Evler

Dubleks Ev İçi Merdiven Modelleri 2024

Dubleks ev içi merdiven modelleri söz konusu olduğunda ahşap, mermer veya çeşitli malzemelerden farklı seçenekler vardır. Dubleks ve villa için ev içi merdiven modelleri ile ilham alabilirsiniz.

Genel olarak merdivenler bir evin güzelliğini yansıtır. Çoğu zaman ev dekorasyonunda merdivenler arka plana atılır. Ancak bir merdivenin ev tasarımında etkisi tartışmasız olarak çok büyüktür. Merdivenler sadece bir evin odalarını birbirine bağlamakla kalmaz, aynı zamanda eve girişte ilk göze çarpan alanlardır. Bu nedenle, merdivenler işlevi olduğu kadar dekorasyonda da büyük öneme sahiptir. Dubleks ev merdiven tasarımları ile eve daha fazla güzellik ve çekicilik eklenebilir.

dubleks ev merdivenleri
dubleks ev merdivenleri

Merdivenlerin sadece bir katı diğerine bağlamak için yapıldığını düşünüyorsanız yanlış düşünüyorsanız. Merdivenler iç mekanların en gözde alanlarıdır. Şık bir merdiven evin dekorasyonunu tamamlayarak odak noktası haline gelebilir. Dubleks ev içi merdiven modelleri farklı tasarımlarla yapılmaktadır. Evin mimari yapısı ve müşterinin istekleri göz önünde bulundurularak ahşap, mermer veya diğer çeşitli malzemelerden yapılan merdivenler vardır. Bir döner merdiven, dar evler için düz bir merdiven veya korkuluklar ile ev tasarımını ön plana çıkarabilirsiniz. Rüya gibi görünen, modern ve çağdaş dubleks ev merdivenleri seçim yapmanızda size yardımcı olacak.

Müstakil Ev ModelleriBağ Evi Modelleri ve ProjeleriKöy Evi Modelleri ve Projeleri100 M2 Müstakil Ev İnşaat Maliyeti

İçindekiler

Dubleks Merdiven Modelleri

Dubleks merdiven modelleri kendi eviniz için fikir almanıza yardımcı olacak. Dublex ev içi merdivenler şık tasarımları ile göz dolduruyor. Her biri farklı tasarımlarda olan merdivenler ile evler daha şık görünüyor. Birbirinden şık az yer kaplayan, dar alanlar için veya büyük-küçük dubleks evler için merdiven modelleri evinize merdiven seçiminde ilham kaynağınız olacak.

dubleks ev merdiven fikirleri

Modern bir dubleks evde en çok dikkat çeken alanlar merdivenlerdir. Doğru tasarımda bir merdiven seçimi dubleks ev için harikalar yaratır.

dubleks ev merdiven modelleri

Dubleks evinizin çağdaş ve modern görünmesini istiyorsanız bir döner merdiven kullanın. Bir kattan diğerine dolanan merdivenleri ahşap veya metalden tercih edebilirsiniz.

dubleks ev merdiven örnekleri

Farklı tasarımlar her zaman için daha çok göze çarpar. Dubleks evinizde alışılmışın dışında bir merdiven tasarımı seçerek ilgiyi bu alanlarda yoğunlaştırabilirsiniz.

dubleks ev merdiveni

Dubleks eviniz için bir merdiven tasarımı arıyorsanız, döner merdivenler harika seçenektir. Eğer evinizin mimari yapısı uygunsa döner merdiven evinize çok yakışacak. Döner merdivenler dubleks evlerde sıklıkla tercih edilen popüler bir seçimdir.

dubleks ev merdivenleri

Yüzer basamaklar evinizde sanki de havada yüzüyormuş hissi verir. Göze ilk çarpan alanlar merdivenler olduğu için ultra modern bir hava katar.

dubleks evler için merdiven

Merdiven korkuluklarının ev dekorasyondaki önemi büyüktür. Mekanın görüntüsüne katkıda bulunacak olan korkuluk tasarımı seçerek benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz.

dubleks merdiven dekorasyonu

Dubleks evinize enerji katmak istiyorsanız, canlı renkleri merdivenlerinizde kullanabilirsiniz. Merdiven basamaklarınız için canlı renkler seçebilirsiniz.

dubleks merdiven dekoru

Dubleks evinizin cezbedici olmasını istiyorsanız karmaşık tasarımlar ve desenlerden oluşan merdiven korkulukları tercih edebilirsiniz. Ayrıca korkuluklardaki motifler modern görüntüyü yansıtacaktır.

dubleks merdiven örneği

Basit ama etkileyici bir merdiven tasarımı isteyenler kahverengi ve beyaz merdiven tercih edebilir. Çağdaş evler oluşturmak için bu renkler muhteşem bir seçim olacaktır.

dubleks merdiven tasarımı

Merdivendeki bir aydınlatma alanı daha estetik gösterecektir. Büyüleyici bir etki için merdivenlerde aydınlatma tercih edin.

dubleks merdiven

Dubleks ev içi merdivenlerin altında bir alan oluşturarak bu alanı değerlendirebilirsiniz. Bir kanepe bu alanda çok fazla iş görecek.

dubleks merdivenleri

Dubleks evler için ahşap merdiven geleneksel tasarımlardandır. Minimalist ve sade bir dekorasyondan hoşlanıyorsanız ahşap merdivenler dubleks eviniz için idealdir.

dubleks ahşap merdiven

İhtişam ve zerafetin simgesi olan ahşap, dubleks ev içi merdiven olarak en çok kullanılan modeldir. Bu nedenle villanızdaki kusursuz merdiven için ahşap malzeme kullanabilirsiniz.

dubleks ev içi merdiven

Dubleks evler için tartışmasız olarak en klasik merdivenler ahşap merdivenlerdir. Beyaz ve kahverengi renklerin kullanımı özellikle de villalarda oldukça fazla görünmekte.

dubleks ev merdivenleri

Merdiven için bir korkuluk yaptırdığınız zaman sadece korkuluk olarak tercih edilmemeli. Korkuluk görevi görecek olan malzemelerin dekorasyonunuzla uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

Villa Merdiven Modelleri

Mükemmel bir merdiven tasarımı ile villanızı muhteşem bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Villa merdivenleri, ev dekorasyonuna en çok katkıda bulunan alanlardır. Her ne kadar bu durum göz ardı edilsede villa içi merdiven ne kadar şık olursa evin tasarımı o kadar modern ve çağdaş görünür. Villa içi merdiven modelleri arayanlar için göz kamaştırıcı fikirler.

villa merdiven modelleri

Korkuluksuz bir merdiven, dar alanlar için tercih edilebilecek bir merdiven türüdür. Küçük bir dubleks eviniz varsa sizde korkuluksuz bir merdiven tercih edebilirsiniz. Ancak evinizde çocuk varsa dikkatli olmanız gerekiyor.

villa içi merdiven

Mermer, yıllardır evlerde zerafeti yansıtan malzemelerin başında geliyor. Saraylardaki merdivenler genellikle mermerden yapılmıştır. Sizde eviniz için göz alıcı bir merdiven istiyorsanız mermer kullanabilirsiniz.

villa merdiven modeli

Dubleks evlerin merdivenlerini halılar ile süsleyebilirsiniz. Dekorasyonunuza uygun renk seçenekleri ile zarif bir görüntü oluşturmak çok kolay.

villa merdiven tasarımı

Dubleks ev merdivenleri için modern bir cam korkuluk, tasarımın boyutunu farklılaştıracaktır.

villa merdivenleri

Beyaz rengin saflığı ve şıklığı tartışılmaz. Ahşap bir merdivenin etrafında tercih edilen beyaz renk, kahverengi ile uyum içerisinde çalışarak harikalar oluşturmuş.

yeni dubleks ev merdiveni

Klasik ahşap korkuluklar ile tasarlanmış basit bir merdiven sadelik arayanlar için idealdir.

yeni tasarım ev içi merdiven

Merdivenleri sadece yukarı çıkılan ve aşağı inilen bir alan olarak düşünmeyin. Merdiven süslemesi ile alanlarınızda dekorasyonunun havasını değiştirebilirsiniz.

ahşap dubleks ev merdiven modeli

Yaşam alanlarınızı çok sade ama estetik tutmayı seviyorsanız ahşap merdiveneler tamda size göre. Günümüzde hala villa ve dubleks evlerde genellikle ahşap merdiven kullanılıyor.

ahşap dubleks ev merdiven

Beyaz ve kahverenginin uyumunu görüyorsunuz. Villa, müstakil ev veya köy evi olsun hiç farketmez. Kahverengi ve beyaz renge ağırlık verilerek çağdaş görüntüler oluşturulabilir.

az yer kaplayan dubleks merdiveni

Dublex evlerde merdiven dekorasyonu çok ilgi görür. Sizde basit dokunuşlarla merdiveninizin dekorunu oluşturabilir ve evdeki diğer eşyalarla bir bütün içinde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

dar alan için dubleks merdiveni

Eve gelen misafirlerin gözleri açılsın istiyorsanız merdiven tasarımına önem vermelisiniz. Villa içi merdiven modelleri en çok ilgi çeken alanlardır.

dubleks ev içi döner merdiven

Zarif görünen demir korkuluklarla tasarlanan merdiven evin çekiciliğini arttırır. Daha canlı görünmesini isteyenler korkulukların rengini canlı renkler olarak tercih edebilir.

dubleks ev içi modern merdiven

Seramik kaplama ile kaplanan bir merdivenin üzerine koyulacak bir halı tasarımı farklı yönlere taşıyacaktır. Büyük dubleks evlerde merdivenin üzerine bir halı konulabilir.

Ev İçi Merdiven Modelleri

Genel olarak her evde görünen eski ve sıkıcı ev içi merdivenlere bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Dubleks evlerde kendi fikirlerinizi de ortaya koyarak harika bir ev içi merdiven tasarımı oluşturabilirsiniz. Evinizin alt katı ile üst katını bağlayan alanları sadece amacında kullanmayın. Harika bir tasarım ile evinizi daha da güzelleştirmek için aşağıdaki ev içi merdiven modellerinden faydalanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu