Evler

Lüks ve Modern 16 Villa Projesi

Villa projeleri arasında bahçeli, havuzlu, tek katlı, küçük, dubleks, modern ve lüks modeller bulunuyor. En güzel planlara sahip villaları inceleyebilirsiniz.

Birçoğumuz kendimize ait büyük bir ev satın almanın hayalini kurarız. Şehrin kalabalığından sıkılanlar ise bir villaya sahip olmak istiyor. Sakin, konforlu ve doğayla iç içe olmak için villa harika bir seçenektir. Yüzme havuzu, bahçe, veranda ve diğer tüm detaylar villaları daha çekici hale getiriyor. Villaların genişliği ve ferahlığı en çekici unsurlardır. 

Kendine ait bahçeli ve geniş bir eve sahip olmak herkesin hayalidir. Kentlerin nüfusunun artması ile birlikte villalar yüksek ilgi görmektedir. Villalar, stresten uzaklaşma, temiz hava soluma ve daha sakin bir yaşam tarzını benimseme arzusuna cevap verir. Genellikle şehirden uzak inşa edilen villalar ailelerin zevkine göre tasarlanıp dekore edilmektedir. Bahçelerde yeşillikler arasında dolaşmak, kuş sesleri eşliğinde huzur içinde oturmak, modern şehir yaşamının getirdiği koşuşturmadan uzaklaşmak isteyenler için büyük bir cazibeye sahiptir.

Bahçeli ve geniş villalar, hem ailelerin hem de bireylerin rüyalarını gerçekleştirme ve yaşam tarzlarını özgürce ifade etme imkanı sunar. En iyi villa projeleri için örneklere bir göz atalım.

Hayalinizdeki Evler İçin Lüks ve Modern Villa Projeleri

Dubleks, tek katlı, iki katlı, lüks ve modern villa projelerini inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Villa yaptırmaya karar vermeden önce bu projeleri incelemeniz ufkunuzu açacaktır.

1. Lüks Villa Projesi

lüks villa projesi
lüks villa zemin kat planı
lüks villa birinci kat planı

Ev projesi toplamda 260 metrekaredir. Villa hafif çelikten yapılmıştır ve prefabrik değildir. Isı ve ses yalıtımı ile ilgili gerekli tüm işlemler yapılmıştır. Villa projesinin zemin katında yaşam alanı ve misafir odası bulunmaktadır. 1. kata ise 4 adet oda bulunuyor. Her iki katta büyük banyo yer almaktadır. Evin giriş kısmını gören galeri boşluğu bulunmaktadır.

2. Şık ve Modern Villa Projesi

modern villa projesi
modern villa planı

Villa 130 metrekaredir. Projede 1 salon, 1 mutfak , 3 oda, 1 banyo – wc ebeveyn banyosu ve kiler yer almaktadır. Hafif çelikten yapılan yapının ses ve ısı yalıtımları yapılmıştır. Geniş pencerelere sahip olan villa güneş ışığından tam anlamıyla faydalanmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Villa dış cephe tasarımında yer alan ahşap detaylar ise doğallığı vurguluyor.

3. Göz Kamaştıran Dubleks Villa

dubleks villa projesi
dubleks villa zemin kat planı
dubleks villa 1. kat planı

Geniş aileler için dubleks villa projesi 150 metrekaredir. 3+1 olan yapı hafif çeliktir ve prefabrik yapı değildir. Lüks tasarlanan villada 1 salon, 1 mutfak, 2 banyo-wc, 3 yatak odası, 1 çamaşır odası ve kiler bulunmaktadır. Projede salon, giriş cephesinde dışarı çıkarılmış bu sayede pergola sistemi ile giriş üzeri tanımlanmıştır. Zemin katta yaşam alanı, 1. katta ise yatak odaları yer alıyor. Dubleks ev modelleri sayfasını incelemeniz faydanıza olacaktır.

4. Hayalinizdeki Küçük Villa Projesi

küçük villa projesi
küçük villa planı

Yeni konsept villa projesi 40 m2 iç mekan 10 m2 verandası ile küçük fakat ihtiyacınıza cevap verecek bir projedir. 1 salon + mutfak, 1 banyo-wc, giriş holü ve yatak odasından oluşmaktadır. Cephede ise fugalı betopan üzeri beyaz dış cephe boyası, verandanın olduğu kısım ise ahşap kaplama yapılmıştır.

5. Konforlu Teraslı Villa

teraslı villa projesi
teraslı villa zemin kat planı
teraslı villa 1. kat planı

Villa projesinde 1 yaşam alanı 2 wc- banyo, 2 yatak odası bulunmaktadır. Yapımızın cephesi sade olacak şekilde tasarlanmış, ahşap ve taş kaplamalarla zenginleştirilmiştir.

6. Doğal Ortamda Bahçeli Villa Projesi

bahçeli villa projesi
bahçeli villa planı

Bahçeli villa projesi toplamda 129 metrekaredir. Projede 1 salon, 1 mutfak, 3 oda, 1 banyo – wc ve geniş veranda yer alıyor. Yapı hafif çeliktir ve gerekli yalıtımlar yapılarak tamamlanmıştır. Villanın önünde geniş bir peyzaj alanı bulunmaktadır. Bu sayede ev sakinleri, sakinliği ve rahatlığı doğal ortamda hissedebiliyor. Ayrıca geniş balkonu ile ev halkına balkon keyfi yaşamayı sunmaktadır.

7. Büyüleyici Havuzlu Villa

havuzlu villa projesi
havuzlu villa planı

Villa projesinde 1 salon, 1 mutfak, 1 wc, 1 banyo, 2 yatak odası bulunmaktadır. Yapı toplamda 89 metrekareden oluşmaktadır. İç mekân brüt 80, veranda ise 9 metrekaredir. Aklında küçük bir villa yaptırmak isteyenler için bu villa projesi harika bir seçim olacaktır. Villanın ön tarafına yapılacak olan bir havuz ise yüzme keyfi yaşamanızı sağlar.

8. Geniş Ailelere İki Katlı Dubleks Villa Projesi

iki katlı dubleks villa projesi
iki katlı dubleks villa zemin kat projesi
iki katlı dubleks villa 1. kat projesi

4+1 dublex lüks villa projesi. Projede 1 salon, 1 mutfak, 5 banyo-wc, 4 yatak odası yer alıyor. Hafif çelikten yapılan yapı toplamda 216 metrekaredir. Geniş aileler ve büyük ev hayali kuranlar için ideal bir seçenektir. Villa dış cephe tasarımı ise görenleri büyülüyor. Her bir detayı ayrıntılı olarak düşünülerek tasarlanan villa projesi konforu ve şıklığı bir arada sunuyor. Eğer proje yeterli gelmediyse iki katlı ev projeleri sayfasına mutlaka göz atın!

9. Tek Katlı Villa Planı

tek katlı villa planı
tek katlı villa projesi

Tek katlı villa projesinde yatak odaları giriş aksının solunda koridor ile ayrılmış mahrem bölgede bulundurulmuştur. Salon, mutfak ve veranda ön bahçeye bakmaktadır. Salonda güneş ışığından yararlanmak için geniş pencereler tercih edilmiştir. Villa planında 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo-wc, 3 yatak odası bulunmaktadır. Bu villa projesi toplamda 127,75 metrekaredir. Tek katlı ev planları ile daha fazla proje inceleyebilirsiniz.

10. Göz Alıcı Villa Tasarımı

göz alıcı villa projesi
göz alıcı villa planı

Küçük villa projesi arayanlar için göz alıcı tasarım. Projede 1 salon ,1 mutfak , 2 wc-banyo, 2 yatak odası bulunmaktadır. Brüt olarak 97 m2 iç mekan, 18 m2 balkon toplamda ise 115 m2 olarak yapılmıştır. Net olarak ise 82 m2’dir. Bahçesine küçük bir villa yaptırmak isteyenler için uygun bir projedir. Çelik yapı olduğundan dolayı güvenilirdir. Oryap hafif çelik yapı sistemleri zevkinize uygun villa projeleri ile yanınızda oluyor.

11. 150 Metrekare Dubleks Villa Projesi

150 metrekare villa projesi
150 metrekare villa zemin kat planı
150 metrekare villa 1. kat planı

Dubleks villa projesi 3+1 ve toplamda 150 metrekaredir. Projede salon, giriş cephesinde dışarı çıkarılmış, bu sayede pergola sistemi ile giriş üzeri tanımlanmıştır. Zemin katta yaşam alanı bulunmaktadır. 1. katta ise yatak odalarına yer verilmiştir. Villa projesinde 1 salon, 1 mutfak 2 banyo-wc, 3 yatak odası, 1 çamaşır odası ve kiler bulunmaktadır.

12. 105 Metrekare Müstakil Villa Projesi

müstakil villa projesi
müstakil villa planı

Müstakil villa projesi toplamda 105 metrekaredir. Planda giriş aksı vurgulanmış giriş alanı geniş bir antre, vestiyer, kiler vb. gibi ihtiyaç mekanları ile donatılmış, direkt olarak açık yaşam alanına ve evin bahçesine bakılacak şekilde tasarlanmıştır. Planda 1 yaşam alanı, 1 banyo-wc, 2 yatak odası, 2 ebeveyn banyosu ve kiler yer almaktadır.

13. En Güzel Villa Projesi

en güzel villa projesi
en güzel villa planı

Villa projesinde 1 adet salon, mutfak, banyo-wc ve 2 adet yatak odası bulunmaktadır. Toplamda 83 metrekare olan evin 70 metrekare brüt iç mekanı, 13 metrekare de verandası bulunmaktadır.

14. Geniş Balkonlu Villa Planı

geniş balkonlu villa projesi
geniş balkonlu villa zemin kat planı
geniş balkonlu villa 1. kat planı

Geniş balkonlu villa projesinde 1 salon, 1 mutfak, 5 wc- banyo, 4 adet yatak odası yer almaktadır. Zemin katta salon, mutfak ve misafir odası yer alırken üst katta ise yatak odaları yer alıyor. Villa toplamda 165 metrekaredir. Zemin kat 75 metrekare, 1. Kat ise 90 metrekaredir.

15. Verandalı Villa Projesi

 verandalı villa projesi
verandalı villa planı

Verandalı villa projesinde 1 adet salon, 1 adet mutfak, 3 adet banyo ve wc, 2 adet yatak odası yer alıyor. Tek katlı ev toplamda 114 metrekaredir. 97 metrekare brüt iç mekan, 17 metrekare de veranda bulunmaktadır.

16. Nefes Kesen Villa Tasarımı

nefes kesen villa tasarımı
nefes kesen villa projesi

Villa projesinde 1 salon-mutfak, 3 banyo-wc, 2 adet yatak odası yer almaktadır. Yapı toplamda 95 metrekaredir. 85 metrekare brüt iç mekan, 10 metrekare de veranda bulunmaktadır.

Villa projelerinin tümü ORYAP Hafif Çelik Yapı Sistemleri tarafından yapılmıştır. İletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu