasarımı ile hem şık hemde kullanışlı bir modeldir. Çok yönlü tasarımı ile yaşam alanlarınızın havasını değiştirerek kullanıldığı alanlara ferahlık katar. Odalarınızı en konforlu hale getirmek istiyorsanız sizde Sole köşe takımını tercih edebilirsiniz. Dinlenmek ve rahat bir oturma keyfi yaşamayı sağlayacak olan köşe koltuk takımı, şık duruşu ile beğenileri topluyor.

Star L Koltuk Modeli

Star L Koltuk Modeli

Star Köşe Takımı rahat temizlik için yüksek ayak, sandık fonksiyonu, silinebilir kumaş, yatak olma özelliği ve yumuşak kumaş dokusu ile yaşam alanlarına estetik sunuyor. Minimalist tasarımı ile konfor ve şıklığı evinizde yansıtmanızı sağlayacak olan Star , rahatlığına rahatlık katar. Estetiğin yanı sıra kullanışlı olması nedeni ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Evlenecek ve evini yenileyecek olanlar köşe koltuk takımları ile alanları daha kullanışlı ve çekici hale getirebilir.

Star X Köşe Takımı

Star X Köşe Takımı

İstikbal köşe takımları arasında en çok ilgi gören modellerden biri olan Star X, konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. Modern tasarımı ve kullanışlı olması nedeni ile kullanıldığı alanlara zariflik katıyor. İstikbal köşe takımları ile sizde yaşam alanlarınızı daha kullanılabilir hale getirip, dekorasyonunu daha modern oluşturabilirsiniz. Salon ve oturma odası için seçeceğiniz bir köşe takımı ile rahat ve kullanışlı alanlara sahip olabilirsiniz.

Troy Köşe Koltuk Takımı

Troy Köşe Koltuk Takımı

Troy, İstikbal köşe takımları ile modern tasarımı evinize taşıyor. Yaşam alanlarının daha estetik görünmesi için yenilikçi tasarımlarla üretilen köşe koltuk takımlarının göz alıcı etkisi var. Silinebilir kumaş ve yüksek ayaklı olması nedeni ile temizliği kolaylaştırırken, görselliği ile alanları daha zarif gösteriyor. Yumuşak kumaşı ile rahat bir oturma keyfi sunan köşe takımı, yenilikçi tasarımı ile evleri daha şık göstermektedir.

Vigo Köşe Takımı

İstikbal Vigo Köşe Takımı

Vigo köşe takımı salon ve oturma odalarında şıklığı yansıtırken, kullanışlı olması nedeni ile işleri kolaylaştırıyor. Tasarımı, özellikleri ve rengi ile göz alıcı bir etkiye sahip olan Vigo, İstikbal mobilyanın en çok tercih edilen modellerinden biridir. Şık tasarım ile konforu alanlarınıza taşıyan köşe takımı, zarif ve tarz dokunuşları ile alanlarınızı cezbedici görüntüye kavuşturur.

İstikbal Köşe Takımı Fiyatları 2024

İstikbal köşe takımı fiyatları modele ve takım içeriğine göre farklılık göstermektedir.

Köşe Takımı Fiyatı
Canyon Köşe Takımı Antrasit 14.857 TL
Diego Köşe Takımı 24.154 TL
Elizya Köşe Mavi 14.693 TL
Elizya Köşe Kiremit 16.001 TL
Estilo X Köşe Takımı Mavi 21.767 TL
Lauren Köşe Takımı 23.218 TL
Lena Köşe Takımı 18.922 TL
Mary Köşe Takımı – Gri 12.960 TL
Rova Köşe Takımı Vizon 31.425 TL
Sole Köşe Takımı 13.265 TL
Star X Köşe Takımı 12.829 TL
Star X Uzanmalı Köşe Pudra 9.243 TL
Star X Uzanmalı Köşe Takımı Lacivert 9.243 TL

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu