Evler

İki Katlı Ev Projeleri 2024

Hayalinizdeki evi inşa etmek için büyüleyici iki katlı ev projelerinden birini seçin. İki katlı evden en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olacak ev planları.

İki katlı evler, yaşam alanlarının konforunu en üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur. İki katlı modern bir ev maliyeti evin konumuna, kullanılan malzemelere, işçilik ve resmi giderlere göre farklılık gösterir. Özellikle de müstakil ev yapmak isteyenler tarafından popüler bir seçim olan iki katlı ve dubleks evler, bir çok kullanım alanı ile rahat bir yaşam alanı sunuyor.

İki katlı evler dubleks veya iki tane birbirinden bağımsız daire şeklinde yapılmaktadır. Bağımsız daireler genellikle iki farklı ailenin yaşayabilmesi için, dubleks evler ise geniş ailelerin rahat vakit geçirmeleri için tercih edilir. İki katlı bir ev inşa etmeyi planlıyorsanız, alanınızdan en iyi şekilde yararlanmak için projeye ve tasarıma dikkat etmelisiniz.

İki Katlı Ev Planları

İki katlı evler birbirinden bağımsız yapılmaları durumunda iki farklı aileye yaşam alanı oluşturabilir. Dubleks olan tercih edilen iki katlı evler ise çok sayıda oda ve kullanım alanları ile ev halkına konforu sunar. Yatak odaları, salon, mutfak, banyo ve tuvaletler ile evler, aile yaşamı için akıllıca tasarlanmaktadır. İki katlı ev projeleri ihtiyaca göre tasarlanan iç ve dış özelliklere sahiptir. İhtiyaçlarınız için mükemmel evi bulmanıza yardımcı olacak müstakil iki katlı ev planları bulmanıza yardımcı olmak için buradayız!

Tek Katlı 2+1 Müstakil Ev Projeleri

Müstakil İki Katlı Ev Projeleri

Hayalinizdeki yaşam alanlarına kavuşmak için ilham alabileceğiniz müstakil iki katlı ev projeleri. Özel tasarımlarla projelendirilen evler konforlu yaşam imkanı sunuyor. Büyük verandalı, bol odalı, geniş salonlu ve iç-dış cephe tasarımı ile oldukça ilgi gören projeler ilham kaynağınız olacak.

Büyük Balkonlu İki Katlı Ev Projesi

büyük balkonlu iki katlı ev
büyük balkonlu iki katlı ev planı
büyük balkonlu iki katlı ev projesi

İki katlı dubleks ev projesinde 1 yaşam alanı, 1 mutfak nişi, 2 oda, 1 wc, 2 banyo, geniş veranda ve balkonu bulunmaktadır. Ev yapımında hafif çelik kullanılmıştır. Gerekli yalıtımlar yapılarak tamamlanan ev tam bir yaşam alanı olarak planlanmıştır. Ev toplamda 145 metrekaredir.

240 Metrekare 2 Katlı Ev Planı

240 metrekare iki katlı ev
240 metrekare iki katlı ev planı
240 metrekare iki katlı ev projesi

5 +1 dubleks geniş iki katlı villa. Projede 1 salon, 1 mutfak, 5 oda, 1 wc, 1 banyo yer almaktadır. Malzeme olarak hafif çelik kullanılmıştır. Ev toplamda toplamda 240 metrekaredir. Evin 23 metrekare büyük verandası bulunuyor. Büyük balkon manzaraya doğru yerleştirildiğinden dolayı keyifli vakit geçirme imkanı sunmaktadır.

Müstakil ev inşaat maliyeti hakkında fikir sahibi olarak evlerin ortalama kaça geleceği hakkında bilgilenebilirsiniz.

150 Metrekare İki Katlı Ev Planı

150 metrekare iki katlı ev
150 metrekare iki katlı ev planı
150 metrekare iki katlı ev projesi

3+1 dublex lüks villanın tasarımında salon, giriş cephesinde dışarı çıkarılmış bu sayede pergola sistemi ile giriş üzeri tanımlanmıştır. Zemin katta yaşam alanı, 1. katta ise uyuma alanları konumlandırılmıştır. Ev projesinde 1 salon, 1 mutfak 2 banyo-wc, 3 yatak odası, 1 çamaşır odası ve kiler bulunmaktadır. Yapı hafif çelikten yapılmıştır. Ev toplamda 150 metrekaredir.

İki Katlı Balkonlu Ev Planı

iki katlı balkonlu ev
iki katlı balkonlu ev planı
iki katlı balkonlu ev projesi

Evin planında 1 salon ,1 mutfak, 5 wc- banyo, 4 yatak odası bulunmaktadır. Alt katta salon- mutfak ve misafir odası bulunmakta, üst katta ise yatak odaları bulunmaktadır. Ev toplamda 165 metrekaredir. Zemin kat 75 metrekare, 1. Kat ise 90 metrekaredir.

Ön Cephede girişi ve açık garajın üstünü kapatan geniş bir balkon bulunmaktadır. Arka cephede yaşam alanını vurgulayan mekan kompozit panelle kaplanmış, merdiven aksı ise giydirme cephe kullanılarak yapının orta kısmı doğal ışıktan maksimum faydalanacak şekilde tasarlanmıştır. Her odanın kendine ait banyosu bulunmaktadır.

170 Metrekare İki Katlı Müstakil Ev Projesi

170 metrekare iki katlı müstakil ev
170 metrekare iki katlı müstakil ev planı
170 metrekare iki katlı müstakil ev projesi

İki katlı müstakil ev projesinde 1 salon, 1 mutfak, 2 wc- banyo, 3 yatak odası bulunmaktadır. Alt katta salon- mutfak bulunmakta, üst katta ise yatak odaları bulunmaktadır. Ev toplamda 172 metrekaredir. Zemin kat iç mekân 72,5 metrekare, veranda 12,5 metrekare olarak 90 metrekaredir. 1. Kat ise 72 metrekare iç mekân, 10 metrekare balkon olarak 82 metrekaredir.

Ön Cephede fugalı betopan üzeri krem rengi cephe boyası uygulanmıştır. Girişte ise taş kaplama yapılmıştır. Yaşam alanı cephesinde ise iç mekânda şömine, dış mekânda barbekü tasarlanıp dış cephesinde farklılık için taş cephe kaplaması kullanılmıştır. Arka cephede ise koyu kahverengi cephe boyası kullanılmıştır. Yapının ön ve arka cephesinde 2 adet giriş bulunmaktadır.

2 Katlı Dubleks Ev Projeleri

Dubleks ev denilince büyük odalar ve balkonlar akla geliyor. Dubleks ev projeleri ile hayal etmiş olduğunuz ev hakkında ihtiyacınız olan fikirlere kavuşabilirsiniz. İnce işçilikle tasarlanan evler büyüleyici görünüyor. Hepsi farklı tasarımlarda yapılan iki katlı ev projelerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

İki Katlı Lüks Dublex Ev

iki katlı lüks dubleks ev
iki katlı lüks dubleks ev planı
iki katlı lüks dubleks ev projesi

İki katlı 4+1 dublex, lüks villada 1 salon, 1 mutfak 5 banyo-wc, 4 yatak odası bulunmaktadır. Ev toplamda 216 metrekaredir. Giriş katında büyük bir balkon, 15 ve 27 metrekare salon, 18 metrekare antre, 14 metrekare mutfak, banyolar bulunuyor. Üst katta ise balkonlar, yatak odaları ve banyolar yer alıyor. Geniş aileler için mükemmel derecede kullanışlı bir ev projesidir.

2 Katlı Dubleks Villa Projesi

2 katlı dubleks villa
2 katlı dubleks villa planı
2 katlı dubleks villa projesi

Ev projesinde 1 salon ,1 mutfak, 3 wc- banyo, 5 yatak odası yer alıyor. Alt katta salon- mutfak ve 3 yatak odası bulunmakta, üst katta ise 2 adet yatak odası bulunmaktadır. Dubleks ev toplamda 146 metrekaredir. Zemin kat 88 metrekare, 1. Kat ise 58 metrekaredir. Evin cephesi sade olacak şekilde tasarlanmıştır. Dikeylik vurgusu veren dikmeler ile süslenerek tamamlanmıştır.

Yaşam alanında mutfak ve oturma alanını ayırmak için şömine ve tv ünitesi yerleştirilmiş, kitaplık ile yarı geçirgen bir mekân oluşturulmuştur. 1. katta ise 2 adet büyük yatak odası bulunmaktadır. Yatak odalarının giyinme odası, banyosu ve balkonu bulunmaktadır.

Verandalı İki Katlı Ev Projesi

verandalı iki katlı ev
verandalı iki katlı ev planı
verandalı iki katlı ev projesi

Projede 1 salon-mutfak, 1 wc, 3 banyo, 3 yatak odası bulunmaktadır. Alt katta salon- mutfak bulunmakta, üst katta ise yatak odaları bulunmaktadır. Ev toplamda 162 metrekaredir. Zemin kat iç mekân 75 metrekare, veranda 25 metrekare olarak 100 metrekaredir. 1. Kat ise 50 metrekare iç mekân, 12 metrekare balkon olarak 62 metrekaredir.

Bahçeli İki Katlı Dubleks Ev Planı

bahçeli iki katlı dubleks ev
bahçeli iki katlı dubleks ev planı
bahçeli iki katlı dubleks ev projesi

Dubleks ev projesinde 1 salon ,1 mutfak, 1 wc- banyo, 2 yatak odası ve 1 çalışma odası bulunmaktadır. Yapı iç mekân olarak toplamda 110 metrekaredir. Yapıda yaşam alanı 2 kat olarak tasarlanmıştır. Üst kat ise ebeveyn odası ve geniş bir oturma – çalışma odası olarak düzenlenmiştir.

Cephede fugalı betopan üzeri beyaz ve açık mavi dış cephe boyası uygulanmıştır. Girişte ise taş kaplama yapılmıştır.

2 Katlı Müstakil Dubleks Ev Projesi

2 katlı müstakil dubleks ev
2 katlı müstakil dubleks ev planı
2 katlı müstakil dubleks ev projesi

Toplam brüt alanı 185 m2; kapalı alanı ise Brüt 166, Net 148 m2 olan projemizin plan şeması müşterimizin isteği doğrultusunda hazırlanmıştır. Alt katta yaşam alanları ve misafir odası, üst katta ise oturma odası, yatak odası, çamaşır odası bulunmaktadır. Cephede beyaz ve gri renkte fugalı betopan üzeri dış cephe boyası kullanılmış, ön cephede; orta aksta ise ahşap desenli betopan kaplama kullanılmıştır.

Ev projeleri ORYAP Çelik Yapı Sistemleri tarafından tasarlanmıştır. Projelerin ileri kaba, proje ve anahtar teslim fiyatları hakkında bilgi almak için;

İletişim için No: 0541 181 19 61
Instagram: https://www.instagram.com/oryapcelikvilla/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu