Ev Dekorasyonu

İstikbal Yatak Odası Takımı Modelleri 2023

İstikbal yatak odası takımı modelleri, her tarza hitap eden şık takımlardan oluşuyor. Yatak odası takımları ile alanlarınızın havasını değiştirebilirsiniz.

İstikbal yatak odası takımları şık tasarımı, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile evlenecek ve evini yenileyecek olanların dikkatini çekiyor. Ülkemizdeki en çok tercih edilen mobilya markaları arasında olan İstikbal, yenilikçi tasarımları ve kalitesi ile ön plana çıkıyor. Benzersiz yatak odası dekorasyonu için üretmiş olduğu takımlar ile çözümler sunan İstikbal mobilya, rahat ve konforlu uyku imkanı sunuyor. Yaşam alanlarına şıklık getirdiği gibi kullanışlı alanlar oluşturulmasına da yardımcı olan İstikbal yatak odası takımları modern tasarımları ile göz kamaştırıyor.

İstikbal Yatak Odası Takımları
İstikbal Yatak Odası Takımları

Şifonyer, karyola, yatak başlığı, komodin, makyaj masası, makyaj aynası ve elbise dolabı gibi parçalardan oluşan İstikbal yatak odası modelleri, farklı tasarım ve renklerle yatak odalarını tamamlıyor. Huzurlu ve rahat yatak odasına sahip olmak için kullanıcılara kullanışlı ve konforlu alanlar oluşturmasında yardımcı olan İstikbal ile hayalinizdeki yatak odasına kavuşabilirsiniz. Farklı tasarım seçenekleri ile evlerin dekorasyonuna katkıda bulunan takımlar her tarza hitap ediyor. Yatak odasında şıklığı ve konforu yakalamak istiyorsanız sizde İstikbal yatak odası takımı tercih edebilirsiniz.

Her tarza hitap eden İstikbal yatak odası takımlarını keşfetmek için listedeki takımlara göz atarak inceleyebilirsiniz.

İstikbal Köşe Takımı L Koltuk Modelleri

Yeni Moda Yatak Odası Takımları

İstikbal yatak odası takımları şıklığı ve kullanışlı olması nedeni ile beğenileri toplamayı başarıyor. Farklı tasarımlar ve konforu ile huzurlu ortamlar oluşturulmasına imkan sağlayan İstikbal, yenilikçi tasarımları ile ön plana çıkıyor. Şık görüntüsü, kalitesi ve konforu ile ilgi gören yatak odası takımı modelleri ile yatak odasında fark yaratabilirsiniz. İstikbal yatak odası takımı fiyatları ile her bütçeye ve tarza hitap ediyor.

Aren Yatak Odası Takımı

İstikbal Aren Yatak Odası Takımı

İstikbal Aren yatak odası takımı şıklık, konfor ve kullanışlı olması nedeni ile yatak odalarının estetiğini değiştiriyor. Huzurlu ve konforlu alanlar oluşturulmasında ev sahiplerinin yüzünü güldürecek olan model, geniş depolama özelliği ile verimli bir şekilde kullanılıyor. Hayalinizdeki yatak odası tasarımına Aren modeli ile kavuşabilirsiniz. Modern ve estetik görünümü yatak odanıza taşıyacak olan takım, en güzel uykularınıza eşlik edecek.

İstikbal Aren yatak odası takımı 38.300 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Arena Yatak Odası Takımı

İstikbal Arena Yatak Odası Takımı

İstikbal Arena yatak odası takımı, gösterişi sevenler tarafından tercih edilebilecek bir modeldir. Estetik tasarımı ile göz dolduran takım, yaşam alanlarına huzur götürüyor. Yatak odanızda rahat ve konforlu bir ortam oluşturmak istiyorsanız sizde Vels modelini tercih edebilirsiniz.

İstikbal Arena yatak odası takımı 44.990 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Armony Yatak Odası Takımı

İstikbal Armony Yatak Odası Takımı

Armony yatak odası takımı avangart tasarımı ile ön plana çıkıyor. Eşsiz mekanlar oluşturulmasına büyük etki edecek olan takım, istenilen takım içeriği ile satılmaktadır. Kolay temizlenebilme özelliği ile ev temizliğini kolaylaştıran model yatak odasının dekorasyonunu fazlasıyla tamamlamaya yeterlidir. Geleneksel çizgilerden hoşlanıyorsanız sizde İstikbal Armony modelini tercih edebilirsiniz.

İstikbal Armony yatak odası takımı 36.930 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Betty Yatak Odası Takımı

İstikbal Betty Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı olarak en çok dikkat çeken modellerinden olan Betty, göz alıcı tasarımı ile oldukça ilgi görüyor. Şık tasarım oluşturmak isteyenlerin tercihi olan yatak odası takımı, yaşam alanlarının daha kullanışlı olmasını sağlıyor. Dekorasyonu farklı boyuta taşımak isteyenler Betty takımını tercih edebilir. Günün yorgunluğunu konforlu ve huzurlu bir alanda atlatmak istiyorsanız Betty ideal bir tercih olacaktır.

İstikbal Betty yatak odası takımı 39.540 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Blanca Yatak Odası Takımı

İstikbal Blanca Yatak Odası Takımı

Blanca yatak odası takımı üstün konforu ile yatak odalarında benzersiz tasarım oluşturulmasına etki ediyor. Şık ve konforlu bir oda oluşturmak için görüntüsü ve kullanışı ile ön plana çıkan Blanca, eşsiz tasarımı ile ön plana çıkıyor. Gardrop ile geniş saklama imkanı sunan takım, depolama konusunda kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor. Yüksek ayaklı olması nedeni ile ev temizliğini de kolaylaştıran model, modern görüntüsü ile göz alıcı bir tasarıma sahiptir.

İstikbal Blanca yatak odası takımı 53.940 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Diego Yatak Odası Takımı

İstikbal Diego Yatak Odası Takımı

İstikbal Diego yatak odası takımı, alanlarda şıklığı ve doğallığı yansıtıyor. Ceviz ve altın sarısı tonları ile oldukça ilgi çekici bir tasarım olan Diego, benzersiz yatak odaları oluşturulmasında oldukça etkilidir. Yüksek ayaklı olması ve geniş depolama alanı sunması nedeni ile kullanışlı bir model olduğu gibi, tasarımı ile göz alıcı bir etkiye sahiptir. İstikbal yatak odası takımı modeli yaşam alanlarında kalitesinden söz ettiriyor.

İstikbal Diego yatak odası takımı 31.590 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Elite Yatak Odası Takımı

İstikbal Elite Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı olarak büyük ilgi gören Elite, avangart tasarımı ile ön plana çıkıyor. Yatak odalarına estetiklik katmak isteyenler tarafından tercih edilen takım, kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Kullanışlı özellikleri sayesinde rahat ve konforlu alanların oluşturulmasına yardımcı olan model, İstikbal mobilyanın en dikkat çeken ürünlerinden biridir. Yatak odası dekorasyonunu tek başına taşıyacak olan takım göz kamaştırıyor.

İstikbal yatak odası takımı Diego 38.100 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Elizya Yatak Odası Takımı

İstikbal Elizya Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı Elizya, şık ve kullanışlı tasarımı ile hayal edilen yatak odalarının tasarlanmasına yardımcı oluyor. Göz alıcı etkisi ile eşsiz tasarımlarda başrol oynayan takım, yaşam alanlarına estetik katıyor. En güzel dekorasyonu oluşturmanıza olanak sağlayarak, kaliteli uyku ortamı sunar. Elizya yatak odası takımı ile benzersiz dizayna imza atabilirsiniz.

İstikbal yatak odası takımı Elizya 28.740 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Gusto Yatak Odası Takımı

İstikbal Gusto Yatak Odası Takımı

Gusto yatak odası takımı zarif tasarımı ile kullanıldığı yatak odalarına estetik katıyor. Lüks görünümü ile göz alıcı alanların oluşturulmasına etki ederek, dekorasyona ferahlık getiriyor. İstikbal mobilya tarafından üretilen model fonksiyonel kullanımı ile kolaylık sağlar. Kendi tarzını yansıtmak isteyenler Gusto modelini tercih edebilir.

İstikbal yatak odası takımı Gusto 75.900 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

İndigo Yatak Odası Takımı

İstikbal İndigo Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı İndigo, sayısız fonksiyonel özellikleri ile eşsiz tasarımlarda başrol oynuyor. Yatak odalarında göz dolduran tasarım oluşturulmasına yardımcı olan İndigo yatak odası takımının modern, zarif ve çekici görüntüsü var. Yatak odasının havasını değiştirecek olan model, zarif detayları ile kullanıcıya estetik sunuyor. Alanlara modern bir görüntü sunduğu için ev dekorasyonunda farklılık katan bir modeldir.

İstikbal İndigo yatak odası takımı 28.050 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Lena Yatak Odası Takımı

İstikbal Lena Yatak Odası Takımı

Lena yatak odası takımı modern tasarımı ile yatak odalarında zerafeti yansıtıyor. Kullanışlı fonksiyonları nedeni ile rahat ve konforlu alanların oluşturulmasına büyük katkı sağlıyor. Yüksek ayak olması nedeni ile ev temizliğini destekleyerek işleri kolaylaştırıyor. Modern alanlara sahip olmak istiyorsanız İstikbal Lena yatak odası takımını tercih edebilirsiniz.

İstikbal Lena yatak odası takımı 27.610 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Lorea Yatak Odası Takımı

İstikbal Lorea Yatak Odası Takımı

Lorea yatak odası takımı farklı ve şık tasarımı ile benzersiz dekorasyonlara imza atmanıza yardımcı oluyor. Kullanım kolaylığı, geniş depolama imkanı ve eşsiz tasarımı ile göz dolduran takım, İstikbal mobilyanın en çok araştırılan modellerinden biridir. Kullanışlı ve zarif yatak odası tasarımı arayanlar için Loera ideal bir takımdır. Şıklığı ile göz alıcı etki oluşturmak istiyorsanız sizde evinizde bu modeli tercih edebilirsiniz.

İstikbal yatak odası takımı Lorea 35.700 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Mary Yatak Odası Takımı

İstikbal Mary Yatak Odası Takımı

İstikbal Mary yatak odası takımı yaşam alanınıza modernlik katacak. Rahat, konforlu ve kullanışlı yaşam alanlarında tercih edilen Mary, estetik görüntüsü ile oldukça ilgi görüyor. Şık tasarımı ve kullanışlı olması nedeni ile yatak odanızda rahat bir kullanım imkanı sunar. Sizde göz alıcı bir dekorasyona imza atmak istiyorsanız Mary modelini satın alabilirsiniz.

İstikbal Mary yatak odası takımı 40.260 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Massimo Yatak Odası Takımı

Massimo

İstikbal yatak odası takımı Massimo, göz alıcı ve şık tasarımı ile yatak odanızın havasını değiştirecek. Ferah ve rahat bir alana sahip olmak isteyenlerin tercihi olan Massimo, fonksiyonel özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Yüksek ayakları nedeni ile temizliği kolaylaştırdığı gibi, şık görüntüsü ile yatak odalarına estetiklik katıyor. Massimo yatak odası takımı tasarımı ile alanlara zarafet katar.

İstikbal Massimo yatak odası takımı 83.250 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Misty Yatak Odası Takımı

İstikbal Misty Yatak Odası Takımı

Misty yatak odası takımı alanlarında modern bir görüntü yakalamak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen takım. zarif tasarımı ile ön plana çıkıyor. Ev dekorasyonunu farklı boyutlara taşımak istiyorsanız sizde İstikbal Misty takımını tercih edebilirsiniz. Misty yatak odası ile modern ve konforlu alanlara sahip olabilirsiniz.

İstikbal Misty yatak odası takımı 35.340 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Mitra Yatak Odası Takımı

İstikbal Mitra Yatak Odası Takımı

Mitra yatak odası takımı, İskandinav tasarımı ile modern dekorasyonu çağrıştırmaktadır. Yatak odasında fark yaratmak isteyenler tarafından tercih edilebilecek olan İstikbal yatak odası takımı, fonksiyonel parçaları ile ihtiyaç duyulan ne varsa kullanıcılara sunuyor. Göz alıcı detayları ile büyüleyici etki oluşturan Mitra yatak odası ile alanlarınıza ferahlık katabilirsiniz. Mitra fonksiyonel özellikleri ile ev sahiplerinin gözdesi olmayı hedefliyor.

İstikbal Mitra yatak odası takımı 31.610 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Prado Yatak Odası Takımı

İstikbal Prado Yatak Odası Takımı

Predo yatak odası takımı, rahatlık arayanların tercih ettiği bir model. Rahat ve konforlu alanların oluşturulmasında tercih edilen model eşsiz tasarımı ile göz dolduruyor. Şıklığı ve kaliteyi yatak odalarına taşıyan İstikbal Predo, alanlara büyüleyici hava katıyor. Takımın geçiş depolama alanı sunması nedeni ile depolamayı bir sorun olmaktan çıkarıyor.

İstikbal yatak odası takımı Predo 67.990 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Retro Yatak Odası Takımı

İstikbal Retro Yatak Odası Takımı

İstikbal Retro yatak odası takımı modern tasarımı ile şık ve rahat alanlar oluşturuyor. Yaşam alanınıza özgün bir hava katacak olan model kullanışlı olması nedeni ile işlerinizi kolaylaştıracak. Ayrıca yüksek ayak olması nedeni ile temizliği kolaylaştıran model, hem kullanışlı hemde göz alıcı bir tasarıma sahiptir.

İstikbal yatak odası takımı Retro 35.580 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Roxy Yatak Odası Takımı

İstikbal Roxy Yatak Odası Takımı

Roxy yatak odası takımı göz alıcı tasarımı ve kullanışlı fonksiyonları ile ön plana çıkıyor. Modern tasarımı ile şık alanlar oluşturulmasına etki eden model, geniş depolama alanı sunduğu gibi kolay kullanım imkanı tanıyor. Tasarımı ile yaşam alanınıza şık bir hava getirecek Roxy, konforlu alanlar oluşturmanıza yardımcı olacak.

İstikbal yatak odası takımı Roxy 19.910 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Serez Yatak Odası Takımı

İstikbal Serez Yatak Odası Takımı

İstikbal Serez yatak odası takımı modern tasarımı ile göz dolduruyor. Zarif ve çekici yatak odası dekorasyonu için ideal bir takım olan Serez, fonksiyonel özellikleri ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyor. Modern tasarımı ve kullanışlı parçaları ile ev sahiplerine pratiklik kazandıran Serez, uyku alanınızı konforlu hale getirir. Şık tasarımlara imza atmak için sizde İstikbal yatak odası takımlarını inceleyebilirsiniz.

İstikbal yatak odası takımı Serez 21.190 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Serra Yatak Odası Takımı

İstikbal Serra Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı Serra, avangart tasarımı ile yaşam alanınıza heyecan katacak. Dekorasyonda farklılık oluşturmak isteyenler tarafından tercih edilebilecek olan takım, kullanışlı olması nedeni ile kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor. Renk uyumuna hayran kalacağınız takım, yatak odanızın havasını değiştirecek.

İstikbal Serra yatak odası takımı 43.150 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Talia Yatak Odası Takımı

İstikbal Talia Yatak Odası Takımı

Talia yatak odası takımı, modern tasarımı ile ekstra konforu sizlere sunuyor. Kullanışlı ve konforlu yatak odalarına sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilen model, yüksek ayakları ile kolay temizlik sunuyor. Gardrop ile geniş depolama imkanı sağlayan model, yatak odanızdaki zarif duruşu yansıtmaya yeterlidir.

İstikbal Talia yatak odası takımı 38.070 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Venon Yatak Odası Takımı

İstikbal Venon Yatak Odası Takımı

İstikbal yatak odası takımı Venon, çağdaş yatak odası tasarımı oluşturulmasına imkan sağlıyor. Göz dolduran tasarımı ile şık yatak odasına sahip olmayı sağlayan Venon, kullanışlı özellikleri ile kolaylık sunuyor. Estetik, şık, konforlu ve rahat bir yatak odası istiyorsanız bu takımı tercih edebilirsiniz.

İstikbal Venon yatak odası takımı 27.840 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Vista Yatak Odası Takımı

İstikbal Vista Yatak Odası Takımı

Vista yatak odası takımı, modern tasarımı sayesinde hayal ettiğiniz yatak odasını tasarlamanıza yardımcı olacak. Yüksek ayağı sayesinde kullanım kolaylığı sunarken, şık görünüşü ile yatak odalarında estetiği yansıtıyor. Konforlu ve rahat bir yatak odası dekorasyonu istiyorsanız sizde İstikbal Vista takımını tercih ederek alanlarınızda fark yaratabilirsiniz.

İstikbal Vista yatak odası takımı 21.500 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu