Duvar Boyası Renkleri

Marshall Boya Renkleri Kataloğu 2024

Marshall boya renkleri ile en güzel tonu yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Boya kataloğunda bulunan renkleri keşfederek, iç cephe boyası seçebilirsiniz.

İç cephe ve dış cephe boyası denildiği zaman ilk akla gelen boya markaları arasında Marshall Boya yerini alıyor. En çok tercih edilen boya markalarından olan Marshall, renk kartelası ile müşterilerine geniş renk seçenekleri sunuyor. Her ihtiyaca uygun boya renkleri üretimi yapan bu marka kalitesi ve çeşitliliği ile ön plana çıkmayı başarıyor.

Duvar boyası sektöründe önde gelen isimlerden olan Marshall boya renkleri ile alanlarınızı dilediğiniz renge boyayabilirsiniz. Uzun yıllardır Türkiye’de faaliyet gösteren Marshall boya, renk kataloğu ile müşterilerine dilediği rengi seçme imkanı sunuyor.

DYO Boya İç Cephe Renk Kartelası – Filli Boya İç Cephe RenkleriPolisan Renk Kartelası

Marshall Renk Kataloğu

Marshall renk kataloğunda bulunan renklerden birini evinizin iç cephe ve dış cephesi için tercih edebilirsiniz. Evinizin duvarlarının rengini yenilemek istediğinizde, en çok tutulan renklere göz atıp kararınızı verebilirsiniz. Onlarca renk seçeneğinden dilediğinizi Marshall satış bayilerinden hazırlatıp satın alabilirsiniz.

En çok tercih edilen Marshall boya renkleri:

 • Gri Tonları
 • Deniz Kabuğu Rengi
 • Kum Beji
 • Füme Rengi
 • Tütsü Rengi
 • Şampanya
 • Fildişi
 • Islak Kum
 • Mermer Tozu
 • Gelin Teli
 • Damla Sakızı
 • Afrika Menekşesi

Marshall boya renklerini ve isimlerini sizler için bir araya getirdik. Renk kataloğu, evini boyamayı düşünenlere geniş bir renk seçeneği sunuyor. 2024 yılının güncel renk kartelası ile ev dekorasyonunuzu değiştirmek isteyenlere yüzlerce farklı renk tonunu göz atabilir.

Beyaz ve Soft Beyaz

Kırmızı ve Soft Kırmızı

Turuncu ve Soft Turuncu

Altın Renkleri ve Soft Altın Renkleri

Sarılar ve Soft Sarılar

Açık Yeşiller ve Soft Açık Yeşiller

Yeşiller ve Soft Yeşiller

Okyanus Yeşilleri ve Soft Okyanus Yeşilleri

Maviler ve Soft Maviler

Menekşeler ve Soft Menekşeler

Natürel ve Soft Natürel

Toprak ve Soft Toprak

Marshall Gri Tonları

En Çok Tutulan Marshall Boya Renkleri

En çok araştırılan ve tutulan Marshall boya renklerinden bazılarını sizlerle paylaşmak istedik. İşte en çok tutulan Marshall renkleri:

Gri Tonları

Gri tonları Marshall boyanın en çok tercih edilen renk tonlarındandır. Evinizin duvarlarını griye boyamak istiyorsanız gri tonları mutlaka incelemelisiniz. Duvar boyası olarak kullanılabilecek yüzlerce gri tonu bulunuyor.

Deniz Kabuğu Rengi

Deniz kabuğu rengi Marshall boya renkleri kataloğunda beyaz kategorisinde yer alan bej tonlarında bir renktir. Bu renk ile evler daha ferah ve canlı görünür. Aydınlık bir ortam oluşturmak isteyenler deniz kabuğu rengini tercih edebilirler.

Kum Beji

Kum beji rengi duvar boyası ile odalarınız daha ferah olacak. Marshall boyanın kum beji renk tonu, en çok araştırılan duvar boyası renklerindendir. Soft Altın Renkleri kategorisinde bulunan bu renk ile evdeki diğer eşyalar uyum halinde çalışır.

Çakıl Taşı

Rengin doğada da aktif olarak bulunması evlerimizin dizaynını kolaylaştıran etmenler arasında yer almaktadır. Bununla birlikte duvar boyası renkleri arasından tercih yapılan ve mobilyalar ile harika bir atmosfer yaratan bir renk olabilmektedir.

Füme Rengi

Marshall boya renkleri arasından en çok araştırılanlardan biri de füme rengidir. Natürel kategorisinde bulunan füme rengi, koyu renk arayanlar tarafından tercih ediliyor. Marshall iç cephe boya renkleri olarak araştırılan füme rengi, ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılan bir renktir.

Tütsü Rengi

Tütsü rengi Marshall boyanın Soft Beyaz kategorisinde yer alan, açık gri tonlarında bir renktir. Gri tonları, ev sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Çok yönlü olan Tütsü rengi, alanınız için en iyi gri boya rengi olabilir.

Şampanya Rengi

Şampanya rengi Marshall boyanın Soft Turuncular kategorisinde yer alan açık turuncu renktir. Çağdaş bir ortam oluşturmak için heyecan veren turuncu rengini özellikle de çocuk odalarında duvar boyası olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca salon, mutfak gibi odalarda da bir konsept halinde tercih edilirse, ruh halinizi olumlu yönde etkileyecektir.

Fildişi

Fildişi rengi Marshall renk kataloğunda Soft Altın Renkleri kategorisinde yer alır. Duvar boyası olarak canlı renkleri tercih etmek isteyenler mutlaka bu renk ile boyanmış olan duvarlara göz atmalı.

Islak Kum

Islak Kum rengi, Marshall boya renkleri Soft Altın Renkleri kategorisinde yer alıyor. Bej tonlarını beğenenler kesinlikle bu rengi çok beğenecek. Oturma odaları ve mutfaklar bu renkle daha aydınlık ve ferah olacak.

Mermer Tozu

Mermer tozu rengi, Marshall renk kartelası içerisinde Natürel kategorisinde bulunuyor. Gri tonları ile evinin duvarını boyamak isteyenler bu rengi mutlaka incelemeliler. Açık gri renk tonlarında olan bu renge ilgi son zamanlarda artmış durumda.

Gelin Teli

Gelin Teli renk kodu, Marshall boya kataloğu içerisinde Natürel renklerin arasındadır. Bu renk gri tonlarında bir renktir. Son zamanlarda gri tonlarında dekorasyon yapacak olanların ilgisi artmış durumda. Ev dekorasyonu yaparken aklınızda gri tonları geliyorsa Gelin Teli iyi bir seçenek olabilir.

Damla Sakızı

Damla Sakızı rengi, Marshall boyanın Beyaz kataloğunda bulunuyor. Açık bej tonlarında olan bu renge özellikle de kadınların ilgisi oldukça fazla. Bej tonlarında boya arayanlar için damla sakızı güzel bir tercih olacaktır.

Afrika Menekşesi

Afrika Menekşesi, Soft Maviler kataloğunda yer alıyor. Duvar boyası seçimi yapıyorsanız bu renk, duvarlarınızda sürpriz bir görünüm yaratabilir.

Bu içeriği hazırlamaya başladığımızda Marshall boya renklerinin tamamını burada sizlerle paylaşmayı planlıyorduk. Ancak Marshall markasının yüzlerce renk tonu olduğu için hepsini burada paylaşmamız mümkün değil. www.marshallboya.com adresine giriş yaparak tüm renk tonlarını inceleyebilirsiniz.

Pelin Uslu

Ev dekorasyonu ile ilgili yenilikleri ve trendler hakkında insanlara yardımcı olacak konulara yer veriyorum. İç Mimarlık mezunu olmam nedeni ile konulara hakim biri olarak yayınlamış olduğum içeriklerle, ev dekorasyonu konusunda yardımcı olmak için buradayım. Salon, mutfak, yatak odası ve bir evin diğer tüm alanları için bulabileceğiniz harika dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu