Ev Dekorasyonu

Yeni Sezon Enza Home Yatak Odası Takımları 2023

Yeni moda Enza Home yatak odası takımları mükemmel tasarımları ile rahat ve konforlu uyku ortamı oluşturuyor. Kullanışlı ve şık tasarımlarla üretilen yatak odası mobilyaları ile alanlarınızı eşsiz kılabilirsiniz.

Bir evin en çok kullanılan alanlarından olan yatak odası, konfor ve rahatlığı ile ön plana çıkmalıdır. Evlenecek ve evini yenileyecekler tarafından hangi yatak odası takımını alsam diye araştırmalar yapılıyor. Türkiye’nin en büyük mobilya markaları arasında olan Enza Home farklı tarzlara hitap eden tasarımlarda üretmiş olduğu yatak odası takımları ile çözümler sunuyor. Her zevke ve bütçeye uygun modellerin olması nedeni ile sıklıkla tercih edilen markalardandır Enza Home. Yaşam alanlarını daha estetik göstermek için modern tasarımlar, doğayı yansıtmak için ise özel tasarımlarda yatak odası takımları bulunuyor. Estetik ve konforu bir arada sunan takımlar yatak odalarınızda eşsiz dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olacak.

enza home yatak odası takımı

Yatak odası, ev dekorasyonunda rahat ve estetik açıdan beğenilen tasarımda olması önemli bir konudur. Dinlenmek veya uyumak için odaya girdiğinizde rahatlığı ve konforu hissetmelisiniz. Ayrıca diğer alanların dekorasyonunu tamamlayarak uyum içerisinde çalışmasına da dikkat edilmelidir. Enza Home tarafından üretilen yatak odası takımları kullanışlı olması ve estetik tasarımı ile ön olana çıkıyor. Takımların içerisinde başlıklı baza, dolap, şifonyer, ayna, komodin, makyaj masası, puf gibi mobilyalar bulunuyor. Enza Home ihtiyaca ve boyuta göre takım içeriği oluşturma imkanı sunarak müşterilere kolaylık sağlıyor. Sizde galeriden eşsiz tasarımlara sahip Enza Home yatak odası takımlarını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Yeni Sezon Enza Home Koltuk Takımları

Ferah Atmosfer İsteyenlere Basel

Enza Home Basel Yatak Odası Takımı

Enza Home Basel yatak odası takımı yaşam alanlarında aydınlık ve ferah bir atmosfer yaratıyor. Fonksiyonel tasarımı ile kullanışlı bir takım olan Basel, alanda modern dekorasyona imza atılmasına yardımcı olur. Rahat ve konforlu alanlar oluşturmak için yatak odası takımı olarak Basel modelini tercih edebilirsiniz. Beyaz ve ceviz rengi ile yatak odaları daha doğal ve samimi görüntüsüne kavuşacak.

Modern Tasarımı ile Cordell

Enza Home Cordell Yatak Odası Takımı

Cordell yatak odası takımı modern tasarımı ile alanlara zarif bir hava katıyor. Rahat ve konforlu tasarımı ile alanlara şıklık getiren model, farklı sayıda dolap seçenekleri ve farklı tarzlarda kapak seçenekleri sunuyor. Kendiliğinden yavaşlayan kapak, rahat depolama alanları, beyaz, gri ve ceviz renk kombinasyonu ile ön plana çıkan Cordell, Enza Home markasının en çok tercih edilen modellerindendir. Estetik görüntüsü ve kullanışlı özellikleri yaşam alanlarını konforlu hale getiriyor.

Konforlu Alanlar İçin Dorian

Enza Home Dorian Yatak Odası Takımı

Dorian yatak odası takımı göz alıcı tasarımları ile oldukça ilgi çekici görünüyor. Yaşam alanlarında tarzını yansıtmak isteyenler tarafından tercih edilen model kullanışlı özellikleri ile mükemmel alanlar yaratıyor. Kapaklı ve sürgülü dolap özelliği ile her kesime hitap ediyor. Yaşam alanlarında estetik ve konforlu bir etki oluşturan tasarıma sahip olan Dorian, renk kombinasyonu ile ön plana çıkıyor.

Zengin Tasarımı ile Elegante

Enza Home Elegante Yatak Odası Takımı

Zengin ve göz alıcı tasarımı ile Elegante yatak odası takımı, alanlarınızda minimal estetiği yansıtmanıza yardımcı olur. Renkleri ile yatak odasında dinamik etki yataracak olan takım, bir çok özelliği ile işlerinizi kolaylaştıracak. Geniş depolama alanına sahip dolap, kendinden yavaşlayan ray sistemi gibi özellikler işinize çok yarayacak. Sizde Enza Home yatak odası takımı ile zarafet havası oluşturabilirsiniz.

Çağdaş Tasarımlardan İlham Alan Giorno

Enza Home Giorno Yatak Odası Takımı

Giorno yatak odası takımı tasarımı ile zerafeti yatak odanıza taşıyor. Bir yatak odasından beklenen tüm özellikleri taşıyan takım konforlu ve rahat yaşam alını oluşturuyor. Renkleri ile yaşam alanlarına ışık saçan yatak odası takımı ile eşsiz tasarımlara imza atabilirsiniz. Estetik tasarımdaki Giorno Enza Home kalitesi ile yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirecek.

Huzurlu Bir Uyuku İçin Linz

Enza Home Linz Yatak Odası Takımı

Linz yatak odası takımı göz alıcı etki arayanların tercihi. Konforlu mekan ve rahat uyku arayanlar için fonksiyonel özellikleri ile imkan sunan Enza Home, bu takım ile yardımcı oluyor. Fonksiyonel özellikler ve tasarım ile modern dekorasyonda önemli bir yer kaplayacak olan Linz, özgün tasarımlarda kullanıcıların yanında oluyor. Sizde Enza Home yatak odası ile yaşam alanlarınızda çağdaş bir ortam oluşturabilirsiniz.

Dingin Bir Atmosfer Yaratan Loreto

Enza Home Loreto Yatak Odası Takımı

Enza Home yatak odası takımı Loreto, kullanışlı fonksiyonları ile yatak odalarının estetiğini tamamlıyor. İç mekanlar için kullanışlı mobilyalar üreten Enza Home kalitesini yatak odası takımlarında da gösteriyor. Loreto takımı ile zarif ve rahat etki oluşturan marka dekorasyonlarda benzersizliği yakalamak isteyenlerin tercihi. Özgüm ve modern tasarıma sahip olan yatak odası takımı ile alanlarınıza ferahlık katabilirsiniz.

Göz Alıcı Mistral

Enza Home Mistral Yatak Odası Takımı

Rahatlık ve göz alıcı tasarım sunan Enza Home Mistral yatak odası takımı, estetiği ile göz kamaştırıyor. Farklı mobilyalarla yatak odasını özelleştirebileceğiniz gibi, ihtiyacınıza yönelik parçaları alabilme imkanı bulunuyor. Geniş depolama alanı sunmasının yanı sıra tasarımı ile modern dekorasyonlara imza atmanıza yardımcı olur. Sizde Enza Home yatak odası takımları ile alanlarınıza görsel zenginlik katabilirsiniz.

Özgün Tasarımıyla Netha

Enza Home Netha Yatak Odası Takımı

Enza Home Netha yatak odası takımı kullanıcıya yüksek konfor sunuyor. Eşsiz tasarımı ile alanlara şık bir hava katan takım, modern ve çağdaş görüntüsü ile göz kamaştırıyor. Zarif detayları ile yatak odasında tarzınızı yansıtacak olan takım ile sizde ferah ve rahat ortama sahip olabilirsiniz. Dinleneceğiniz veya uyuyacağınız alanı tam istediğiniz gibi oluşturmanıza yardımcı olacak.

Konfor Hissi Uyandıran Orlando

Enza Home Orlando Yatak Odası Takımı

Orlando yatak odası takımı 6 farklı ölçüde dolap ile küçük veya büyük alanlar için çözüm oluyor. Kullanışlı yaşam alanlarına sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilen takım, özellikleri ile konforlu alanlar oluşturulmasına etki ediyor. Modern tasarımı ile göz kamaştıran Enza Home yatak odası takımı ile sizde benzersiz yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

İşlevselliği ile Polka

Enza Home Polka Yatak Odası Takımı

Enza Home Polka yatak odası takımı kullanışlı özellikleri ile göz dolduruyor. Farklı boyutlardaki alanlar için tercih edilebilen takımı, yenilikçi ve modern tasarımı ile ön plana çıkıyor. Yatak odalarının ihtiyacı olan ferahlık ve konforu bir arada bulunduran takımın etkileyici detayları bulunuyor. Sizde tarzınızı Polka yatak odası modeli ile yansıtabilirsiniz.

Özgün ve Zarif Raum

Enza Home Raum Yatak Odası Takımı

Enza Home yatak odası takımı Raum, renkleri ile alanlara sıcaklık ve hareket katıyor. Modern tasarımı ile kusursuz estetik sunan model, etkileyici dekorasyonlarda başrol oynayacak. Farklı kapak seçenekleri ve dolap seçenekleri ile alanları daha kullanışlı hale getiren model, zarif dekorasyonlarda tercih edilebilir.

Estetik Alanlar İçin Rosa

Enza Home Rosa Yatak Odası Takımı

Rosa yatak odası takımı sade ve ferah yaşam alanlarına sahip olmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Renkleri ile yaşam alanlarınızda doğayı hissetmenize yardımcı olacak olan model, görsel güzelliği ile gözlerinizi kamaştıracak. Kulplar ve ayrıntılı çizgileri ile yenilikçi tasarımı olan Rosa yatak odası takımı ile kusursuz alanlara sahip olabilirsiniz.

Kendi Tarzını Yansıtmak İsteyenlere Sona

Enza Home Sona Yatak Odası Takımı

Sona yatak odası takımı Enza Home tarafından üretilen ve özel tasarımı ile göz kamaştıran bir takımdır. Doğal renkleri ile şık bir atmosfer yaratmaya yardımcı olan model, farklı dolap seçenekleri ile her boyuta hitap ediyor. Yatak odası dekorasyonunu farklı bir boyuta taşıyacak olan takım ile sizde etkileyici yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Lüks Çizgisi ile Riga

Enza Home Riga Yatak Odası Takımı

Riga yatak odası takımı ile tarzınızı yaşam alanlarınıza yansıtabilirsiniz. Yaratıcı tasarımı ile şık ve konforlu alanlara sahip olmanızı sağlayacak olan model, göz alıcı etkiye sahiptir. Yatak odasında zerafet isteyenler Enza Home Riga takımını tercih edebilirler. Şık ve huzurlu bir hava yakalamanın en büyük etkeni yatak odası takımıdır.

Zarif ve Çekici Legato

Enza Home Legato Yatak Odası Takımı

Legato yatak odası takımı ile yaşam alanlarınıza yüksek konfor katabilirsiniz. Huzurlu ve ferah bir ortam oluşturmak isteyenler tarafından tercih edilen Legato yatak odası takımı, alanlarda şıklığı ve modernliği yansıtıyor. Fonksiyonelliği ile ihtiyaca yönelik çözümler sunan yatak odası takımı ile sizde konforlu ve rahat ortamlara sahip olabilirsiniz.

Enza Home Yatak Odası Takımı Fiyatları

Enza Home yatak odası takımı fiyatları takım içeriğine göre farklılık gösterir. Örneğin baza boyutu ve dolap kapak sayısı takımın fiyatını etkilemektedir.

Enza Home yatak odası takımı fiyatları şöyledir:

 • Basel Yatak Odası Takımı Fiyatı: 27.846,75 TL’den başlayan fiyatlar
 • Cordell Yatak Odası Takımı Fiyatı: 22.896,90 TL’den başlayan fiyatlar
 • Dorian Yatak Odası Takımı Fiyatı: 37.510,35 TL’den başlayan fiyatlar
 • Elegante Yatak Odası Takımı Fiyatı: 65.337,40 TL’den başlayan fiyatlar
 • Giorno Yatak Odası Takımı Fiyatı: 46.455,90 TL’den başlayan fiyatlar
 • Linz Yatak Odası Takımı Fiyatı: 29.534,45 TL’den başlayan fiyatlar
 • Loreto Yatak Odası Takımı Fiyatı: 26.982,20 TL’den başlayan fiyatlar
 • Mistral Yatak Odası Takımı Fiyatı: 14.577,25 TL’den başlayan fiyatlar
 • Netha Yatak Odası Takımı Fiyatı: 35.533,25 TL’den başlayan fiyatlar
 • Orlando Yatak Odası Takımı Fiyatı: 29.414,65 TL’den başlayan fiyatlar
 • Polka Yatak Odası Takımı Fiyatı: 19.678,75 TL’den başlayan fiyatlar
 • Raum Yatak Odası Takımı Fiyatı: 37.974,90 TL’den başlayan fiyatlar
 • Rosa Yatak Odası Takımı Fiyatı: 20.874,95 TL’den başlayan fiyatlar
 • Sona Yatak Odası Takımı Fiyatı: 26.489,80 TL’den başlayan fiyatlar
 • Riga Yatak Odası Takımı Fiyatı: 42.398,90 TL’den başlayan fiyatlar
 • Legato Yatak Odası Takımı Fiyatı: 40.902,20 TL’den başlayan fiyatlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu