Evler

5+1 215 Metrekare Hafif Çelik Villa Projesi

5+1 hafif çelik villa projesi, modern bir mimari anlayışla tasarlanmış, konforlu ve güvenli bir yaşam alanı sunuyor.

Modern ve Konforlu Bir Yaşam: 5+1 Villa Projesi

5+1 hafif çelik villa projesi, 215 metrekarelik bir alana yayılmaktadır. Projede 1 salon, 1 mutfak, 3 yatak odası, 1 wc ve 2 banyo bulunmaktadır. Zemin katta geniş bir veranda, bahçeye bakacak şekilde konumlandırılmıştır.

Mimari Tasarım

Villa, modern bir mimari anlayışla tasarlanmıştır. Dış cephe, beyaz renkte boyanmış ve ahşap detaylarla hareketlendirilmiştir. Salon, geniş ve ferah bir şekilde tasarlanmıştır. Mutfak, salon ile direkt bağlantılıdır ve modern bir mutfak dekorasyonuna sahiptir. Yatak odaları, geniş ve rahat bir şekilde tasarlanmıştır. Banyolar, modern bir banyo dekorasyonuna sahiptir.

Malzeme Seçimleri

Villa, hafif çelik malzemeden inşa edilmiştir. Hafif çelik yapılar, sağlam ve dayanıklı yapılardır. Ayrıca, hafif çelik yapılar, prefabrik yapılara göre daha çevre dostudur. Villada, gerekli yalıtımlar yapılmaktadır. Bu sayede, villada ısı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır.

Konfor ve Güvenlik

Villa, konfor ve güvenlik ön planda tutularak tasarlanmıştır. Villada, geniş bir veranda bulunmaktadır. Veranda, güneşin tadını çıkarmak ve bahçe manzarasını seyretmek için ideal bir yerdir. Villada, güvenlik kameraları ve alarm sistemi bulunmaktadır. Bu sayede, villanın güvenliği sağlanmaktadır.

Proje, Hafif çelik villa tasarımı firması olan Oryap tarafından hazırlanmıştır. İletişim için No: 05411811961. Projenin ileri kaba, proje ve anahtar teslim fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

3+1 Tek Katlı Müstakil Ev Projeleri
Tek Katlı 2+1 Müstakil Ev Projeleri
Lüks ve Modern 16 Villa Projesi
İki Katlı Ev Projeleri 2023
100 M2 Müstakil Ev İnşaat Maliyeti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu