Listeler

En İyi Parke Markaları (11 Laminat Parke Markası)

En iyi parke markaları listesi ile kaliteli, dayanıklı, yeni tasarım ve modaya uygun laminat parke üreten firmaları öğrenebilirsiniz. Listede Türkiye’de satış yapan 11 laminat parke markası yer alıyor.

Yer döşemesi için kullanılan parkeler, kullanıldığı alanlarda modern ahşap görünümlü stil sunar. Çizilmeye, lekeye ve suya dayanlıklı laminat parkeler, teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni özellik ve tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Kullanıldığı alanlara karakter katan, zemin trendi olarak kullanılan parkeler döşeme kadar dekorasyonda da etkilidir. Parke markaları tarafından açık ve koyu renklerle, farklı desen ve özelliklerle üretiliyor. Ülkemizde hemen hemen her evde parkelere rastlıyoruz. Yenilikçi tasarım ve kalitesi ile yeni üretilen parkeler evlere şıklık katıyor.

parke markaları

Yeni üretilen parkeler özellikleri ile dikkat çekiyor. Çizilmez, leke tutmaz ve suya dayanıklı özellikler gibi bir çok özelliklerde parkeler bulunuyor. Son zamanlarda her şeye zam geldiği için parkeye de zam gelmiştir. Parkelerini yenilemek isteyenler bu fiyatı görünce parke boyama veya defolu laminat parke fiyatları araştırması yapıyor. Ucuz yer döşeme yöntemleri ile yerlerinize parke döşemesi yapabilirsiniz. Ancak parke markaları tarafından üretilen yeni özelliklerdeki modellere sahip olmak için daha fazla bütçe ayırmanız gerekiyor.

En İyi Parke Markaları

Yer döşemesi olarak tercih edilen laminat parke, kullanıldığı alanlara güzel ve yeni bir görünüm kazandır. Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte farklı renk, desen ve özellikle parke üretiliyor. Parke markaları tarafından üretilen laminat parke, alanların yer döşemesi için kaliteli, özgün ve dayanıklı bir seçenektir.

Birbirinden kaliteli parke üretimi yapan ve sektöre yön 11 laminat parke markası sizler için bir araya getirilmiştir.

Ülkemizde bilinen laminat pake markaları şöyle sıralanabilir:

 • Çamsan
 • AGT
 • Floorpan
 • Vario Laminat Parke
 • Balterio Laminat Parke
 • Terra Click Parke
 • Peli Parke
 • Artfloor
 • Krono Original
 • Designfloor Laminant Parke
 • Serfloor

En İyi 11 Laminat Parke Markası

Laminat parke, yer döşemesinde önemli bir role sahiptir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikle parke bir ev için daha fazlasını sunuyor. Suya dayanıklı, çizilmez, lekelenmeyen, sigara ateşine dayanıklı parkeler farklı renk ve desenlerde üretiliyor. Yer döşemesi ürünü olduğu gibi dekorasyona da büyük etkisi olan laminat parke, doğan görünümü ile zerafeti yansıtıyor. Lekelere ve çiziklere karşı ve temizlenmesi kolay olan modeller kullanıcılara rahatlık sunuyor. Parke markalarını araştırıp bilgi almak isteyenlere 12 laminat parke markasını listeledik. İşte sektöre yön veren en iyi parke markaları:

Çamsan

çamsan en iyi laminat parke markaları

Çamsan, 1978 yılında kurulan ve ülkemizde MDF, MDFLAM ve Laminat PARKE üretimi yapan ilk firmadır. Kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile sektörün önde gelen markalarından olan Çamsan, laminat denilince akla gelen ilk firmalardan biridir. Ülkemizde en sık tercih edilen yer döşemelerinden olan laminat parke bir çok çeşidi ile evlerin modern ve estetik görünmesine yardımcı oluyor.

Çamsan parke tarafından üretilen parkeler ile doğanın güzelliğini yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Çamsan parke en iyisini üretmek için çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Yenilikçi ve özgün tasarımlara sahip olan laminat marke ile alanlarınızda canlılığı yakalayabilirsiniz.

AGT

agt laminat parke markaları

AGT 1984 yılında kurulan dünyanın önde gelen parke markalarından biridir. Kaliteli malzeme üreticisi olarak bilinen AGT, kusursuz uyum ve kusursuz mekanlar oluşturmak için parkeler üretiyor. En iyi marka markası listesinde yer alan AGT, parke sektöre yön veren bir marka haline gelmiştir. Yaşam alanlarına şık ve modern bir görüntü katmak için farklı koleksiyonlarda, renklerde ve desenlerde parke modelleri bulunuyor.

Yaşam alanlarınıza yeniliği taşımak istiyorsanız en iyi parke markalarından olan AGT’yi tercih edebilirsiniz. Doğadan ilham alan farklı tonlardaki parkeler ile doğallığı yaşam alanlarınızda hissedebilirsiniz. AGT tarafından üretilen farklı tasarımdaki parkeler uygulandığı alanlarda ferah ve asil bir görüntü oluşturur.

Floorpan

floorpan parke markaları

Floorpan, 1969 yılında kurulan ve sektöre yön veren markalardandır. MDF, yonga levha, laminat parke, boyalı panel, dekoratif panel gibi bir çok alanda üretim yapan marka farklı koleksiyonlardaki parkeleri ile ön plana çıkıyor. Doğadan ilham alan renkleri ile üretilen laminat parke, kullanıldığı mekanların tasarımına direkt olarak etki ediyor.

Farklı renk ve desen seçenekleri bulabileceğiniz gibi, ezber bozan tasarımlara da imza atabilirsiniz. Dayanıklılık, leke tutmaz ve çizilmez özellikleri ile fark yaratan Floorpan laminat parke modellerine göz atabilirsiniz.

Vario Laminat Parke

vario laminat parke markası

Vario Click parke, 2001 yılında kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile hizmet vermeye başlayan bir firmadır. Doğal görünüme sahip laminat parkeler her zevke ve ortama uygun olarak üretiliyor. Uygun fiyata parke sunmaya özen gösteren marka kaliteli malzeme kullanarak laminat parke elde ediyor.

Laminat parke koleksiyonları ile ön plana çıkan Vario Click, yaşam alanlarınıza estetik dokunuşlarınız için yardımcı oluyor. Yaşam alanlarınız için modern ve şık görüntüye sahip modeller için Vario laminat parke markasını tercih edebilirsiniz.

Balterio Laminat Parke

balterio en iyi laminat parke markaları

Balterio Laminat Parke, Avrupa’nın en büyük laminat parke markaları arasındadır. Avrupa standartlarında parke satın almak isteyenlerin ilk tercih ettiği markalardan biridir. Leke tutmayan özellikte parke üretimi yapan firma temizliği de kolaylaştırıyor.

Laminat parke üretiminde kendini kanıtlayan markalardan biri olan Balterio, geniş ürün yelpazesi ile şık ve estetik ev dekorasyonuna yardımcı oluyor.

Terra Click Parke

terra click en iyi parke markası

Terra Click paminat parke, birbirinden farklı yenilikçi seçenekleri ile yaşam alanlarına eşsiz görüntü sağlıyor. Yaşam alanlarını kolaylaştıran ve tüm mekanlarda kusursuz uyum sağlayan laminat parke üretimi yapan firma, hayal ettiğiniz parke çeşitlerine ulaşmanızı sağlıyor.

Terra Click parke farklı renk ve desen alternatifleri ile kullanıcıların isteklerine cevap veriyor. Kaliteli laminat parke modelleri üretimi yapan marka yaşam alanlarınıza değer katıyor.

Peli Parke

peli en iyi parke markaları

Peli Parke, 1953 yılında kurulan bir markadır. Parke üretiminde sektöre yön veren markalardan bii olan Peli Parke, yenilikçi tasarımları ile ilgi görüyor. Mobilyalarla uyumu, benzersiz özellikleri ve zarif duruşu ile üretilen parkeler alanları muhteşem kılıyor. Darbelere karşı dayanıklı, leke tutmayan ve suya dayanıklı parkeler ile evlerde konforlu bir yaşam sunuyor.

Farklı renk ve desen seçenekleri bulunan parke koleksiyonları ile ön plana çıkan Peli Parke, eşsiz tasarımlar oluşturulmasını sağlıyor. Doğadan alınan ilhamla ev dekorasyonuna katkıda bulunan parkeler, konforlu alanlar yaratmaya yardımcı oluyor.

Artfloor

artfloor en iyi parke markası

Floorpan gibi bir Hayat Holding kuruşulu olan Artfloor, laminat parke ile ön plana çıkan bir markadır. Sıra dışı güzelliğe sahip farklı ton ve desenlerde üretilen laminat parke yaşam alanlarının tamamlayıcısı oluyor. En iyi parke markalarından biri olan Artfloor, doğadan ilham alarak üretmiş olduğu parkeler ile modern çizgileri yakalıyor.

Krono Original

krono original en iyi parke markası

Krono Original, Avrupa standartlarında laminat parke üretimi yapan bir markadır. Teknolojiyi yakından takip ederek üretilen parkeler çizilmeye, darbelere, lekelere ve suya karşı dayanıklıdır. En iyi laminat parke markası listesinde yerini alan Krono Original, evlerde doğal görünüm hissi vererek konfor sağlıyor.

DesignFloor Laminant Parke

designfloor en iyi parke markaları

DesignFloor, doğanın desenlerini evinizde hissetmenizi sağlayacak olan laminat parke üretimi yapıyor. 2016 yılında faaliyetlerine başlayan marka, teknolojinin gelişmesi ile birlikte üretmiş olduğu kaliteli parkelerle ön plana çıkıyor. Daha iyi bir yaşam alanı ve benzersiz yer döşeme çözümleri için parke üretimi yapan marka, iç mekanlar için harika çözümler sunuyor.

Serfloor

serfloor parke markası

Serfloor yuzun yıllardır parke sektöründe hizmet veren bir markadır. Türkiye’de bilinen markalaran biri olan Serfloor, yer döşemeleri konusunda kendini kanıtlamış bir firmadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte üretilen parkeler, ev ve işyeri gibi mekanlarda yer döşemesini farklı boyutlara taşıyor. Koku yapmayan, kaliteli, dayanıklı, leke tutmaz, kolayca temizlenir, kolay döşenebilen ve ses çıkarmayan özelliklere sahip olan parkeler için Serfloor markasını tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Tokatta oturuyoruz evde çamaşır makinesi su vermesi sonucu laminatlar kullanılamaz hale geldi. Maddi durum olmadığından yardımcı olursanız memnun kalırız. 60 metre ihtiyacım var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu